0 Kč(0 ks)
Zpět

Jmenovky na vánoční dárky, Hana Foff Plevová

• originální jmenovky pro letošního Ježíška
• lze používat opakovaně
• s láskou namalovala Hanka Foff Plevová
Více >>

Cena s DPH
35 Kč

28,93 Kč

Dostupnost
Skladem
Kód 13,37
Výrobce Pleva
Varianta neexistuje
ks
 • Podrobný popis

  Pro koho asi bude tenhle?

  „Každý rok si balení vánočních dárků užívám snad ještě víc, než jejich samotný výběr. Je to pro mě kratochvíle, u které si vždycky kreativně odpočinu a baví mě přemýšlet o tom, jak balení pojmu. Aktuálně se mi líbí trend přírodních ozdob jako ručně zdobené perníčky a smrkové větvičky, na který se chystám letos. Co ale zůstává každý rok stejné a nesmí na dárcích chybět, jsou moje cedulky na vánoční dárky, které si vyrábím sama, protože kreslení je mým velkým koníčkem. Letos jsme se rozhodli jmenovky zařadit i do naší vánoční nabídky, takže jimi můžete své dárky ozdobit a přidat i krásné osobní věnování.“

  Hanka Plevová
  ve volném čase malířka

  Stejné jmenovky stokrát jinak

  Ať už balíte dárky na poslední chvíli nebo je to pro vás ceremonie, na kterou se těšíte už od nákupu prvního dárečku, určitě nám všem jde hlavně o radost, která přichází po rozbalení. Letošní balení můžete ozdobit ilustrovanými jmenovkami Hanky Foff Plevové, které hezky ozvláštní každý balíček.

  Jmenovky na vánoční dárky, Hana Foff Plevová

  Jmenovky z rozbalených dárků si můžete schovat a znovu použít i příští rok. Uvidíte sami, jestli je jen nakombinujete s jiným papírem nebo jestli příští rok vymyslíte úplně jiný, kreativní styl balení. Jmenovky jsou aktuální pořád, takže není důvod je nezrecyklovat.


  Rozměry: 8,5 x 6 cm rozložená, po přeložení 4,25 x 6 cm
  Balení obsahuje 10 ks jmenovek.

   

  Nahlédněte:

 • Diskuse

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz