Nápověda pro rychlou orientaci

Produkt můžete snadno vyhledat zadáním jeho názvu do vyhledávacího pole v záhlaví stránky.

Jak vyhledat produkt na stránkách Pleva

Tip: Pro rychlejší hledání doporučujeme zvolit pro daný produkt určující slovo v jeho názvu - např. u produktu Propolisový balzám na rty kulička je ideální zadat slovo kulička.

Složení produktu najdete na konci podrobného popisu produktu.

Recenze produktu (hodnocení a zkušenosti zákazníků s produktem)

  • Na počítači najdete na záložce pod fotografiemi:

Jak vyhledat produkt na stránkách Pleva

  • Na mobilním telefonu se k této záložce nejrychleji dostanete, pokud zavřete předcházející záložku "Podrobný popis":

Jak vyhledat produkt na stránkách Pleva

  • Může se stát, že u některého produktu tato záložka chybí, důvodem je, že k tomuto produktu ještě nebyla přidána žádná recenze. Pokud u nás nakoupíte, můžete následně po přihlášení pod svým zákaznickým účtem zakoupené produkty ohodnotit, přidat své zkušenosti a pomoci tak s výběrem dalším zákazníkům.

Na počítači najdete naše produkty seřazené v kategoriích v záhlaví stránky:

Kategorie produktů na stránkách Pleva

V mobilním telefonu se vám produktové kategorie zobrazí po kliknutí na "menu" v levém horním rohu stránky:

Kategorie produktů na stránkách Pleva

Nabídku produktů si také můžete prohlédnout v našem katalogu.

Navštivte naši Poradnu, najdete v ní informace o jednotlivých včelích produktech, nejčastější dotazy a zkušenosti našich zákazníků a přehled článků souvisejících s daným tématem.

Pokud jste v poradně nenašli odpověď na svou otázku, nebo zkrátka nemáte na pročítání čas, můžete tam také vložit svůj vlastní dotaz, vždy vám rádi odpovíme a poradíme. Nicméně pročtení zkušeností našich zákazníků doporučujeme, můžete se dozvědět spoustu zajímavých informací.

Pro rychlou radu se na nás můžete také obrátit prostřednictvím chatu - žlutá ikonka v pravém dolním rohu, zde vám obratem odpovíme každý pracovní den od 7 do 15 hodin. Pokud nás v tomto čase nezastihnete, na váš dotaz odpovíme následující pracovní den.

Jak zahájit chat na stránkách Pleva

V pracovní dny od 7 do 15 hodin se na nás můžete obrátit také telefonicky na čísle +420 739 045 380, nebo nám kdykoli napište e-mail, odpovíme vám na něj co nejdříve.

V našem Magazínu pro vás připravujeme články plné zajímavých informací ze světa včel, kosmetiky, zdraví, přírody, najdete zde také informace o novinkách z naší dílny, tipy na dárky k nejrůznějším příležitostem, zajímavé recepty s medem a další tipy a nápady.

Veškeré produkty můžete koupit zde na našem eshopu.

Dále se podívejte na mapu prodejen, ve kterých můžete nakoupit naše produkty. V případě, že potřebujete konkrétní produkt, doporučujeme ověřit si jeho dostupnost ve vámi vybrané prodejně telefonicky. Ne všechny prodejny mají stále skladem celý náš sortiment, ve většině případů vám však produkty na přání objednají.

Zaujal vás náš sortiment a chtěli byste ho prodávat ve své kamenné prodejně nebo přes e-shop? Rádi se staneme vaším dodavatelem! Více informací naleznete tady, také nám můžete napsat e-mail na obchod@pleva.cz, nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 739 045 380. Těšíme se na budoucí spolupráci!

Přečtěte si o nás, dozvíte se, jak jsme začínali, co umíme, co je naším cílem, čeho jsme dosáhli, seznámíte se s naším týmem a třeba se budete chtít stát jeho součástí :-)

Kontaktujte nás.

Sledujte nás: 

facebook-pleva.gif    Instagram-pleva.gif    youtube.png   vimeo.png