Pro menší zásilky balíkovna za 60 Kč, nebo zásilkovna za 69 Kč. Doprava zdarma nad 2300,-.

Degustační sada medů pro gurmány

• kvalitní český med
• delikatesní ochutnávka
• skvělý dárek nejen pro gurmány
Více informací

Degustační sada medů pro gurmány

• kvalitní český med
• delikatesní ochutnávka
• skvělý dárek nejen pro gurmány Více informací

Produkt již není v nabídce
0 Kč

Náhradní produkt

Sdílejte produkt s přáteli
Podrobný popis

Dárková sada "Degustační sada medů pro gurmány"obsahuje:

V každé sklenici jiná příměs
Mateří kašička, Propolis, Květový pyl
Schizandra, Guarana, Rakytník, Zázvor
Pohyb, Pepř, Žen-šen

Med

Udělejte si radost nebo udělejte radost blízkým.

pleva český výrobek

Už jste někdy chutnali deset druhů medů? Ne? To je teda dárek! Obdarovaný ochutná med s rakytníkem, pepřem, propolisem, pylem...

Degustační sada medů por gurmány

Přátelská ochutnávka medů. Degustace pro vás i vaše známé.

Pokrm všech královen

Věděli jste, že se včelí královna dožívá až 20× vyššího věku než běžná dělnice? Líhnou se přitom úplně stejně. Jediným rozdílem je strava – královna celý život dostává mateří kašičku. Ta dodává včelkám velkou životní sílu a navrch ještě porci vitamínů a minerálů. Jen díky ní vydrží královna náročné životní tempo a dalece přežívá všechny v úlu.


Zázvor - tornádo v medu

ato původně tropická rostlinka u nás zcela zdomácněla a velmi často ji najdeme v čajích, limonádách a je vynikající i při vaření. Má i v malém množství pikantní chuť a aromatickou vůni. V tomto medu najdete 4% kořene zázvoru, tedy části ukryté v podzemí, ze které rostlinka vyrůstá. A i když nevypadá tak krásně jako samotný květ, je to pro nás doslova dar – v zázvoru je koncentrovaná veškerá síla a blahodárné látky.
          

Co najdete v dárkovém balení?

• ... v dárkové krabičce nejdete medy s příměsí

Med je nejznámější a nejdůležitější včelí produkt. Je to hodnotná dietetická potravina a sladidlo. Včely posbírají nektar nebo medovici a jiné sladké šťávy rostlinného původu, které obohatí látkami z vlastního těla (enzymy a živočišné bílkoviny z hltanových žláz), uskladní v plástech, kde pak tato hmota dozrává v med.

lesní med

Lesní med

Jedná se o zpravidla tmavší med, což způsobují rostlinná barviva, obsažená v míze dřevin. V porovnání s květovými medy osahuje více fruktózy ,dextrinů, flavonoidů ale hlavně větší množství minerálních látek a stopových prvků, prospívajících lidskému organizmu, proto je vhodný pro sportovce a těžce pracující. Má charakteristickou, velmi lahodnou vůni a chuť, pro které jsou tyto medy velice oblíbené, žádané a ceněné. Med pochází většinou z tzv. medovice - což jsou výměšky mšic, které včely na listech a jehličí stromů sbírají.

plástev s medem

Diskuze