0 Kč(0 ks)
Zpět

Bambucký balzám s propolisem


• pleť kompletně vyživuje
• obsahuje antimikrobiální přísady
• zpomaluje tvorbu vrásek Více >>

Cena s DPH
170 Kč

140,49 Kč

Dostupnost
Skladem
Kód 15,4
Varianta neexistuje
ks
 • Popis

  Účinná pomoc z přírody

  „Zpomalte tikání hodin se spojením bambuckého másla a extraktu z propolisu: první složka dokáže pleti dodat pružnost a jemnost, druhá regeneruje a účinně chrání proti volným radikálům. Vhodný jako mast i jako pleťový krém. Vybrané přísady působí i antimikrobiálně. Viditelně přispívá k pevnosti a zdraví celé vaší pokožky – a to hned po první aplikaci. Bez přidané parfemace“

  Hanka Plevová
  zakladatelka rodinné firmy

  Bambucký balzám s propolisem - pleva, přírodní složení

  Tak jemný a přitom tak silný

  Tento balzám nabízí doposud nepoznanou kombinaci celé řady unikátních přísad, které působí nejen na krásný vzhled, ale i celkové zdraví od spodních vrstev pokožky. Má široké možnosti použití pro obličej i celé tělo a navíc nádherně přírodně voní. Obsahuje certifikovaný extrakt propolisu. Vaše pokožka bude už po prvním použití krásně hebká a bude doslova zářit.

  Zbavte se vrásek

  V balzámu najdete to bio bambucké máslo lisované za studena, které obsahuje vitamíny A, D, E, F a dále antioxidanty, mastné kyseliny a fytosteroly. Právě tato složka stojí za vláčnou, jemnou a pružnou pletí, která je vždy dokonale hydratována. Výrazně se tím oddaluje tvorba vrásek.
  Aby byl účinek co nejvyšší, zároveň do balzámu přidáváme i další složky, které sílu bambuckého másla násobí.

  Složení bambuckého balzámu s propolisem - bambucké máslo, propolis, včelí vosk

  Propolis pro regeneraci

  Druhá složka má výrazné antiseptické účinky. Je vhodný při péči o problémovou pleť, protože urychluje celý proces hojení a omezuje vznik jizviček díky zvýšení elasticity. Pomáhá také zvýšit propustnost kůže, takže všechny vitamíny obsažené v medu proniknou hlouběji pod povrch.

  Stres už vás neunaví

  Špatnou pleť má často na svědomí nízká kvalita ovzduší a pracovní stres. Aby se buňky dokázaly uvolnit a správně regenerovat, je druhou nejdůležitější přísadou v tomto balzámu certifikovaný extrakt z propolisu.
  Účinně chrání proti volným radikálům a oxidačnímu stresu, takže pleť pomáhá udržovat pevnou a zdravou.
  Hmotnost: 30g

  Propolis

  Je směs pryskyřic, balzámů, éterických olejů a vosků. Jde o zcela rostlinný produkt, který je nenahraditelný. Včely ho využívájí jako ochranu úlu. Vždy, když pronikne nějaký zdroj nákazy do úlu, tak ho včely obalí propolisem. Tím zabrání rozšíření nákazy na celé společenství. Díky němu včelky přežily až do dnešních dní.

  propolis

  Přírodní složení

  Bambucký balzám s propolisem má čistě přírodní složení. Suroviny jsou z obnovitelných zdrojů a jsou použity šetrné výrobní procesy.. více informací.

  logo přírodní složení pleva logo český výrobek pleva

  Balzám v Herbáři

  O Bambuckém balzámu s propolisem už jste mohli slyšet v pořadu Herbář na ČT1, kde si ho zkoušela vyrobit Kateřina Wintrerová. Po dlouhém schvalovacím porcesu jsme rádi, že vám ho nyní můžeme předvést.

  Kateřina Winterová Herbář Pleva natáčení

 • Diskuse

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz