Pleva představuje Elixír mládí

Pleva představuje Elixír mládí

Pleť po čtyřicítce bývá po ránu unavená. Však už taky ledacos zažila. A teď potřebuje vaši laskavou a systematickou péči. Zřejmě je suchá, méně vyživená a potřebuje často hydratovat. Možná vás také trápí úbytek kolagenu a vrásky se každý rok trošku prohlubují. Náš Elixír mládí vás o dvacet let zpátky nevrátí (a myslím, že byste to ve skrytu duše ani nechtěla), ale pleť vyhladí a vypne tak, že se za vámi váš muž ve dveřích koupelny obdivně otočí.

Zářivá pleť i po čtyřicítce

Náš přírodní krém Elixír mládí jsme namíchali pro ženy 45+, jejichž pleti začíná ubývat kolagen, objevují se hlubší vrásky a pleť si žádá důkladnou hydrataci. Pleť vypne a nádherně vyhladí. Rychle se vstřebává a dodává pocit lehkosti a čistoty.

Elixír mládí s mateří kašičkou Pleva

Obsahuje mateří kašičku a složky d'Orientine S a Pentavitin, které vrací pleti ztracenou pevnost a hloubkově ji hydratují. Pokud trpíte velmi často suchou pletí, určitě vás Elixír mládí mile překvapí. Dodává pleti potřebnou vláhu a zajišťuje hydrataci po dlouhých 72 hodin. Protože ženy po čtyřicítce trápí i pigmentové skvrny, obsahuje Exilír mládí výtažek z řas EPS white, který omezuje tvorbu pigmentových skvrn. Krém navíc krásně voní po šípkovém oleji.

  • pro ženy 45+
  • přírodní složení
  • hydratuje pleť po 72 hodin
  • díky kolagenu vypíná pleť
  • vyhlazuje strukturu pleti
  • rychle se vstřebává
  • redukuje pigmentové skvrny a omezuje jejich tvorbu

„Pevnost a pružnost pleti ovlivňuje spousta faktorů, základem je ale dostatek kolagenu. Úbytek kolagenu netrápí jenom ženy ve vyšším věku. Začíná se vytrácet už ve věku 25 let, kdy mají některé z nás první děti, jiné dokončují vysokou, další se staví na vlastní nohy a začínají podnikat anebo si hledají první vlastní bydlení. V období plném změn je změna pleti málo viditelná, a tak ji spousta z nás ani nepostřehne. Když se ale přiblíží třicáté narozeniny, změny pleti už jsou viditelné a spousta žen už počítá i první vrásky. Náš Elixír mládí je určen pro ženy 45+, které se o svou pleť chtějí vzorně starat a na vrásky mají ještě času dost.“

Hanka Plevová zakladatelka rodinné firmy

Naše pleť si péči zaslouží

Elixír mládí s mateří kašičkou Pleva pro pleť 45+

Pro většinu žen začíná den pohledem do zrcadla. A protože jsme velmi kritické a značně neobjektivní, nikdy nejsme spokojeny. Kruhy pod očima. Pigmentové skvrny. A kdyby se nic jiného nenašlo, tak si určitě postěžujeme na přeležené vlasy. Začněte den jinak.

Pečujte o sebe a navraťte své pleti i tváři úsměv. Pleť důkladně vyčistěte pleťovým mlékem a pleťovou vodou. Elixír mládí poté jemně vklepejte bříšky prstů do pokožky a nechte tvář odpočívat. Vstřebá se do 3 minut a stačí aplikovat pouze jednou denně.

A kdy se dostaví výsledek? První známky zpevnění pleti budou viditelné již po 28 dnech, ale na duši se vám udělá lépe určitě daleko dřív.

 

Podívat se na Elixír mládí s mateří kašičkou

 

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit