Stali jsme se finalistou v soutěži Heureky ShopRoku 2023

Stali jsme se finalistou v soutěži Heureky ShopRoku 2023

S upřímným překvapením a obrovskou radostí bychom vám chtěli oznámit, že naše Rodinná firma Pleva se stala jedním z finalistů v jubilejním 15. ročníku soutěže ShopRoku, pořádané společností Heureka Group. Tato soutěž tradičně již 15. rokem vybírá a oceňuje výjimečné e-shopy na českém a slovenském internetu v několika kategoriích. Vítězové a finalisté jsou vyhlašování ma základě hodnocení v Ověřeno zákazníky.

Jsme hrdí, že jsme se na základě hodnocení našich zákazníků na Heurece stali 1. finalistou (neboli jsme se umístili na 2. místě) v kategorii Cena kvality v oblasti kosmetiky za rok 2023. Toto ocenění pro nás bylo celkem nečekané.
 

„Když jsem náš e-shop přihlašoval do kategorie, říkal jsem si, že to prostě zkusíme. Ale vzhledem k tomu, že jsme malá firma, moc jsem neočekával, že by to dopadlo. A tak když mi přišel email "Váš e-shop se umístil jako finalista v soutěži ShopRoku 2023", opravdu mi spadla brada. Woow. Neskutečná radost!“

Lukáš Pleva rozvoj obchodu a marketingu

Hodnocení obchodu Pleva na Heureka.cz


Při vymýšlení našich produktů je naším cílem, aby byly skutečně funkční a aby v nich včelí produkty pomáhaly. Stejně tak si zakládáme na tom, abychom každou objednávku vyřídili co nejrychleji ke spokojenosti zákazníka.

Cena kvality je nám odměnou a zároveň závazkem do dalších let, kdy budeme pokračovat ve snaze neustále přinášet našim zákazníkům ty nejlepší možné produkty a služby. Tohoto krásného ocenění si vážíme o to více, že vychází ze zkušeností a spokojenosti našich zákazníků.

Všem našim zákazníkům moc děkujeme za jejich podporu a důvěru, velmi si vážíme každého pozitivního hodnocení (a to nejen na Heurece :-) Bez vás bychom nemohli dosáhnout tohoto úspěchu.

 

Jak nás naši zákazníci na Heuréce hodnotí?

 

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit