Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

Jak vyznat lásku na sv. Valentýna

Jak vyznat lásku na sv. Valentýna

Zpříjemněte svátek svatého Valentýna sobě a své lásce! Nemusí to být přitom hned dárky v podobě drahých šperků a výletů do Paříže. Tu správnou zamilovanou atmosféru můžete navodit i jednodušším způsobem. Vybrali jsme pár drobností z našeho sortimentu pro vytvoření správné romantické nálady a přidáváme také pár našich ozkoušených rad.

Pár tipů pro společně strávený čas

Tipy na svatého Valentýna, pleva

I když je Valentýn považován za americký svátek, slaví se prakticky po celém světě a velmi populární je také u nás. Jeho kořeny sahají až do starověkého Říma, kde podle legendy kněz sv. Valentin oddával navzdory vůli císaře Claudia II. vojáky s jejich snoubenkami. Stálo ho to ale nakonec život.

Svátek všech zamilovaných postupně dostal hodně komerční nádech, ale podobně jako u Vánoc záleží jen na nás, jak si ho uděláme. Můžeme chodit do drahých restaurací a stresovat se s nákupem dárků, jezdit na wellness pobyty, abychom si odpočali od běžného života, ale také nemusíme... Někdy je fajn prostě zůstat doma, dopřát si chvilku v klidu jen s naší drahou polovičkou, a hlavně si užít společně strávený čas.

Sv. Valentýn je především další příležitostí k vyjádření lásky, a hřejivý pocit z toho, že nás někdo má rád, se nedá koupit žádnými penězi. Daleko více potěší, když můžeme být spolu, povídat si a cítit blízkost toho druhého. A k tomu stačí opravdu málo.

Zkuste si třeba namísto cestování do restaurace připravit romantickou večeři při svíčkách v pohodlí domova, společně. Společné vaření a průběžné ochutnávání má své kouzlo a může se stát nezapomenutelným zážitkem. Pokračovat můžete naší oblíbenou romantickou představou, kterou je společná koupel při svíčkách se sklenkou dobré medoviny a následná uvolňující masáž. A pochopitelně také nabízíme vše, co se pro takový krásný zážitek ve dvou hodí:

Jako základ relaxační koupel

Praskání bublinek, krásná medová vůně, horká voda a romantické objetí za svitu voňavých svíček. Nezapomeňte na medovou pěnu!

Medová pěna do koupele Pleva

Pro správnou atmosféru

Sklenička kvalitní vychlazené medoviny krásně dokreslí atmosféru romantického večera a potěší vaše chuťové pohárky.

Medovina z Potštejna Pleva

Masáž pro dokonalé uvolnění

Zbavíte se stresu, zrelaxujete tělo a mysl, a ještě navážete intimní pouto díky dotyku. Hřejivý masážní balzám navíc krásně uvolní svaly!

masáž, masážní balzám s propolisem Pleva

Láska prochází chuťovými pohárky

Rafinované chuťové zážitky pro medově sladké chvíle ve dvou si můžete vychutnat s našimi lahodnými medy s příměsemi.

Medy s příměsemi Pleva

Pokud byste rádi pořídili celou sadu malých radostí, doporučujeme mrknout na naše dárkové sady. A pokud byste chtěli svou lásku k Valentýnu obdarovat nějakou jinou drobností, vyberte si ten pravý dárek z lásky mezi našimi tipy na dárky.

Nezapomínejte na to, že Valentýnem to nekončí. Dopřejte si druhý den ráno nebo o víkendu společnou snídani. V týdnu můžete svému milému či své milé nechat hezký vzkaz připnutý na lednici magnetkou. A pokud chcete opravdu vykouzlit úsměv na rtech a máte šikovné ruce, nic nepotěší tolik jako ručně vyráběný dárek nebo nějaká pečená dobrota s medem. Užijte si Valentýna a mějte se rádi.

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit