Zpět do poradny

Včelí jed, je vhodný i pro alergiky?

Otázky a odpovědi

Pokud nevíte, zda máte alergii, tak asi jedinou možností je vyzkoušení daného produktu. Produkt můžete namazat na zápěstí a když se objeví zarudnutí, pálení nebo jiná reakce tak Vám daný produkt nevyhovuje.

Veronika Plevová,rodinná firma Pleva

Na tuto otázku bohužel nelze odpovědět jednoznačně. Máme zákaznice, které tento krém používají i při alergii na včelí jed, některým však může vyvolat alergickou reakci. Vždy je třeba krém před použitím na pleť vyzkoušet, zda nenastane alergická reakce. Vnitřní stranu zápěstí lehce namažte krémem, pokud se do 24 hodin neprojeví alergická reakce, krém používat můžete.

.

Adéla Kubánková,rodinná firma Pleva

U produktů, které obsahují včelí jed to bude o vyzkoušení, máme zákaznice, které tento krém používají i při alergii na včelí jed, některým však může vyvolat alergickou reakci. Co se týká dalších včelích produktů - alergie na včelí bodnutí nesouvisí s alergiemi na další včelí produkty - můžete tedy produkty používat.


Adéla Kubánková,rodinná firma Pleva

Ano, mast s propolisem můžete používat.


Veronika Plevová,rodinná firma Pleva

Zkušenosti našich zákazníků:


„Mám alergii na bodnutí. Bála jsem se mast koupit, ale kladné recenze mě přemluvily k vyzkoušení. Mazala jsem si s ní koleno po drobnější havárii na motorce, kdy po roce není koleno stále v pořádku, teď je o mnoho lepší a to mast používám necelý týden. Mast je vynikající. Mám vyhřezlé ploténky a dneska jsem musela v práci nosit na mě těžké věci. Bolela mě záda. Většinou mi nezabírají ani prášky na tlumení bolestí. Zkoušela jsem hřejivé balzámy, prostě vše možné. Poprvé jsem to vyzkoušela dnes namazat na záda a lehla jsem si abych si odpočinula. Záda jsou naprosto bez bolestí. Hned jsem objednala větší balení. Jsem ráda, že se mi zobrazila vaše reklama. Nedám na vaší kosmetiku dopustit. A to užívám vážně jen krátce.“

Žaneta | zdroj: Facebook, zákazník hodnotil Mast s apisinem


„Krém je jedinečný a to mám alergii na včelí a vosí bodnutí.“

Frances Haus | zdroj: Facebook, zákazník hodnotil Krém s kapičkou včelího jedu


„Kupuji běžně váš krém s jedem a je nej.....bez potíží (Mám alergii na včelí bodnutí).“

Andrea Kaša | zdroj: Facebook, zákazník hodnotil Krém s kapičkou včelího jedu


Články k tématu:

Výrobky se včelím jedem mohou být vhodné i pro alergiky

I bodnutí může léčit. Vše o apisinu alias včelím jedu

Chcete se na něco zeptat? Využijte naši zákaznickou poradnu
Vložit dotaz
Sdílejte produkt s přáteli