0 Kč(0 ks)
Zpět

Kalendář 2021 Maminkám - Hana Foff Plevová

maminku

• pocta všem Maminkám
• s citáty o maminkách a pro maminky
• laskavý a plný lásky
Více >>

Cena s DPH
230 Kč

190,08 Kč

Dostupnost
Není skladem
Kód 21k01
Výrobce Hana Plevová
Varianta neexistuje
ks

Varianty 0

 • Podrobný popis

  Anděl bez křídel je Maminka

  „Vytvořit kalendář pro maminky mě napadlo, když mi moje Maminka odešla. Hned jsem věděla, že život bude jiný. Velký prázdný prostor v srdci, který už nikdo nezaplní. Uvědomila jsem si, že ho můžu zaplnit jen láskou, při vzpomínce na ni. Měla jsem velkou touhu ještě něco pro ni udělat. Zároveň poslat poselství všem, kteří maminku mají, nebo maminkami jsou.

  Maminka byla pro mne opravdu andělem. Když mi bylo nejhůř, vzala mě pod křídlo. Ve špatných dobách mi byla přístavem a vždy mi pomohla. Byly i doby, kdy mi nerozuměla, ale stačilo jí jen vnímat mě srdcem. Bylo to vzájemné. Věděly jsme obě o naší vzájemné lásce. O té lásce, kterou nevidíte, ale srdcem ji vždy cítíte.

  Už vím, jak moc záleží na vztahu maminky k dítěti. Udává mu směr, jak svět vnímat srdcem. Svou laskavostí a láskou ho učí, jak později vnímat svou rodinu. Myslím si, že maminky a děti a si zaslouží naši velkou úctu, lásku a porozumění.“

  Hanka Plevová
  ve volném čase malířka

  Nástěnný měsíční kalendář 2021
  pro všechny Maminky

  Kalendář Anděl bez křídel je Maminka je plný kouzelných a úsměv vyvolávajících sluníček nakreslených pastelkami a doplněných krásnými citáty o maminkách a pro maminky.

  Kalendář je ve formátu A4. S grafickou a textovou úpravou Hance Plevové pomáhala její dcera Petra, která dovedla kalendář do konečné podoby.

   

  Nahlédněte:

 • Diskuse

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz