0 Kč(0 ks)
Zpět

Medový pleťový peeling

• jemně odstraní odumřelé buňky
• zrychlí přirozenou obnovu vaší pleti
• prokrví, vyhladí a vyčistí pleť
Více >>

Cena s DPH
165 Kč

136,36 Kč

Dostupnost
Skladem
Kód 3,8
Výrobce Pleva
Varianta neexistuje
ks

Varianty 0

 • Podrobný popis

  Projasní a obnoví vaši pleť

  „Přírodní medový peeling s jemným práškem ze šípkových semínek šetrně odstraní odumřelé kožní buňky, příjemně prokrví, vyhladí a projasní vaši pleť. Nejenže tak napomáhá přirozené obnově pleti, takto vyčištěná pleť navíc lépe vstřebává účinné a výživné látky. Náš medový peeling je díky medu bohatý na bílkoviny, minerální látky, vitaminy, enzymy a další látky potřebné pro vyživenou a krásnou pleť.“

  Hanka Plevová
  zakladatelka rodinné firmy

  medový peelingový krém - pleva,

  Peeling podporuje regeneraci a výživu pleti

  Medový pleťový peeling odstraňuje odumřelé kožní buňky, stimuluje prokrvení pleti a obnovuje její jemnější a svěží vzhled. Peeling nemá jenom povrchový efekt, ale ovlivňuje i hlubší vrstvy pokožky. Jednotlivé vrstvy pokožky mezi sebou totiž dokáží velmi dobře komunikovat. Když odstraníte odumřelé buňky nejsvrchnější části pokožky, vyšle o tom „zprávu“ do nejspodnější části, kde se začnou urychleně vytvářet nové buňky, a díky tomu dochází k daleko rychlejší regeneraci pleti. Běžně trvá obnovení pokožky přibližně 28 dní u té mladší a až 40 dní u starší pleti, používáním peelingu můžete její regeneraci značně urychlit.

  Ošetření pleti peelingem navíc zvyšuje schopnost pokožky absorbovat účinné a výživné látky z krémů, pleťových masek nebo sér. Pokud byste peeling dlouhodobě vynechávali, na povrchu pleti vznikne vrstva vytvořená z odumřelých buněk. Ta pak bude bránit proniknutí výživných látek do pokožky a každá vaše snaha o vylepšení stavu pleti bude poněkud zbytečná.

  Medový pleťový peeling, Pleva

  Plný účinných látek z přírody

  Aktivní látkou našeho přírodního medového peelingu je prášek ze šípkových semínek, který je velmi jemný a výborně se doplňuje s jeho medovým základem. Prášek ze šípkových semínek zajistí odlupování šupinek pokožky a pomáhá šetrně odstraňovat odumřelé buňky. Šípkový olej má navíc řadu anti-aging účinků, obsahuje cenné vitaminy E, C a D a díky svým antioxidačním účinkům eliminuje volné radikály. Zároveň obsahuje mastné kyseliny, které pomáhají bohatému vyživení pokožky.

  Důležitou složkou našeho medového peelingu je samozřejmě med, který je bohatý na bílkoviny, minerální látky, vitamíny, enzymy a další látky. Hydrataci a kluznost peelingu zajišťuje squalan.

  Mechanický peeling můžete kombinovat s enzymatickým peelingem

  Mechanický Medový pleťový peeling doporučujeme používat jednou až dvakrát měsíčně. Ženy s normálním a mastnějším typem pleti si mohou peeling dopřát dvakrát měsíčně, zatímco sušší typy pleti či pleť zralejší skutečně maximálně jednou měsíčně. Také muži mají obvykle v případě peelingu výhodu a mohou ho aplikovat častěji.

  Medový pleťový peeling, Pleva

  V mezičase můžete jednou až třikrát do měsíce použít Enzymatický peeling založený na látce Superox C, která se získává z extraktu z kakadu švestek. Kakadu švestky jsou australské superovoce obsahující 100x více vitaminu C než pomeranče. Díky vysokému obsahu vitaminu C je účinek látky srovnatelný s tzv. AHA kyselinami, ale k pleti je šetrnější. Dochází při něm k chemickému rozrušení vazeb mezi molekulami, odumřelé kožní buňky se odloupnou a pleť se nádherně projasní. Díky svému jemnému působení je Vitaminový enzymatický peeling vhodný pro všechny typy pleti i pro pleť citlivou, zralou, problematickou nebo s výskytem akné.


  Hmotnost: 50 g

  Vhodný pro normální, smíšenou až mastnou pleť. Nevhodný pro pleť suchou, citlivou, aknózní a věk 45+. Pro tyto typy pleti doporučujeme spíše Enzymatický peeling.

  Po použití peelingu

  Pleťový peeling s medem, Pleva

  Po vyčištění pleti peelingem může dojít k jemnému začervenání pokožky. Znamená to, že peeling působí a dobře odvádí svoji práci. Takové začervenání by ovšem mělo prakticky hned vymizet.

