0 Kč(0 ks)
Zpět

Náš tým - kdo jsme a co nás baví?

Představujeme tým rodinné firmy Pleva. Když v roce 1990 manželé Plevovi založili firmu, začínali s dvěma produkty. Nyní má rodinná firma Pleva v sortimentu přes 70 výrobků. Postupné rozšiřování sortimentu vedlo nejen k rozšiřování rodiny, ale také spolupracovníků. Nyní jsme 12ti člený tým, kde každý má svou zásluhu na procesu vzniku, prodeje a expedice výrobků.

Hanka Plevová

Hanka Plevová

majitelka firmy

hanka@pleva.cz

„Vždy plná dobrých nápadů, ráda vymýšlí, vylepšuje a realizuje. Bdí nad chodem firmy, důležitý je pro ni spokojený a šťastný zákazník i zaměstnanec. Nejvíce nových výrobků má na svědomí právě Hanka. Ve volných chvílích ráda cestuje, maluje, čte, nebo se stará o zahrádku plnou květin. Zajímá se o zdravý životní styl.”

Milan Pleva

Milan Pleva

majitel firmy

milan@pleva.cz

„Od mládí jsou jeho koníčkem včelky, z koníčka se později stalo podnikání. Zajišťuje chod firmy, aby vše fungovalo jak má. Každý nápad umí realizovat. Velmi ho baví vyrábět omezené série různých druhů medovin a zkoušet nové postupy při výrobě medoviny. Když má trochu času, hned je u včel. Zajímá se o alternativní metody léčení.”

Jitka Šimková

Jitka Šimková

asistentka obchodu, objednávky

obchod@pleva.cz

739 045 380

„Uvítá Vás s úsměvem, když navštívíte naší firmu v Potštejně. Když zavoláte, vždy Vás ráda vyslechne a poradí. Má na starosti objednávky, fakturaci a podporu zákazníkům. Má ráda dobré jídlo a pití. Pokud to jde, jezdí do práce na kole.”


Lukáš Pleva

Lukáš Pleva

rozvoj obchodu, PR, marketing, zahraničí

lukas@pleva.cz

605 919 505

Hledá nové možnosti, jak šířit účinky o včelích produktech. Má na starosti marketing, reklamu a eshop. Stará se o obchodní zástupkyně, takže ho někdy můžete potkat i v terénu. Jeho vize je, aby se kosmetika dostala také více do zahraničí. Ve svém volném čase se věnuje svým dcerám, běhá rád bos a fotí. ”

Martin Pleva

Martin Pleva

vedoucí výroby

vyroba@pleva.cz

722 952 467

„Martin má na starosti výrobu, suroviny a vše co se točí kolem výrobního procesu našich produktů. Stará se o své kolegy, kteří dělají přímo v Potštejně. Mezi jeho oblíbené „starosti“ patří také medovina - jak má chutnat, aby mohla k zákazníkům? Nejraději chodí po horách, hraje deskové hry, nebo střílí z luku. ”

Ilona Kopsová

Ilona Kopsová

expedice - balíkový anděl

„Ilona má pod palcem náš sklad hotových výrobků a jejich expedici k vám. Vždy úhledně a s chutí zabalí medové produkty, aby dorazili tam, kam mají. Přesně ví, jak zařídit, aby se medík v balíku nerozbil, ikdyž se posílá až do Japonska, nebo Ruska. Nejen při dovolené, ale také ve volném čase s rodinou hledají ukryté cache (geocaching = tradička).”

Jitka Hovorková

Jitka Hovorková

pracovník ve výrobě

„Umí s přehledem seřídit plnící a dávkovací stroje, dále připravuje medoviny od stáčení až po zavoskování. Dostane-li se Vám do ruky náš polštářek nebo pytlíček zaručeně ho s láskou šila paní Jitka. Ve svém volném čase se věnuje vnoučatům a své zahrádce.”

Eva Doležalová

Eva Doležalová

pracovník ve výrobě

„Je šikovná a nebojí se různorodé práce. Již ze začátku se rychle vrhla do složitého světa výroby. Za krátkou dobu se naučila seřizovat všechny stroje ve výrobě (včetně etiketovacího). V současné době je na mateřské dovolené. Ve svém volném čase ráda háčkuje a čte knihy.”

Jiří Nedvěd

Jiří Nedvěd

včelmistr, skladník

„Jirka má u nás nejsladší práci. Stará se o naše včelky. Má na starosti výkup, skladování, stáčení medu. Aby neměl té sladké práce málo, připravuje také výrobu medoviny. Jirka jako skladník má přehled jaké obaly právě ve výrobě potřebují a které obaly se musí objednat. Ve svém volném času se věnuje také svým včelkám.”

Veronika Plevová

Veronika Plevová

včelařka, poradna

veronika@pleva.cz

727 806 174

„Pokud je potřeba vytáčet nebo kontrolovat včelky – vždy se toho Veronika účastní. Pokud máte v eshopu nebo na facebooku zapeklitý dotaz, vyřizuje ho většinou právě Veronika. Ve svém volném čase ráda chodí po horách, včelaří a hlavně vaří. V našem magazínu od ní najdete hned několik úžasných receptů a tipů.”

Vaše jméno?

obchodní zástupce pro Prahu a Středočeský / Ústecký kraj

prace@pleva.cz

111 111 111

„Obchodní zástupce je hrdým členem našeho týmu, má z firmy plnou podporu, jelikož vyhledává nové obchody, aby mohly rozšířit svůj sortiment o naši kosmetiku a stará se o stávající obchodní partnery. Zajímá vás zdravý životní styl? kosmetika? Příroda? Zdraví? Včelky? Krása? Napište nám”.

Jana Kúdelová

obchodní zástupce pro kraje Jihočeský / Plzeňský / Karlovarský

kudelova@pleva.cz

774 454 087

„Jana bydlí na samotě u lesa, ve svém životě se zaměřuje na trvale udržitelný rozvoj a experimentuje na vlastní zahradě v rámci biodynamického zemědělství. Nyní studuje dálkově včelařství. Její rodina včelaří již více než padesát let a Jana se rozhodla v této tradici pokračovat. Je nadšenou stoupenkyní apiterapie, fototerapie a psychosomatiky jako takové. Kromě včel chová s manželem i kozy, ovce a další hospodářská zvířata”.

Vaše jméno?

obchodní zástupce pro kraje Liberecký / Královéhradecký / Pardubický /Vysočina

prace@pleva.cz

„Obchodní zástupce je hrdým členem našeho týmu, má z firmy plnou podporu, jelikož vyhledává nové obchody, aby mohly rozšířit svůj sortiment o naši kosmetiku a stará se o stávající obchodní partnery. Zajímá vás zdravý životní styl? kosmetika? Příroda? Zdraví? Včelky? Krása?”. Napište nám

Vaše jméno?

obchodní zástupce pro kraje Olomoucký / Moravskoslezský / Jihomoravský / Zlínský

chcidotymu@pleva.cz

774 486 826

„Obchodní zástupce je hrdým členem našeho týmu, má z firmy plnou podporu, jelikož vyhledává nové obchody, aby mohly rozšířit svůj sortiment o naši kosmetiku a stará se o stávající obchodní partnery. Zajímá vás zdravý životní styl? kosmetika? Příroda? Zdraví? Včelky? Krása?”. Napište nám

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz