Pro menší objednávky Balíkovna 59 Kč, nebo Zásilkovna 69 Kč. Poštovné zdarma nad 2300 Kč.

Apivitamin - med s acerolou pana Grulicha - Počet ks: 10 ks

• čistě přírodní vitamin C
• výběrový český med
• pro zvýšení fyzické odolnosti
Více informací

Apivitamin - med s acerolou pana Grulicha - Počet ks: 10 ks

• čistě přírodní vitamin C
• výběrový český med
• pro zvýšení fyzické odolnosti
Více informací

1 250 Kč
1 250 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
1 250 Kč
1 250 Kč
Hmotnost: 250 g, Kód produktu: 13,23a, Výrobce: Grulich
Sdílejte produkt s přáteli
Podrobný popis

Přírodní vitamin,
který chutná!

„Acerola - tropická třešeň, nejbohatší přírodní zdroj vitaminu C ve výběrovém českém pastovaném včelím medu. Apivitamin obsahuje srovnatelné množství přírodního vitaminu C jako 23 zralých citronů dohromady a navíc mnoho zdraví podporujících vlastností výběrového květového medu."

Apivitamin - med s acerolou pana Grulicha

Pro koho je Apivitamin určen?

Doporučujeme při léčbě nachlazení, srdečních onemocnění, onkologických potíží, pohmožděnin, krvácení a zánětu dásní, zubních kazù, depresí a psychické únavy. Dále se hodí k prevenci krevních sraženin, poruch svalové hmoty a ke zvýšení fyzické odolnosti.

Apivitamin jako čistě přírodní produkt neobsahuje chemické konzervační látky či barviva a není obohacován vitaminy vyráběnými synteticky. Zpracování výrobku probíhá za studena, což je důležité pro zachování původní kvality včelího medu i stability přírodních vitaminů z třešně aceroly.

Acerola - tropická třešeň

Je velmi bohatá na přírodní vitamin C (až 40x více než citrony). Obsahuje jej ve formě několikrát složené kyseliny askorbové, jejíž vliv je zpravidla trvalejší než u jednoduché průmyslově vyráběné kyseliny askorbové (běžný vitamin C). Někteří lidé reagují optimálně pouze na přírodní céčko, které je většinou i lépe stravitelné. Acerola dále obsahuje vitaminy A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E, minerály a další důležité flavonoidy (vitamin P-rutin a hesperidin).

Přírodní pektin - citrusový

Pektin na sebe váže většinu těžkých kovů (olovo, rtuť, kobalt aj.) a významně přispívá k jejich odstranění ven z těla. Pomáhá snižovat škodlivý cholesterol, má příznivý vliv na proces vstřebávání, a tím zlepšuje využitelnost vitaminu C při jeho užívání.


Hmotnost: 250g

Med je základ

Včelí med, sám o sobě hodnotná dietetická potravina, zde navíc působí jako účinný konzervant, který přirozeně chrání přírodní vitamin C před jeho nestabilitou, a proto u něj během skladování nedochází k jinak obvyklým ztrátám jeho účinnosti. Pastováním za studena je med zpracován pouze mechanicky.

Grulich s.r.o.

Rodinná firma Grulich s.r.o. je dnes již tradičním českým výrobcem přípravků na posílení imunity.

Firma si klade za cíl vytvářet vysoce kvalitní a čistě přírodní produkty pro zdraví bez chemických přísad. Při vývoji výrobků spolupracuje s předními odborníky v oboru a nechává si testovat kvalitu a účinnost přípravků laboratorními testy a klinickými zkušenostmi. A právě díky nekompromisní kvalitě jsou výrobky firmy Grulich s.r.o. doporučovány mnoha lékaři.

Apivitamin - med s acerolou pana Grulicha

Diskuze