Menší zásilky poštovné od 67 Kč. Doprava zdarma nad 2300,-

Tajná kosmetická přísada proti vráskám: d´Orientine S

Tajná kosmetická přísada proti vráskám: d´Orientine S

Slíbili jsme vám sérii článků o důležitých složkách krémů, které by vám měly napovědět, podle čeho si vybírat. Obal je sice krásná věc, ale my se dnes podíváme na složení, konkrétně na další složku, která by se měla objevit ve složení účinného krému proti vráskám: Jedná se o d’Orientine S.

Krém proti vráskám s d’Orientine S

Když si vybíráte krém proti vráskám a pročítáte složení nejrůznějších produktů, často vás asi napadá otázka: Co by v tom vlastně mělo být, aby krém opravdu fungoval? Vždyť je to jedna neznámá za druhou a vy vlastně nevíte, co si vybíráte. Proto se dnes podíváme na jednu z účinných složek krémů proti vráskám, d’Orientine S. Jedná se o extrakt z jader datlí s klinicky prokázaným efektem proti vráskám. Volné radikály této látky pročišťují a chrání pleť před přírodními a přirozenými zdroji stárnutí a vzniku vrásek.

Zpomalte projevy stárnutí

Extrakt z datlových jader významně zmenšuje již existující vrásky a zabraňuje vzniku nových. Zpomaluje efekt stárnutí a zvyšuje podíl kolagenu typu I. Zároveň zlepšuje přirozenou obranyschopnost pleti proti oxidačnímu stresu. Redukuje proteiny karbonylace a také zmenšuje lipid peroxidace.

Sedmero účinných látek extraktu z datlových jader

d´Orientine S - omezení vzniku vrásek a projevů stárnutí

d’Orientine S je přírodní výtažek z jader datlí, jehož vlastnosti jsou založeny na komplexu sedmi látek, které společně působí pro zpomalení viditelných efektů stárnutí.

Phytosteroly tvoří bariéru pro pokožku, phytosteroidy podporují aktivitu hormonů, isoflavony bojují proti stárnutí, kyseliny Ursolic mají regenerační vlastnosti, Policosanoly pomáhají neuro-imunitnímu systému a to celé podporují dva antioxidanty: vitamin A a Tocotrienoly.

Sedmero účinných látek přírodního výtažku zabraňuje vzniku vrásek a projevům stárnutí. Zjemnění pleti je už jen příjemným bonusem.

Výsledky klinických studií říkají ANO

Výsledky d’Orientinu S byly testovány v klinické studii, které se zúčastnili zdraví dobrovolníci ve věku od 46 do 58 let. Aplikovali si krém obsahující extrakt z datlových jader po dobu 5 týdnů na oblast očního okolí.

výsledky klinické studie d’Orientine S na redukci vrásek

Pak následovalo pečlivé hodnocení výzkumníky. Zkoumali fotky testovaných osob před a po, ale také silikonové repliky jejich očního okolí a zároveň statistické analýzy. Výsledky jsou jednoznačné. d’Orientine S podle odborníků skutečně funguje: redukuje povrch a hloubku vrásek a má velmi silné účinky v boji proti stárnutí.

d´Orientine S v naší kosmetice

Skvělé vlastnosti látky d´Orientine S (INCI: Caprylic/Capric Triglyceride, Phoenix Dactylifera Seed Extract) jsme využili v těchto produktech:

Olivem 1000, Hydratační krém s medem, Pleva

Hydratační krém s medem

Přírodní složení si poradí se suchou pletí, hydratuje ji a zpevňuje, zároveň posiluje kožní bariéru a ochrání tak pleť před vysycháním a škodlivými okolními vlivy. Účinná látka Pentavitin působí na vodu jako magnet a udržuje pokožku dlouhodobě hydratovanou. Pro téměř okamžitý efekt jsme přidali výtažek z květů africké rostliny Spilanthes Acmella (Gatuline In-Tense), který zpevňuje a vypíná pleť a tím i pomáhá vyhlazovat vrásky. Krém se rychle vstřebává a nezanechává pocit mastnoty.


Olivem 1000, Elixír mládí s mateří kašičkou, Pleva

Elixír mládí s mateří kašičkou

Přírodní krém, určený pro ženy 45+, které se o svou pleť chtějí starat a na vrásky mají ještě času dost. Elixír díky mateří kašičce a složkám d'Orientine S a Pentavitin dodává pleti ztracenou pevnost a hydratuje ji, výtažek z řas EPS white zase omezuje tvorbu pigmentových skvrn. První známky zpevnění pleti jsou viditelné již po 28 dnech. Krém je lehký a příjemně rychle se vstřebává.


Olivem 1000, Krém na dekolt s medem, Pleva

Krém na dekolt s medem

Krém jsme vyvinuli pro cílenou péči o jemnou a namáhanou pokožku v oblasti dekoltu. Pomáhá s regenerací buněk, dodává pokožce pružnost, zpevňuje ji, hydratuje a odstraňuje kožní vrásky. Kromě medu a dalších látek v něm najdete i extrakt z datlí, výtažky z řas a Gatuline In-Tense – vysoce účinné přírodní látky vyhlazující vrásky. Navíc také omezuje tvorbu pigmentových skvrn a zpomaluje stárnutí.

Do krémů tuto jemnou, lehce olejovitou tekutinu s nasládlou vůní přidáváme jako hlavní složku pro vyhlazení vrásek. Proniká hluboko do pokožky, zvláčňuje ji a napomáhá regeneraci, takže nejen že zpomaluje proces jejího stárnutí, ale aktivně ji i omlazuje.

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit