0 Kč(0 ks)
Zpět

Náš tým - kdo jsme a co nás baví?

Představujeme tým rodinné firmy Pleva. Když v roce 1990 manželé Plevovi založili firmu, začínali s dvěma produkty. Nyní má rodinná firma Pleva v sortimentu přes 70 výrobků. Postupné rozšiřování sortimentu vedlo nejen k rozšiřování rodiny, ale také spolupracovníků. Nyní jsme 12ti člený tým, kde každý má svou zásluhu na procesu vzniku, prodeje a expedice výrobků.

Hanka Plevová

Hanka Plevová

majitelka firmy

hanka@pleva.cz

„Vždy plná dobrých nápadů, ráda vymýšlí, vylepšuje a realizuje. Bdí nad chodem firmy, důležitý je pro ni spokojený a šťastný zákazník i zaměstnanec. Nejvíce nových výrobků má na svědomí právě Hanka. Ve volných chvílích ráda cestuje, maluje, čte, nebo se stará o zahrádku plnou květin. Zajímá se o zdravý životní styl.”

Milan Pleva

Milan Pleva

majitel firmy

milan@pleva.cz

„Od mládí jsou jeho koníčkem včelky, z koníčka se později stalo podnikání. Zajišťuje chod firmy, aby vše fungovalo jak má. Každý nápad umí realizovat. Velmi ho baví vyrábět omezené série různých druhů medovin a zkoušet nové postupy při výrobě medoviny. Když má trochu času, hned je u včel. Zajímá se o alternativní metody léčení.”

Jitka Šimková

Jitka Šimková

asistentka obchodu, objednávky

obchod@pleva.cz

739 045 380

„Uvítá Vás s úsměvem, když navštívíte naší firmu v Potštejně. Když zavoláte, vždy Vás ráda vyslechne a poradí. Má na starosti objednávky, fakturaci a podporu zákazníkům. Má ráda dobré jídlo a pití. Pokud to jde, jezdí do práce na kole.”


Lukáš Pleva

Lukáš Pleva

rozvoj obchodu, PR, marketing, zahraničí

lukas@pleva.cz

605 919 505

Hledá nové možnosti, jak šířit účinky o včelích produktech. Má na starosti marketing, reklamu a eshop. Stará se o obchodní zástupkyně, takže ho někdy můžete potkat i v terénu. Jeho vize je, aby se kosmetika dostala také více do zahraničí. Ve svém volném čase se věnuje svým dcerám, běhá rád bos a fotí. ”

Martin Pleva

Martin Pleva

vedoucí výroby

vyroba@pleva.cz

722 952 467

„Martin má na starosti výrobu, suroviny a vše co se točí kolem výrobního procesu našich produktů. Stará se o své kolegy, kteří dělají přímo v Potštejně. Mezi jeho oblíbené „starosti“ patří také medovina - jak má chutnat, aby mohla k zákazníkům? Nejraději chodí po horách, hraje deskové hry, nebo střílí z luku. ”

Ilona Kopsová

Ilona Kopsová

expedice - balíkový anděl

„Ilona má pod palcem náš sklad hotových výrobků a jejich expedici k vám. Vždy úhledně a s chutí zabalí medové produkty, aby dorazili tam, kam mají. Přesně ví, jak zařídit, aby se medík v balíku nerozbil, ikdyž se posílá až do Japonska, nebo Ruska. Nejen při dovolené, ale také ve volném čase s rodinou hledají ukryté cache (geocaching = tradička).”

Jitka Hovorková

Jitka Hovorková

pracovník ve výrobě

„Umí s přehledem seřídit plnící a dávkovací stroje, dále připravuje medoviny od stáčení až po zavoskování. Dostane-li se Vám do ruky náš polštářek nebo pytlíček zaručeně ho s láskou šila paní Jitka. Ve svém volném čase se věnuje vnoučatům a své zahrádce.”

Eva Doležalová

Eva Doležalová

pracovník ve výrobě

„Je šikovná a nebojí se různorodé práce. Již ze začátku se rychle vrhla do složitého světa výroby. Za krátkou dobu se naučila seřizovat všechny stroje ve výrobě (včetně etiketovacího). Ve svém volném čase ráda háčkuje a čte knihy.”

Jiří Nedvěd

Jiří Nedvěd

včelmistr, skladník

„Jirka má u nás nejsladší práci. Stará se o naše včelky. Má na starosti výkup, skladování, stáčení medu. Aby neměl té sladké práce málo, připravuje také výrobu medoviny. Jirka jako skladník má přehled jaké obaly právě ve výrobě potřebují a které obaly se musí objednat. Ve svém volném času se věnuje také svým včelkám.”

Veronika Plevová

Veronika Plevová

včelařka, poradna

veronika@pleva.cz

727 806 174

„Pokud je potřeba vytáčet nebo kontrolovat včelky – vždy se toho Veronika účastní. Pokud máte v eshopu zapeklitý dotaz, vyřizuje ho také Veronika. Ve svém volném čase ráda chodí po horách, včelaří a hlavně vaří. V našem magazínu od ní najdete hned několik úžasných receptů a tipů. Momentálně je na mateřské  dovolené.”

Vaše jméno?

obchodní zástupce pro kraje Liberecký / Královéhradecký / Pardubický /Vysočina

prace@pleva.cz

„Obchodní zástupce je hrdým členem našeho týmu, má z firmy plnou podporu, jelikož vyhledává nové obchody, aby mohly rozšířit svůj sortiment o naši kosmetiku a stará se o stávající obchodní partnery. Zajímá vás zdravý životní styl? kosmetika? Příroda? Zdraví? Včelky? Krása?”. Napište nám

Vaše jméno?

obchodní zástupce pro kraje Olomoucký / Moravskoslezský / Jihomoravský / Zlínský

chcidotymu@pleva.cz

774 486 826

„Obchodní zástupce je hrdým členem našeho týmu, má z firmy plnou podporu, jelikož vyhledává nové obchody, aby mohly rozšířit svůj sortiment o naši kosmetiku a stará se o stávající obchodní partnery. Zajímá vás zdravý životní styl? kosmetika? Příroda? Zdraví? Včelky? Krása?”. Napište nám

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz