Zpět do poradny

Kuří oko

Otázky a odpovědi

Ano, propolisovou tinkturu můžeme doporučit, také je možné použít surový propolis.

Surový propolis se na bradavice používá následovně: oddělíme kuličku propolisu, mírně prohněteme mezi prsty, až změkne, tak tuto kuličku namačkáme na kuří oko a přelepíme omyvatelnou leukoplastí s polštářkem. Nechá se tam bez přestávky až do vypadnutí kuřího oka. Pokud se náplast odlepí, tak přilepíme znovu.

Propolisové kapky se používají podobně, jen s tím rozdílem, že kapky nakapeme na kousek vaty a přilepíme. Občas na vatu přikápneme další kapky, aby bylo kuří oko neustále v kontaktu s propolisem. Takto necháme do samovolného vypadnutí. Pokud se odlepí, tak přelepíme stejným způsobem znovu.

Adéla Kubánková,rodinná firma Pleva

Na kuří oko u dětí i dospělých je možné použít Propolisovou tinkturu nebo Surový propolis. U každého je třeba předem zjistit, zda není alergický na propolis. Test se provede tak, že se kápne malé množství propolisové tinktury na vnitřní stranu zápěstí. Pokud se do 24 hodin nepojeví alergická reakce, mohou se produkty s propolisem použít.

U surového propolisu se oddělí kulička a přilepí se na kuří oko omyvatelnou leukoplastí. Surový propolis se na kuřím oku nechá až do jeho vypadnutí. Propolisové kapky se používají podobně - nakapeme na kousek vaty, přilepíme na kuří oko leukoplastí. Propolisvou tinkturu občas na vatu příkápneme, takto postupujeme až do samovolného vypadnutí.

Veronika Plevová,rodinná firma Pleva

Hezký den, plíseň na noze potírejte Propolisovou tinkturou. Na kuří oko použijte náplast s tinkturou a potírejte ho klidně i 2x denně a vždy znovu přelepte. Manželovi můžete ucho tinkturou vytírat. Přeji hezký den a brzké uzdravení.

Veronika Plevová,rodinná firma Pleva

Články k tématu:

Kuří oko: jak ho poznat a léčit

Propolisová tinktura - zkušenosti s použitím

Chcete se na něco zeptat? Využijte naši zákaznickou poradnu
Vložit dotaz
Sdílejte produkt s přáteli