Vize a poslání firmy

Mise - poslání firmy Pleva

„Pomáhat lidem prostřednictvím našich výrobků."

Proč existujeme? Dodáváme zákazníkům kvalitní kosmetiku, do které zapracováváme léčivé včelí produkty. Jsme zprostředkovatel mezi přírodou a zákazníkem. 

100_0916.JPG

Co je našim cílem? Spokojený a uzdravený zákazník, který se k nám s důvěrou vrací a řešení na své problémy hledá nejdříve u nás.

Naše základní hodnoty: Pleva je seriózní značka, která zpracovává suroviny přednostně od tuzemských dodavatelů a je odpovědná k životnímu prostředí.

 

 

Vize rodinné firmy Pleva

Jsme rodinná firma, která svým zákazníkům poskytuje široké portfolio výrobků se včelími produkty, nejdůležitější důraz je kladen na kvalitu, vývoj nových výrobků a celá firma má vždy zákazníka na prvním místě.

P4280053.jpgNaše vize:

Našim cílem jsou zdravější, krásnější a tím i spokojenější zákaznice a zákazníci. Proto jim chceme představovat léčivé účinky včelích produktů.

Jsme poctivá značka, odpovědná k životnímu prostředí. Nakupujeme med pouze od tuzemských dodavatelů, recyklujeme, používáme alternativní zdroje energie, podporujeme charitu a zpříjemňujeme společenský život nejen v regionu.