Byli jsme oceněni za mimořádný přínos regionu

Byli jsme oceněni za mimořádný přínos regionu

Je nám ctí a velkou radostí vám oznámit, že jsme od Asociace malých a středních podniků a živnostníků (AMSP ČR) získali Ocenění za mimořádný přínos regionu. Předání proběhlo na slavnostním ceremoniálu v rámci Roku rodinného podnikání 2018 na srpnové výstavě Země Živitelka v Českých Budějovicích.

Ocenění za mimořádný přínos regionu, Země Živitelka, Pleva

Ocenění naší rodinné firmy si velmi vážíme, je pro nás potvrzením, že jsme na správné cestě a současně je pro nás výzvou a závazkem do dalších let.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat AMSP ČR za organizaci Roku rodinného podnikání a s ním spojenou pomoc a podporu rodinným firmám.

Z celého srdce děkujeme celé naší partě v Potštejně i mimo něj, neboť ti všichni mají na úspěchu našeho podnikání obrovský podíl.

Naše poděkování patří také našim obchodním partnerům, zákazníkům a všem, kteří nám fandí. Děkujeme, bez vás bychom nemohli fungovat.

Zároveň bychom chtěli pogratulovat ostatním oceněným rodinným firmám, které jsou pro nás velkou inspirací.

Fotografie z tohoto krásného dne si můžete prohlédnout v galerii pod článkem. Podívejte se také na krátký sestřih od AMSP ČR, zachycující radostnou a slavnostní atmosféru i rozmarné počasí, tady je:


Hanka a Milan Plevovi majitelé rodinné firmy

„Hanka je vždy plná dobrých nápadů, ráda vymýšlí, vylepšuje a realizuje. Bdí nad chodem firmy, důležitý je pro ni spokojený a šťastný zákazník i zaměstnanec. Nejvíce nových výrobků má na svědomí právě Hanka. Ve volných chvílích ráda cestuje, maluje, čte, nebo se stará o zahrádku plnou květin.
Milanovým koníčkem jsou od mládí včelky, z koníčka se později stalo podnikání. Zajišťuje chod firmy, aby vše fungovalo jak má. Každý nápad umí realizovat. Velmi ho baví vyrábět omezené série různých druhů medovin a zkoušet nové postupy při výrobě medoviny. Když má trochu času, hned je u včel.“


Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit