Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

Náš tým

Představujeme tým rodinné firmy Pleva. Když v roce 1990 manželé Plevovi založili firmu, začínali s dvěma produkty. Nyní má rodinná firma Pleva v sortimentu přes 70 výrobků. Postupné rozšiřování sortimentu vedlo nejen k rozšiřování rodiny, ale také spolupracovníků. Nyní jsme 12ti člený tým, kde každý má svou zásluhu na procesu vzniku, prodeje a expedice výrobků.


Hanka Plevová

Hanka Plevová

majitelka firmy

hanka@pleva.cz

Vždy plná dobrých nápadů, ráda vymýšlí, vylepšuje a realizuje. Bdí nad chodem firmy, důležitý je pro ni spokojený a šťastný zákazník i zaměstnanec. Nejvíce nových výrobků má na svědomí právě Hanka. Ve volných chvílích ráda cestuje, maluje, čte, nebo se stará o zahrádku plnou květin. Zajímá se o zdravý životní styl.


Milan Pleva

Milan Pleva

majitel firmy

milan@pleva.cz

Od mládí jsou jeho koníčkem včelky, z koníčka se později stalo podnikání. Zajišťuje chod firmy, aby vše fungovalo jak má. Každý nápad umí realizovat. Velmi ho baví vyrábět omezené série různých druhů medovin a zkoušet nové postupy při výrobě medoviny. Když má trochu času, hned je u včel. Zajímá se o alternativní metody léčení.


Lukáš Pleva

Lukáš Pleva

rozvoj obchodu, PR, marketing, zahraničí

lukas@pleva.cz

605 919 505

Hledá nové možnosti, jak šířit účinky o včelích produktech. Má na starosti marketing, reklamu a eshop. Stará se o obchodní zástupkyně, takže ho někdy můžete potkat i v terénu. Jeho vize je, aby se kosmetika dostala také více do zahraničí. Ve svém volném čase se věnuje svým dcerám, běhá rád bos a fotí.


Jitka Šimková

Jitka Šimková

asistentka obchodu, objednávky

obchod@pleva.cz

739 045 380

Uvítá Vás s úsměvem, když navštívíte naší firmu v Potštejně. Když zavoláte, vždy Vás ráda vyslechne a poradí. Má na starosti objednávky, fakturaci a podporu zákazníkům. Má ráda dobré jídlo a pití. Pokud to jde, jezdí do práce na kole.


Martin Pleva

Martin Pleva

vedoucí výroby

vyroba@pleva.cz

Martin má na starosti výrobu, suroviny a vše co se točí kolem výrobního procesu našich produktů. Stará se o své kolegy, kteří dělají přímo v Potštejně. Mezi jeho oblíbené „starosti“ patří také medovina - jak má chutnat, aby mohla k zákazníkům? Nejraději chodí po horách, hraje deskové hry, nebo střílí z luku.


Ilona Kopsová

Ilona Kopsová

expedice - balíkový anděl

Ilona má pod palcem náš sklad hotových výrobků a jejich expedici k vám. Vždy úhledně a s chutí zabalí medové produkty, aby dorazili tam, kam mají. Přesně ví, jak zařídit, aby se medík v balíku nerozbil, ikdyž se posílá až do Japonska, nebo Ruska. Nejen při dovolené, ale také ve volném čase s rodinou hledají ukryté cache (geocaching = tradička).


Jitka Hovorková

Jitka Hovorková

pracovník ve výrobě

Umí s přehledem seřídit plnící a dávkovací stroje, dále připravuje medoviny od stáčení až po zavoskování. Dostane-li se Vám do ruky náš polštářek nebo pytlíček zaručeně ho s láskou šila paní Jitka. Ve svém volném čase se věnuje vnoučatům a své zahrádce.


Eva Doležalová

Eva Doležalová

pracovník ve výrobě

Je šikovná a nebojí se různorodé práce. Již ze začátku se rychle vrhla do složitého světa výroby. Za krátkou dobu se naučila seřizovat všechny stroje ve výrobě (včetně etiketovacího). Ve svém volném čase ráda háčkuje a čte knihy.


Veronika Plevová

Veronika Plevová

včelařka, poradna

veronika@pleva.cz

727 806 174

Pokud je potřeba vytáčet nebo kontrolovat včelky – vždy se toho Veronika účastní. Pokud máte v eshopu zapeklitý dotaz, vyřizuje ho také Veronika. Ve svém volném čase ráda chodí po horách, včelaří a hlavně vaří. V našem magazínu od ní najdete hned několik úžasných receptů a tipů. Momentálně je na mateřské dovolené.


hledáme skladníka Pleva

Vaše jméno?

pracovník ve výrobě, skladník

Máte šikovné ruce a práce Vám není cizí? Hledáte různorodou práci? Spolehlivost je Vaše druhé jméno? Dokážete nést odpovědnost za skladové prostory? Napište nám!

Dozvědět se víc