  Pokožka ošetřená peelingem lépe přijímá všechny výživné látky – po peelingu byste si tedy měli dát pleťovou masku nebo ošetřit pokožku výživným krémem. Pokuste se jí dopřát po peelingu vždy nadstandardní péči, odmění se vám krásným a mladistvým vzhledem.

  Proč nepoužívat peeling častěji?

  Dodržujte doporučený interval používání peelingu. Kdybyste si dopřávali peeling častěji, dosáhli byste opačného efektu - vaše pokožka by se stala méně odolnou a byla by náchylnější k infekcím bakteriálního původu.

  Kdy peeling nepoužívat

  Tento peeling byste měli určitě vynechat, pokud vaše pokožka není v pořádku. Nedoporučujeme jeho používání na citlivou, jakkoli poškozenou nebo spálenou pokožku, pokožku, která trpí vyrážkou, akné a při oparech nebo bradavicích. Zároveň byste se měli při jeho používání vždy vyhnout citlivé oblasti pokožky okolo očí.

  Pro zvídavé:

  Náš Medový pleťový peeling nahradil předchozí Medový peelingový krém. Vylepšili jsme jeho složení a zabalili ho do zbrusu nového designu.

  Přírodní složení

  Medový pleťový peeling má čistě přírodní složení. Suroviny jsou z obnovitelných zdrojů a jsou použity šetrné výrobní procesy. Více informací

  logo přírodní složení pleva logo český výrobek pleva

 • Parametry 3
  Hmotnost 50 g
  Podle obsahu Med
  Podle typu pleti Mastná pleť; Normální pleť; Smíšená pleť
 • Recenze 9

  Nejlepší peeling, jaký znám.

  Nejlepší peeling, jaký znám.

  Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

  Marie Kociánová 25. 03. 2021 | 15:18

  Skvělý peelingový krém, který opravdu parádně vyčistí pleť. Objednávám další :)

  Skvělý peelingový krém, který opravdu parádně vyčistí pleť. Objednávám další :)

  Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

  Petra Burešová 09. 10. 2020 | 09:25

  Tento peeling je pohlazením pro pleť, velice příjemný i pro citlivou pleť a ta vůně je něco neskutečného :)

  Tento peeling je pohlazením pro pleť, velice příjemný i pro citlivou pleť a ta vůně je něco neskutečného :)

  Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

  -Nejlepší peeling co jsem kdy měla.
  -Naprosto úžasná vůně

  -Nejlepší peeling co jsem kdy měla.
  -Naprosto úžasná vůně

  Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

  Petra Maierova 06. 11. 2018 | 10:36

  Příjemný.

  Příjemný.

  Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

  Jiřina Fialová 24. 05. 2018 | 11:55

  Opravdu děla to co má ne jako ostatní kde jsou krupičky jen na ozdobu

  Opravdu děla to co má ne jako ostatní kde jsou krupičky jen na ozdobu

  Zatím nic

  Zatím nic

  Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

  - Překrásná vůně
  - Lehce hydratuje pokožku
  - Bezvadně čistí

  - Překrásná vůně
  - Lehce hydratuje pokožku
  - Bezvadně čistí

  Pomohla Vám tato recenze? Ano (1) Ne (0)

  Konzistence řidšího krému,díky které peeling pěkně klouže po obličeji.Obrušovací zrníčka jsou za mě tak akorát a hlavně se nerozpouští,jak bývá zvykem ... více

  Konzistence řidšího krému,díky které peeling pěkně klouže po obličeji.Obrušovací zrníčka jsou za mě tak akorát a hlavně se nerozpouští,jak bývá zvykem u mnoha peelingových přípravků. Pleť je krásně hladká.Kombinuji s pleťovou maskou a je to super.Trochu zvláštní vůně,ale to nevadí.

  Pomohla Vám tato recenze? Ano (2) Ne (0)

  Po peelingu je pleť jemná, ale na obličej bych poprosila menší krystalky.....

  Po peelingu je pleť jemná, ale na obličej bych poprosila menší krystalky.....

  Pomohla Vám tato recenze? Ano (2) Ne (0)

 • Diskuze 2
  Martina Kumštátová Martina Kumštátová 03. 05. 2020 | 06:40

  hezký den,
  chtěla jsem se zepta ohledně peelingu - ráda bych si ho zakoupila, ale píšete že nepoužívat po 50? Pochopila jsem to správně? pleť mám normální.
  děkuji Martina

  Administrátor Veronika Plevová, Rodinná firma Pleva (Administrátor) 04. 05. 2020 | 19:54

  Hezký den, ano je to z důvodu toho, že ve vyšším věku je pleť spíše suchá, tenká a citlivá a pro takovou pleť vhodný není. Obsahuje totiž drcené meruňkové pecky a ty jsou hrubší. Pěkný den

  Dobrý den. Jakou pleťovou masku by jste mi doporučila na mastnou a aknozni pleť. A také vhodný peeling. Děkuji.

  Administrátor Veronika Plevová, Rodinná firma Pleva (Administrátor) 20. 06. 2019 | 10:30

  Hezký den, na mastnou a aknózní pleť není peeling vhodný vůbec. Masku Vám mohu doporučit tuto. Důležité je pleť řádně čistit pomocí mléka v pleťové vody.

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz