Líbí se vám naše hra Včely: Medové království? Pak budeme rádi, když jí dáte hlas!

Líbí se vám naše hra Včely: Medové království? Pak budeme rádi, když jí dáte hlas!

Naše hra Včely: Medové království byla nominována a vybrána do top rodinných her v hráčském hlasování Trolí palec 2021 na webu Zatrolené hry. Pokud patříte mezi fanoušky naší včelí hry, budeme moc rádi, když se o svou spokojenost podělíte a budete pro hru hlasovat.

Deskoherní server Zatrolené hry pořádá anketu o nejlepší deskové hry s názvem Trolí palec každoročně. Pro nominované hry pak mohou hráči hlasovat v několika kategoriích. Už nominace naší deskové hry Včely: Medové království v kategorii rodinných her v letošním ročníku pro nás byla milým překvapením. Pokud byste se chtěli hlasování zúčastnit a naši hru v hlasování podpořit, bude to příjemný bonus.

Jak hlasovat?

Trolí palec 2021

Hlasovat v anketě mohou jen zaregistrovaní uživatelé, proto pokud chcete hlasovat, musíte si na Zatrolených hrách nejdříve vytvořit registraci s ověřením emailové adresy (pokud již samozřejmě registrováni nejste, potom se stačí jen přihlásit :-). Pod svým účtem pak můžete hlasovat pomocí jednoduchého formuláře, v němž můžete vybrat až 3 hry v každé kategorii. Jedné z vybraných her přitom můžete udělit 2 body, dalším dvěma pak po 1 bodu.
Hlasovat je možné do čtvrtka 10. 3. 2022 do 24:00.

Za každý případný bod vám moc děkujeme a hlavně přejeme spoustu zábavy s deskovou hrou Včely: Medové království!

 

Hlasovat

 

Rodinná firma Pleva
tým Rodinné firmy Pleva
z Potštejna

Jsme rodinná firma, která vznikla díky velkému nasazení manželů Hanky a Milana Plevových a dnes roste a košatí díky úsilí jejich dětí i práci pečlivých a vstřícných zaměstnanců. Nyní jsme 12členný tým, kde každý má svou zásluhu na procesu vzniku, prodeje a expedice našich výrobků.

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit