0 Kč(0 ks)
Zpět

Děkuji za zájem o ebook

Návrat na hlavní stranu.

Náš tip

Můžete se začít těšit!

Aby Vám ebook v pořádku přišel, nezapomeňte potvrdit svůj zájem v emailu, který Vám právě dorazil do emailové schránky! :)

Rodinná firma Pleva

Krásný den,

mockrát děkuji za zájem o náš ebook. Nejprve je nutné potvrdit přihlášení v emailu, který Vám právě dorazil do emailové schránky. Pokud email do pár minut nedorazí, nezapomeňte zkontrolovat i složky "Nevyžádané", "Hromadné", "Spam", apod., občas tam nějaký email zapadne. Pokud se tak stane, přesuňte pak doručený email do složky "Doručené" nebo "Přijaté", abyste zaručili, že Vám další emaily od nás přijdou ;)

Takhle to vypadá na Seznamu:

presunuti-na-seznamu

A takhle na Gmailu:

presunuti-na-gmailu

Možná Vás bude před přečtením ebooku zajímat, kdo ho vlastně napsal. Jsme Rodinná firma Pleva a šíříme účinky včelích produktů. Mrkněte se na náš tým, nebo si přečtěte příběh našeho vzniku.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, napište mi.

Lukáš Pleva rozvoj obchodu, marketing, zahraničí - o autorovi článku

Lukáš hledá nové možnosti jak šířit účinky včelích produktů. Má na starosti marketing, reklamu a eshop. Stará se o obchodní zástupkyně, takže ho někdy můžete potkat i v terénu. Jeho vize je, aby se kosmetika dostala také více do zahraničí. Ve svém volném čase se věnuje svým dcerám, běhá rád bos a fotí.

Podívejte se na články, které Lukáš napsal:
Mikrodobrodružství aneb zážitky nejen z prázdnin
Detoxikace organismu - recepty a zkušenosti

Přečtěte si také:

Levandule: voňavá léčivka

Poradíme vám, jak si levanduli vypiplat ze semínek, včas sesbírat cenné květy i nať a z obojího vyrobit domácí levandulový sirup nebo účinnou levandulovou koupel uchozených plosek nohou.

Vklouzněte do sandálů s krásnými chodidly

Kůže na chodidlech bývá sušší a náchylnější k prasklinkám než jinde na těle, proto byste se o nohy měli zodpovědně starat po celý rok a v létě péči ještě trošku intenzivnit.

Pleva představuje: Hydratační krém s medem

Náš zbrusu nový Hydratační krém s medem si poradí se suchou pletí, hydratuje a posiluje kožní bariéru a ochrání vaši pleť před všemi škodlivými okolními vlivy.

Všechny články z rubriky

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz