Náš tým

Představujeme tým rodinné firmy Pleva. Když v roce 1990 manželé Plevovi založili firmu, začínali s dvěma produkty. Nyní má rodinná firma Pleva v sortimentu přes 70 výrobků. Postupné rozšiřování sortimentu vedlo nejen k rozšiřování zapojených členů rodiny, ale také spolupracovníků. Nyní jsme 15člený tým, kde každý má svou zásluhu na procesu vzniku, prodeje a expedice výrobků.


Lukáš Pleva

 

Lukáš Pleva

rozvoj obchodu, PR, marketing, zahraničí

lukas@pleva.cz

605 919 505

Hledá nové možnosti, jak šířit povědomí o účincích o včelích produktů. Má na starosti marketing, strategii, ekonomiku a eshop. Ale co se týká firmy, má povědomí o všem, co se tam děje. Doma se nenudí, jako tatínek čtyř dcer má o zábavu postaráno a nejradši je, když je může vzít na dobrodružný výlet do přírody.


Martin Pleva

 

Martin Pleva

vedoucí výroby

vyroba@pleva.cz

Martin má na starosti výrobu, suroviny a vše co se točí kolem výrobního procesu našich produktů. Najdete ho jak u počítače, tak přímo ve výrobě, kde hlídá, aby bylo vše v pořádku od začátku až do konce celé výroby. Má jednoho obrovského “koně”, kterým jsou deskové hry, v poslední době taky rád staví lego (nejen s dětmi), chodí po horách a taky střílí z luku.


Milan Pleva

 

Milan Pleva

majitel firmy

milan@pleva.cz

Milan do firmy vždy přichází s úsměvem a dobrou náladou. Dává pozor, aby vše fungovalo, jak v praktických věcech, tak mezi lidmi. Stará se o včelí hospodářství, zkouší nové postupy při výrobě medovin, vymýšlí a ochutnává nové druhy, které poté jdou do prodeje. Někdy se stane, že se chutě úplně nepotkají a další šarže se nevyrobí a jindy zase naopak - je tak dobrá, že se degustuje jen doma v rodině. Milana poznáte vždy na první pohled - už 7 let chodí bos, ať je venku zima či teplo.


Hanka Plevová

 

Hanka Plevová

majitelka firmy

hanka@pleva.cz

Hanka je duchem firmy, stále přichází s nápady na nové výrobky a její otisk najdete na každé krabičce, díky obrázkům, které malovala. S láskou se stará o vnoučata, objevuje nové krajiny a nejraději tráví čas na zahradě, protože květiny jsou její největší vášní po celý život.


Jitka Šimková

 

Jitka Šimková

asistentka obchodu, objednávky

obchod@pleva.cz

739 045 380

Jitka má na starosti objednávky, ale hlavně je spojkou mezi firmou a vámi. Uvítá vás s úsměvem, když nás navštívíte v Potštejně a a po telefonu vyřeší všechny vaše dotazy. Volný čas tráví s rodinou nebo s přáteli u dobrého jídla a pití. Do práce jezdí ráda na kole a když má čas, hned vyrazí do přírody. Je hrdou Sokolkou a cvičitelkou.


Adéla Kubánková

 

Adéla Kubánková

zákaznická podpora

adela.kubankova@pleva.cz

Adélu můžete “potkat” v naší poradně nebo na Facebooku, kde odpovídá na všechny vaše dotazy. Pomocnou ruku podává také v rámci výběru nákupu a nových produktů. Ve volném čase ji najdete většinou na zahradě, kde se svou rodinou pěstují zeleninu, chovají včely a vymýšlí, čím by pomohli zvířatům žijícím v okolí. Zatím mají několik hmyzích hotelů, pítek a úkrytů pro slepýše a ještěrky :)


Lukáš Kos

 

Lukáš Kos

pracovník ve výrobě, skladník

Když zrovna Lukáš nestáčí medovinu či med, najdete ho ve skladu, kde dává pozor, aby bylo všeho dost a na svém místě. Má tři děti, se kterými rád jezdí na výlety a když má chvíli čas a klid jen pro sebe, stává se filatelistou a sběratelem hokejových kartiček.


Štěpánka Cabalková

 

Štěpánka Cabalková

nákup, výroba

Štěpánka je sportovec tělem i duší, takže mezi kanceláří, kde dává dohromady faktury a expedicí spíš pobíhá, než chodí. Má ráda výzvy, k narozeninám si nadělila skok padákem, běhá trailové závody a když se potřebuje trochu vnitřně zklidnit, sbírá a suší byliny.


Ilona Kopsová

 

Ilona Kopsová

expedice - balíkový anděl

Ilona má pod palcem náš sklad hotových výrobků a jejich expedici k vám. Vždy zabalí medové produkty, aby dorazily tam, kam mají. Přesně ví, jak zařídit, aby se medík v balíku nerozbil, i když se posílá třeba až do Japonska. S celou rodinou mají jeden velký koníček - geocaching, takže hledají v přírodě ukryté “kešky” a když jim počasí nepřeje, tak ráda čte.


Eva Doležalová

 

Eva Doležalová

expedice, pracovnice ve výrobě

Evu potkáte většinou ve skladu, kde rychlostí blesku přidává produkty do vašich balíčků, ale taky pomáhá ve výrobě a pod jejíma rukama se rodí odlévané voňavé svíčky. Doma ráda vyšívá, čte detektivky nebo odpočívá u televize, ráda kouká na horory. Jak sama říká “hlavně žádná romantika” :)


Veronika Osvaldová

 

Veronika Osvaldová

pracovnice ve výrobě

Pokud ve firmě zaslechnete hlasitý smích, s největší pravděpodobností to bude Verča. Sama o sobě říká, že je “ta hlasitá a blonďatá”, ale podle nás i výjimečná, protože nikdy nenalepí etiketu nakřivo, vždy má vše jako podle pravítka :) Její práce je ve výrobě, kde zvládne vše, co je potřeba a také jí projdou rukama všechny dárkové sady a vánoční balíčky.


Františka Kopecká

 

Františka Kopecká

pracovnice ve výrobě

Františku najdete většinou ve výrobě, kde stáčí kosmetiku, balí výrobky do krabiček nebo pod jejíma rukama vznikají bábovičky ze včelího vosku. Češtinu má v malíku a proto taky kontroluje texty před odesláním do tisku. Na tváři má vždy milý úsměv a se vším (si) poradí. Mimo práci tráví čas na zahrádce, nebo si čte a taky si ráda zazpívá.


Jitka Hovorková

 

Jitka Hovorková

pracovnice ve výrobě

Paní Jitka u nás pracuje už přes 15 let, takže umí s přehledem opravdu všechno, od výroby přes stáčení až po balení. Pokud se vám dostane do ruky bylinný pytlíček nebo polštářek, můžete si být jisti, že ho s láskou šila právě ona. O víkendech cestuje s vnoučaty vlakem po celé republice, vaří, peče a uklízí, protože má doma ráda čisto, i když jak s úsměvem říká “je nás doma hodně, tak to jde těžko” :)


Bára Kubíčková

 

Bára Kubíčková

Instagram

Barčinou vizitkou je firemní Instagram a taky je pravou rukou Lukáše ve všem, co se týká marketingu. Každou volnou chvíli využije k tomu, aby vyrazila na procházku do lesa, ať už s batohem nebo bez, vymýšlí se synem vylomeniny nebo se věnuje svému dlouholetému koníčku - kosmetice.


Veronika Plevová

 

Veronika Plevová

včelařka, poradna

veronika@pleva.cz

727 806 174

Pokud je potřeba vytáčet nebo kontrolovat včelky – vždy u toho kromě Milana Plevy najdete i Veroniku. Ve svém volném čase ráda chodí po horách, včelaří a hlavně vaří pro svou velkou rodinu. V našem magazínu od ní najdete hned několik úžasných receptů a tipů, které určitě stojí za to vyzkoušet. Momentálně je Veronika na mateřské dovolené.


volná místa Rodinná firma Pleva

 

Vaše jméno?

Chcete se stát součástí našeho týmu? Možná čekáme právě na vás!

Napište nám!