0 Kč(0 ks)
Zpět

Zerowaste sada - bezobalový dárek, limitovaná edice

• sada bez plastu
• velká balení krému a šamponu ve skle
• levandulové mýdlo bez obalu
• plátěná taška na nákup
Více >>

Cena s DPH
812 Kč

671,07 Kč

Dostupnost
Není skladem
Kód 18v33
Výrobce Pleva
Varianta neexistuje
ks
 • Popis

  Bezobalová sada

  Mysleme na přírodu a zkusme se vyhýbat obalům, jak jen to jde. I když je to v případě kosmetiky někdy trochu těžší, přijměme tuto výzvu. Kupujme obaly, které můžeme znovupoužít.

  Zerowaste sada - bezobalový dárek, pleva

  Bezobalová sada obsahuje:

  Šampon s propolisem ve skleněném obalu, 500 g

  Velké balení Propolisového šamponu, který pomáhá mastnějším i poškozeným vlasům získat rovnováhu a přirozenou krásu. Má neutrální pH, nevysušuje pokožku - přírodní síla propolisu ji naopak ozdravuje a omezuje tvorbu lupů. Šampon působí blahodárně i na strukturu vlasů, zvyšuje jejich pevnost a pružnost, čímž se omezuje jejich lámavost.

  Zerowaste sada - bezobalový dárek, šampon s propolisem ve skle, bez plastů, medové mýdlo s levandulí bez obalu, Pleva

  Medové mýdlo s levandulí bez obalu

  Naše nové levandulové mýdlo má opravdu unikátní přírodní složení. Obsahuje olivový a kokosový olej, dále olej rozmarýnový, slunečnicový i lněný. Najdete v něm také bambucké a kakaové máslo. Základem je květ levandule, který doplňuje esenciální levandulový olej. Nebylo by to mýdlo od nás, kdybyste v něm nenašli včelí produkty – obsahuje včelí vosk a med. Levandulové mýdlo je báječné pro večerní uklidňující koupel i chvíle víkendové relaxace, kdy si uděláte čas jen sami pro sebe.

  Zerowaste sada - bezobalový dárek, medový krém proti vráskám ve skle, bez plastů, pleva

  Medový krém proti vráskám ve skle, 120 g

  Velké balení - téměř 2,5x více oproti běžnému balení -  Medového krému proti vráskám, který svým unikátním složením podporuje tvorbu kolagenu, kterého po třicítce přirozeně ubývá. Obsahuje výtažek z mořských řas, vitamin E a med. Podporuje regeneraci pleti, vyživuje ji a zlepšuje její elasticitu. Viditelně vyhlazuje pokožku a drobné vrásky.

  Zerowaste sada - bezobalový dárek, plátěná taška na nákupy z chráněné dílny Kopeček pleva

  Plátěná taška z chráněných dílen Kopeček

  S touhle taškou vás budou nákupy bavit! Plátěnou tašku o velikosti 35 x 44 cm můžete nosit v kabelce nebo vozit v kufru auta, tak ji nikdy nezapomenete. Jedná se i o pěkný bezobalový „obal“ na dárky. Výrobky z Kopečku mají certifikáty "Orlické hory – originální produkt" a "Práce postižených". Kupujete tedy kvalitní zboží vyrobené ve férovém prostředí.

  Něco o nás

  Rodinná firma Pleva

  Již od roku 1969 chováme včely, učíme se o pokladech včelích produktů (medu, mateří kašičky, pylu, propolisu a včelího jedu) a zaměřujeme se na jejich zpracování do kosmetiky či potravinových doplňků. Smysl podnikání vidíme v tom, že svět bude o kousek hezčím a příjemnějším místem k žití v souladu s přírodou.

  Chcete se o nás dozvědět víc? Přečtěte si náš příběh, nebo se podívejte na 5minutovou reportáž ČT z cyklu Toulavá kamera a nahlédněte tak do zákulisí naší rodinné firmy.

  Bezobalová sada

  Sadu vám zašleme zabalenou v papírové krabici a najdete v ní pouze znovuvyužitelné obaly a žádné plasty.

  Krém i šampon jsou navíc ve velkých baleních, čímž se spotřeba obalů snižuje.

  A co s obaly z této dárkové sady? Určitě je, prosíme, nevyhazujte! Důkladně je vymyjte octem, vyvařte ve vodě a pak je libovolně plňte a využívejte.

  Náš pohled

  na bezobalovou kosmetiku

  Chceme pečovat o přírodu a proto se snažíme omezovat množství odpadu využité pro naše produkty. Nemyslíme si, že v dnešní době je možné žít zcela bezobalově, zkusme ale alespoň snižovat množství plastů a obalů vůbec, které se do oběhu dostane a pokud už vznikne, recyklujme.

  Právě vy máte možnost nám ukázat, že vás kosmetika bez plastového obalu zajímá a že byste o ni v budoucnu měli zájem. Protože, stejně jako příroda, nás zajímá názor našich zákazníků.

  Zerowaste sada - bezobalový dárek, pleva

 • Diskuse

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz