Sbírejte medové body! Spustili jsme nový věrnostní systém, který vás odmění za každý nákup!

Sbírejte medové body! Spustili jsme nový věrnostní systém, který vás odmění za každý nákup!

Právě jsme pro vás spustili náš Medový věrnostní systém, s jehož pomocí se vás chceme odměnit za vaši přízeň. Za každý nákup nyní získáváte medové body, které se připisují na váš zákaznický účet. Získané body pak můžete vyměnit za originální dárky, nebo si můžete zlevnit další objednávku. Sbírejte medové body a užijte si sladké výhody!

Medový věrnostní systém

Už jste u nás v minulosti nakoupili?
Pak jsme vám do začátku jako dárek nějaké ty medové body připsali. Kolik? To zjistíte po přihlášení do svého uživatelského účtu na našem e-shopu.

Medové body získávají všichni registrovaní zákazníci (koncoví) za každý nákup na našem e-shopu. A další body můžete získat za následné hodnocení zakoupených produktů. Vše o tom, jak náš Medový věrnostní systém funguje, jak přesně a v jakých hodnotách můžete medové body získávat i jak je následně můžete uplatnit, se dozvíte tady. Pokud jste zvědaví, jaké dárky můžete za své nasbírané body získat, podívejte se na odměny v našem Medovém věrnostním systému.


To nejdůležitější jsme pro vás shrnuli v krátkých videích:


A na tyto odměny se můžete těšit:

Medový věrnostní systém rodinné firmy Pleva - odměny

Odměny v medovém věrnostním systému Pleva - Louka v kuličce

Odměny v medovém věrnostním systému Pleva - dřevěný nůž

Odměny v medovém věrnostním systému Pleva - dřevěná karabina

Odměny v medovém věrnostním systému Pleva - dřevěná miska šestiúhelník


Při vymýšlení našeho Medového věrnostního systému jsme si kladli za cíl, aby vás potěšil a zpříjemnil vaše nákupy. Děkujeme, že jste s námi! Ať už jste dlouholetým zákazníkem, nebo teprve objevujete naše produkty, náš věrnostní systém je tu pro vás.

více o medovém věrnostním systému

 

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit