Menší zásilky poštovné od 67 Kč. Doprava zdarma nad 2300,-

Pleťové rozmazlení jako dárek pro vás k Mezinárodnímu dni žen

Pleťové rozmazlení jako dárek pro vás k Mezinárodnímu dni žen

Dnešní vypjatá doba plná stresu a nejistoty z toho, co nás všechny v budoucnu čeká, má negativní vliv nejen na psychiku, ale i na to, co je na pohled vidět nejvíce, na naši pleť. Proto je potřeba dopřát si (bez výčitek) chvilku klidu, relaxu, meditace a ideálně ji spojit s pleťovým pečujícím rituálem.

K příležitosti dnešního Mezinárodní dne žen vám od dnešního dne do úterý 15.3. do každé objednávky nad 500 Kč přidáme naši Pleťovou masku se včelími produkty jako dárek. Tak si na sebe udělejte čas, vypněte televizi, rádio i počítač a buďte na chvíli jen sami se sebou.

Uvidíte, že ten krátký čas prospěje vašemu vnitřnímu i vnějšímu já. A pokud péče o pleť není vaše téma, tak určitě udělá radost jakékoliv ženě v okolí :) Posílám vám pozitivní myšlenky a krásné dny!

Hanka Plevová
zakladatelka rodinné firmy

Vždy plná dobrých nápadů, ráda vymýšlí, vylepšuje a realizuje. Bdí nad chodem firmy, důležitý je pro ni spokojený a šťastný zákazník i zaměstnanec. Nejvíce nových výrobků má na svědomí právě Hanka. Ve volných chvílích ráda cestuje, maluje, čte, nebo se stará o zahrádku plnou květin. Zajímá se o zdravý životní styl.

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit