Zpět do poradny

Krém s kapičkou včelího jedu

Otázky a odpovědi

Krém s kapičkou včelího jedu je možné používat jako denní i jako noční krém. Můžete vyzkoušet, jaké použití vám vyhovuje více a takto používat.

Adéla Kubánková,rodinná firma Pleva

Krém s kapičkou včelího jedu a Elixír mládí s mateří kašičkou je možné použít pro zimní i letní období.

Adéla Kubánková,rodinná firma Pleva

Ano, krém s kapičkou včelího jedu můžeme doporučit i na suchou pleť s akné.

Adéla Kubánková,rodinná firma Pleva

Ano, krém s kapičkou včelího jedu můžete používat i jako podkladový pod make-up.


Veronika Plevová,rodinná firma Pleva

Na tuto otázku bohužel nelze odpovědět jednoznačně. Máme zákaznice, který tento krém používají i při alergii na včelí jed, některým však může vyvolat alergickou reakci. Vždy je třeba krém před použitím na pleť vyzkoušet, zda nenastane alergická reakce. Vnitřní stranu zápěstí lehce namažte krémem, pokud se do 24 hodin neprojeví alergická reakce, krém používat můžete.


Adéla Kubánková,rodinná firma Pleva

Zkušenosti našich zákazníků:


„Dobrý den vážení a milý,
včera mi přišel krém s kapičkou včelího jedu. Objednala jsem ho i kolegyni v práci. Nanesla jsem si ho večer po důkladném vyčištění pleti. S Vašimi produkty mám zkušenost. Ale mohu říci, že tento produkt je opravdu pro mou pleť pohlazení. Kolegyně ráno přišla do práce a byla nadšená. Objednám si ho určitě znovu i pro svoji dceru. Všechna čest, je úžasný.
S některými krémy jsem měla trochu potíže, protože mám velmi citlivé oči, po nanesení krému mě oči stejně štípaly. Krémy si musím velice pečlivě vybírat, protože mám velmi citlivou pleť.
Chci Vám moc poděkovat, že jste odvedli tak skvělou práci. Tento produkt mě opravdu velice překvapil. Je skvělý. Přeji Vám opravdu hodně úspěchu. Hodně si to zasloužíte.“

Jiřina Vančová | zdroj: e-mail, zákazník hodnotil Krém s kapičkou včelího jedu


„Velmi příjemný krém. Hydratuje tak akorát, nezanechává mastný film na pleti. Balení s pumpičkou je za mě veliký bonus, nerada do krému sahám prsty, zůstává mi pak za nehty:-) Nemám,co bych mu vytkla.“

Markéta Benešová | zdroj: e-shop, zákazník hodnotil Krém s kapičkou včelího jedu


„Dobrý den,
na začátku měsíce jsem obdržela v losovací soutěži krém s včelím jedem... Po téměř měsíčním užívání Vám mohu s radostí říci, že jsem velice spokojená, ne každý krém mi sedne, občas se projeví i mírná alergie, či svědění. Krém od Vás mi sedl perfektně, stačí troška a krásně se vstřebá.
Jsem nad míru spokojená a kdybych mohla doporučim Vás dal. Snad i já vám udělám s mým hodnocením na krém radost, jakou jste Vy mně udělal s vylosováním.
Přeji pěkný den, plno spokojených zákazníků a hlavně krásne léto :-)“

Lenka Vraštilová | zdroj: e-mail, zákazník hodnotil Krém s kapičkou včelího jedu


„Tak tento krém nemá chybu. Krásně se vstřebává, pleť po aplikaci není mastná. Po měsíci používání je pleť pevnější. U tohoto krému již zůstanu.“

Monika L. | zdroj: e-shop, zákazník hodnotil Krém s kapičkou včelího jedu


Články k tématu:

Krém s kapičkou včelího jedu jsme nechali ohodnotit zákazníky. Vaše hodnocení nám vyrazila dech!

Výrobky se včelím jedem mohou být vhodné i pro alergiky

Chcete se na něco zeptat? Využijte naši zákaznickou poradnu
Vložit dotaz
Sdílejte produkt s přáteli