Menší zásilky poštovné od 67 Kč. Doprava zdarma nad 2300,-

Nejčtenější články roku 2020

Nejčtenější články roku 2020

I v letošním roce jsme byli moc zvědaví, které články z našeho Magazínu byly pro vás v minulém roce nejzajímavější a staly se tak za rok 2020 těmi nejčtenějšími. Pojďme se podívat na ty, které se umístily na prvních třech příčkách:

1. Prevence a propolis v době virové

Prevence a propolis v době virové

Na jaře loňského roku se naše životy vlivem coronavirové pandemie obrátily vzhůru nohama. Prevence a ochrana proti virům se tak staly tématem číslo jedna. My často hovoříme o propolisu a doporučujeme jej jako zázračný včelí produkt, který dokáže pro zdraví udělat mnohé.

V článku Prevence a propolis v době virové jsme pro vás shrnuli pár tipů a rad, a to včetně informací z několika studií a knih, které se zabývaly propolisem a v nichž bylo antibakteriální a antivirové působení propolisu ověřeno.

Přečíst celý článek


2. Paradentóza: příznaky, prevence, domácí léčba i babské rady

Paradentóza: příznaky, prevence, domácí léčba i babské rady, pleva

Již tradičně se mezi pro naše čtenáře nejzajímavějšími články umísťují především ty, které se týkají zdraví a léčení s pomocí přírody. V roce 2019 vás například nejvíce zajímalo jak si poradit s kuřím okem.

V loňském roce se zase mezi nejčtenějšími články umístil článek, který se věnuje paradentóze. Zabývali jsme se v něm tím, jak paradontóze předcházet, jak ji včas poznat a jak v případě jejího vzniku dásně i zuby léčit. Připojili jsme také pár zkušeností našich zákazníků s propolisem.

Přečíst celý článek


3. 7 důvodů, proč si dát večer místo vína medovinu

7 důvodů, proč si dát večer místo vína medovinu

Pijete večer víno a už se vám trochu omrzelo? Zkuste něco originálnějšího a připravte si dobrodružnější zážitek. Dopřejte si víno medové. Lahodnou medovinu si můžete ohřát místo tradičního svařáku, připravit si z ní punč nebo si dát po obědě po kalíšku za studena.

Medovina je nápojem mnoha chutí a vůní a chutná výborně jak teplá, tak při pokojové teplotě, v létě zase může být úžasně osvěžujícím nápojem. Zjistěte proč ještě stojí za to, dát si medovinu!

Přečíst celý článek


Všem našim čtenářům moc děkujeme za zájem a zpětnou vazbu na články v našem Magazínu. Každá vaše pochvala nebo připomínka je pro nás cenná. Budeme také rádi, pokud nám zašlete své tipy, nápady či náměty na témata, o kterých byste si rádi přečetli.

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit