0 Kč(0 ks)
Zpět

Jednodruhová káva Huehuetenango Guatemala 100% Arabica - Michael caffé - Káva: mletá

• praženo pomalou metodou
• 100% jednodruhová Arabica
• pro skutečné milovníky dobré kávy Více >>

Cena s DPH
315 Kč

273,91 Kč

Dostupnost
Vyprodáno
Kód 16v87a
Výrobce Michael Caffè
Varianta neexistuje
Káva
ks
 • Popis

  Jedinečná Huehuetenango Guatemala

  Nedovedete si bez kávy představit sváteční ani všednodenní vstávání? 100% jednodruhová Arabica z plantáží Guatemaly, které se nachází v ideální nadmořské výšce a děšťové oblasti s horkými proudy – a právě díky těmto přírodním podmínkám patří mezi nejlepší kávy světa.

  100% jednodruhová Arabica Michael Caffè Huehuetenango

  Co znamená Huehuetenango?

  Region Huehuetenango má tropické podnebí, proto na většině území jsou tropické lesy. Ze tří nesopečných regionů v Guatemale, je Huehuetenango nejvýše položený. Je to nejlepší oblast v Guatemale pro pěstování kávy. V této části jsou také horké vzdušné proudy, které chrání tuto oblast proti mrazům, což umožňuje pěstování kávy až do nadmořské výšky 2000 m. Velké dešťové srážky a průměrné teploty okolo 20°C tvoří ideální podmínky pro vznik takto odborníky uznávané kávy.

  Hmotnost: 250g.

  100% jednodruhová káva Arabica Michael Caffè Huehuetenango

  Jedinečná Huehuetenango Guatemala 100% jednodruhová káva Arabica Huehuetenango

  Znáte značku Michael Caffè?

  • ... káva Michael Caffè

  káva michael

  Michael Duben: "Značku Michael caffè jsem založil v roce 2014 s cílem přinést na český trh jedinečnou a chutnou kávu s důrazem na kvalitu kávových zrn a tradiční pražení. Chtěl jsem zúročit zkušenosti italské rodinné pražírny a mé požadavky na novou kávu, která chce zaujmout především svojí jedinečnou chutí a ne nízkou cenou."

  Speciálně tato exkluzivní káva Huehuetenango, která je 100% jednodruhová Arabica z plantáží Guatemaly, je opravdu pro skutečné milovníky dobré kávy. Patří totiž mezi nejlepší kávy světa. Zrna jsou pražena v italské rodinné pražírně pomalou metodou.

 • Parametry 1
  Hmotnost 250 g
 • Diskuse

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz