Pro menší zásilky balíkovna za 60 Kč, nebo zásilkovna za 69 Kč. Doprava zdarma nad 2300,-.
hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 1 hodnoceníPočet hvězdiček je 5 z 5

Zerowaste sada - bezobalový dárek, limitovaná edice

• sada bez plastu
• velká balení krému a šamponu ve skle
• levandulové mýdlo bez obalu
• plátěná taška na nákup
Více informací

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 1 hodnoceníPočet hvězdiček je 5 z 5

Zerowaste sada - bezobalový dárek, limitovaná edice

• sada bez plastu
• velká balení krému a šamponu ve skle
• levandulové mýdlo bez obalu
• plátěná taška na nákup
Více informací

Produkt již není v nabídce
0 Kč

Náhradní produkt

Sdílejte produkt s přáteli
Podrobný popis

Bezobalová sada

Mysleme na přírodu a zkusme se vyhýbat obalům, jak jen to jde. I když je to v případě kosmetiky někdy trochu těžší, přijměme tuto výzvu. Kupujme obaly, které můžeme znovupoužít.

Zerowaste sada - bezobalový dárek, pleva

Bezobalová sada obsahuje:

Šampon s propolisem ve skleněném obalu, 500 g

Velké balení Propolisového šamponu, který pomáhá mastnějším i poškozeným vlasům získat rovnováhu a přirozenou krásu. Má neutrální pH, nevysušuje pokožku - přírodní síla propolisu ji naopak ozdravuje a omezuje tvorbu lupů. Šampon působí blahodárně i na strukturu vlasů, zvyšuje jejich pevnost a pružnost, čímž se omezuje jejich lámavost.

Zerowaste sada - bezobalový dárek, šampon s propolisem ve skle, bez plastů, medové mýdlo s levandulí bez obalu, Pleva

Medové mýdlo s levandulí bez obalu

Naše nové levandulové mýdlo má opravdu unikátní přírodní složení. Obsahuje olivový a kokosový olej, dále olej rozmarýnový, slunečnicový i lněný. Najdete v něm také bambucké a kakaové máslo. Základem je květ levandule, který doplňuje esenciální levandulový olej. Nebylo by to mýdlo od nás, kdybyste v něm nenašli včelí produkty – obsahuje včelí vosk a med. Levandulové mýdlo je báječné pro večerní uklidňující koupel i chvíle víkendové relaxace, kdy si uděláte čas jen sami pro sebe.

Zerowaste sada - bezobalový dárek, medový krém proti vráskám ve skle, bez plastů, pleva

Medový krém proti vráskám ve skle, 120 g

Velké balení - téměř 2,5x více oproti běžnému balení -  Medového krému proti vráskám, který svým unikátním složením podporuje tvorbu kolagenu, kterého po třicítce přirozeně ubývá. Obsahuje výtažek z mořských řas, vitamin E a med. Podporuje regeneraci pleti, vyživuje ji a zlepšuje její elasticitu. Viditelně vyhlazuje pokožku a drobné vrásky.

Zerowaste sada - bezobalový dárek, plátěná taška na nákupy z chráněné dílny Kopeček pleva

Plátěná taška z chráněných dílen Kopeček

S touhle taškou vás budou nákupy bavit! Plátěnou tašku o velikosti 35 x 44 cm můžete nosit v kabelce nebo vozit v kufru auta, tak ji nikdy nezapomenete. Jedná se i o pěkný bezobalový „obal“ na dárky. Výrobky z Kopečku mají certifikáty "Orlické hory – originální produkt" a "Práce postižených". Kupujete tedy kvalitní zboží vyrobené ve férovém prostředí.

Něco o nás

Rodinná firma Pleva

Již od roku 1969 chováme včely, učíme se o pokladech včelích produktů (medu, mateří kašičky, pylu, propolisu a včelího jedu) a zaměřujeme se na jejich zpracování do kosmetiky či potravinových doplňků. Smysl podnikání vidíme v tom, že svět bude o kousek hezčím a příjemnějším místem k žití v souladu s přírodou.

Chcete se o nás dozvědět víc? Přečtěte si náš příběh, nebo se podívejte na 5minutovou reportáž ČT z cyklu Toulavá kamera a nahlédněte tak do zákulisí naší rodinné firmy.

Bezobalová sada

Sadu vám zašleme zabalenou v papírové krabici a najdete v ní pouze znovuvyužitelné obaly a žádné plasty.

Krém i šampon jsou navíc ve velkých baleních, čímž se spotřeba obalů snižuje.

A co s obaly z této dárkové sady? Určitě je, prosíme, nevyhazujte! Důkladně je vymyjte octem, vyvařte ve vodě a pak je libovolně plňte a využívejte.

Náš pohled

na bezobalovou kosmetiku

Chceme pečovat o přírodu a proto se snažíme omezovat množství odpadu využité pro naše produkty. Nemyslíme si, že v dnešní době je možné žít zcela bezobalově, zkusme ale alespoň snižovat množství plastů a obalů vůbec, které se do oběhu dostane a pokud už vznikne, recyklujme.

Právě vy máte možnost nám ukázat, že vás kosmetika bez plastového obalu zajímá a že byste o ni v budoucnu měli zájem. Protože, stejně jako příroda, nás zajímá názor našich zákazníků.

Zerowaste sada - bezobalový dárek, pleva

Diskuze