Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

Zimní péče o pleť

Zimní péče o pleť
Zima nedává zabrat jenom naší dobré náladě a prstům bez rukavic, ale také pleti.
Běžná každodenní péče o pleť je v zimě náročnější, protože obličej pod náporem mrazu, vichru a chumelenic potřebuje naši pomocnou ruku víc než v kterémkoli jiném ročním období.

V zimě vyměňte hydratační krémy za výživné

Vaše pleť potřebuje v zimě především výživu. A to skutečně pořádnou. V období, které je plné tmy a krátkých mrazivých dnů, musíte dobíjet baterky nejen vy, ale také vaše pleť. Hydratační krém proto odložte na jaro a sáhněte po krému výživném. Z naší produkce doporučujeme Výživný krém s mateří kašičkou 4v1, který obsahuje hroznový, slunečnicový a olivový olej. Má ještě jedno výrazné plus: podporuje vyhlazování vrásek a regeneraci pleti. A to potřebujeme bez ohledu na věk každá. Pokud všechny neduhy léčíte propolisem, bude pro vás vhodnější Výživný krém s propolisem 5v1. Ten si poradí i s opravdu problematickou pletí.

Náš tip

Každodenní péče pro zdravou a krásnou pleť

Ráno začínejte s úsměvem, pleť vyčistěte pleťovou vodou a naneste jeden z výživných krémů. Po Výživném krému s mateří kašičkou 4v1 sáhněte, pokud nemáte žádné problémy s pletí a hledáte především výživu. Pro problematičtější pleť zvolte Výživným krém s propolisem 5v1. Pokud rádi zkoumáte naše novinky, určitě vám neunikl Bambucký balzám s propolisem. Je to náš tajný poklad a ráno ho můžete za krém bez obav zaměnit (my to totiž děláme také, ale psssst).

bambucký balzám

Přes den si chraňte obličej, zachumlejte se do kapuce a když venku dují vichry, nevycházejte z kanceláře dál než ke kávovaru. Při opravdu velkých mrazech kolem -15°C minimalizujte pobyt venku, ostatně i děti by měly v třeskutých mrazech venkovní hrátky výrazně omezit.

Důležité kroky pro krásnou pleť

Večer si pak umyjte obličej pleťovým mlékem a poté pleťovou vodou. Naneste polomastný nebo mastnější krém. Doporučujeme Pleťový krém s mateří kašičkou nebo noční Pleťový krém s medem. Zapomeňte na všechny úkoly a povinnosti a udělejte si mezi uspáváním dětí, kontrolou žákovských knížek a přípravou na následující den chvilku sama pro sebe. I kdyby měla trvat jen deset minut! Na pleti je totiž vidět i všechno to, co si nosíme uvnitř.

Chcete vědět, který krém se hodí přesně pro Vaši pleť? Stáhněte si náš ebook!