Nechte Valentýn Valentýnem a přijměte naši partnerskou výzvu!

Nechte Valentýn Valentýnem a přijměte naši partnerskou výzvu!

Valentýn je svátek, který nám jednou ročně připomíná, jak je důležité projevovat a oslavovat lásku. Tento den plný romantických gest a srdíček na každém rohu může vypadat krásně, ale opravdová síla vztahu tkví v každodenních maličkostech a společně strávených chvílích. V každodenním shonu a rutině “práce - domácnost - děti (pokud máte :-)” se snadno stane, že naše vztahy jdou stranou. Čas je v dnešní době vzácný, ale i tak se vyplatí najít si chvíle, které budeme věnovat jen svému partnerovi či partnerce.

Drobná připomenutí lásky

Valentýn, podobně jako náš 1. máj, nám nabízí příležitost zastavit se a uvědomit si, že o lásku je třeba pečovat a dávat si svou náklonnost vzájemně najevo. A proto ať už tyto svátky lásky slavíte či nikoli, můžeme je vnímat jako jednu z mnoha možností. Pozornost jednou ročně, a to jen kvůli datu v kalendáři, nenahradí každodenní péči, respekt a drobná připomenutí lásky. Lásku není potřeba dokazovat drahými dary (i když samozřejmě i vhodně zvolený dárek může být krásným vyjádřením lásky :-), tím nejdůležitějším je společně strávený čas a vytváření zážitků a společných vzpomínek. Také proto jsme vytvořili partnerskou výzvu, která vám pomůže si svou lásku připomínat v průběhu celého roku. Nicméně pokud přeci jen chcete své drahé polovičce darovat něco hmotného, můžete třeba vybrat něco z našich dárků z lásky.

Partnerská výzva - kalendář společných aktivit

Pravidelnost jako klíč k úspěchu

K posílení vztahu a udržení pomyslné jiskry může pomoci zavedení pravidelných chvil, které budete trávit jen ve dvou. A to by vám měla usnadnit naše speciální partnerská výzva, která obsahuje jednoduché, ale smysluplné aktivity, které si naplánujete na celý rok dopředu (stáhnout si ji můžete na konci tohoto článku). Tyto úkoly vám pomůžou k tomu, abyste strávili čas spolu, nasbírali nové zážitky a posílili svůj vztah. Úkolů jsme vytvořili 12 (+1) a jak si je rozplánujete je už čistě na vás, my jsme vycházeli z toho, že najít si na tyto okamžiky čas jednou měsíčně je tak akorát, aby to běžnou rutinu příjemně oživilo.

Co vás čeká?

Třeba společné vaření. Příprava jídla s vaším protějškem není jen o jídle, ale i o vzájemné spolupráci, zábavě a třeba i společném objevování nových chutí. Ne nadarmo se přeci říká, že láska prochází žaludkem :) Dobrodružnější výzvy jako je výlet bez plánování cíle nebo třeba spaní pod širákem či vaření na ohni doplňují klidnější úkoly prošpikované trochou té romantiky, která je ve vztahu také potřeba. Navíc si můžete společně určit bonusovou výzvu, kterou necháme na vaší fantazii. A nemusí zůstat jen u jedné :-)

Jak si najít čas?

Zakomponování těchto aktivit do vašeho života může být jednodušší, než si myslíte. Klíčem je plánování a zaznamenávání úkolů do vašich kalendářů. Když si tyto aktivity naplánujete jako jakékoliv jiné události, budete s nimi počítat a snadněji se začlení do vašeho života. Je to jako s každým jiným závazkem – když je něco napsáno, automaticky tomu dáváte větší váhu. Na své konkrétní příjemné plány se navíc podvědomě budete těšit, a tím se také zvyšuje pravděpodobnost, že se stanou skutečností. 

Pokud jste k plánovaným aktivitám přeci jen trochu skeptičtí, vězte, že nijak neomezují prostor pro spontánnost. Právě naopak, mohou vám do života přinést nové a neočekávané zážitky a navíc čas, který díky nim strávíte společně, do vašeho vztahu přirozeně vnese více blízkosti a prostoru pro další společné okamžiky, i ty neplánované.

Stáhněte si náš seznam aktivit a vytvořte si svůj kalendář drobných připomenutí lásky. Je vytvořený tak, abyste si v něm mohli nadcházející úkoly plánovat a ty splněné odškrtávat. Je jen na vás, kolik se vám jich podaří během roku zvládnout, ale my si v tomto případě rozhodně stojíme za tím, že “čím více, tím lépe”.


Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit