Zpět do poradny

Molusky

Otázky a odpovědi

Při léčbě molusek doporučuji používat na mytí mýdlo s propolisem a jednotlivé pupínky potírat tinkturou z propolisu (stačí 2 x denně). Jakmile se vytvoří stroupek je vhodné začít mazat propolisovou mastí nebo bambuckým balzámem s propolisem.

U propolisu je dobré nejprve vyzkoušet, zda na něj není dítě alergické. Potřete spodní stranu zápěstí propolisovou tinkturou, pokud se do 48 hodin neprojeví alergická reakce, tak dítě není alergické a můžete začít s léčbou.

Více informací o moluskách a dalších možnostech léčby se dočtete v našem článku.


Adéla Kubánková,rodinná firma Pleva

Propolisovou tinkturu doporučujeme pro děti starší tří let. U propolisu je vždy dobré nejprve vyzkoušet, zda na něj není dítě alergické. Potřete spodní stranu zápěstí propolisovou tinkturou, pokud se do 48 hodin neprojeví alergická reakce, tak dítě není alergické a můžete začít s léčbou.


Adéla Kubánková,rodinná firma Pleva

Zkušenosti našich zákazníků:


„Tejto tinktúre som veľmi vďačná. Našu 2-ročnú dcérku trápili dlhé mesiace molusky. Vyskúšali sme asi všetko. Náhodou sme natrafili na propolisovú tinktúru a molusky začali miznúť. A dnes, po moluskách ani stopy.“

Anna Strúčková | zdroj: Facebook, zákazník hodnotil Propolisové kapky


„Na molusky! Dcerka je měla půl roku a nic nezabíralo. Propolis zabral skvěle! Do nového roku jsme vstoupili bez trápení. Moc Vám děkuji.“

Dana Hácová | zdroj: Facebook, zákazník hodnotil Propolisové kapky


„Doporučuju všema deseti!!! Jednoho dne jsem dceři objevila molusky…znala jsem je, protože dcera kamarádky je byla seškrabávat pod narkózou, nechtěli ji ve školce, skoro dva roky jimi trpěla…takže panika! Nakoupila jsem vitaminy, homeopatika a tinkturu z teetree oleje...po pár dnech se zdálo, že molusky mizí...mezitim jsem na internetu četla, že paní u dítěte pomohly produkty Pleva, tak jsem je objednala, ale pak nezaplatila…přišel mi velmi milý email, že produkty čekají na platbu a mně prislo nefér ji stornovat…komunikace s paní asistentkou z Pleva byla velmi milá, poradila, na co produkty sama použila a já si řekla, že je kdyžtak někomu daruju. Náhle přišlo zhoršení molusek, já si vzala dovolenou a vyhlásila boj! Mazala, mazala, umývala…mast, tinktura, mýdlo od Plevy…nejenže jsem spokojená s produkty, ale hlavně s lidským přístupem! Pleva uchránila naši malou dceru nejen od otravných molusek, ale také jí zachránila léto, protože ji čeká plavecký tábor, na který bych ji s moluskama nemohla dát… Děkuji a doporučuji!!!
PS: Foto jsem vložila do komentáře pod tento příspěvek.“

Zkušenost produkty Pleva a molusky
Foto na úplném začátku mazání…

Zkušenost produkty Pleva a molusky
Ta stejná ruka po týdnu mazání třemi produkty…

Zkušenost produkty Pleva a molusky
Po 14 dnech.

Renata Ondráčková | zdroj: Facebook, zákazník hodnotil Propolisové kapky, Mast s propolisem a Mýdlo s propolisem (hnědé)


„Dobrý den, rádi bychom Vám s manželem poděkovali za vaší práci a vaše produkty. Propolis je doslova zázrak. Od dubna jsme bojovali s moluskami u naši dcerky (2,5 r.). Ze slov od paní doktorky, že se s nimi v podstatě nedá nic dělat mi bylo těžko. Volně prodejný Molusk funguje jako žíravina a práce s nim byla pro nás všechny psychicky náročná a dcera z něho začala mít strach, protože to pro ni bylo bolestivé. Proto jsem se rozhodla na boj s moluskami jiným způsobem a objevila jsem v článku kombinaci vašich produktu: propolisové mýdlo, tinktura a mast. Denně jsem dvakrát myla, mazala, mazala a mazala a výsledek je nádherný. Dcerka se doslova těší kdy budeme mazat “medíkem” tělíčko a manžel jako nevěřící Tomáš doma propolisu neřekne jinak než ZÁZRAK. Děkujeme ❤️. S vděčností,“

Zkušenost s produkty Pleva na molusky
Ramínka před začátkem mazání a po 8 dnech

Zkušenost s produkty Pleva na molusky
Oblast bříška před začátkem mazání a po 8 dnech

rodina Pařížská | zdroj: e-mail, zákazník hodnotil Propolisovou tinkturu, Propolisovou mast a Mýdlo s propolisem (hnědé)


Články k tématu:

Moluska trápí děti do 8 let věku

Propolisová tinktura - zkušenosti s použitím

Chcete se na něco zeptat? Využijte naši zákaznickou poradnu
Vložit dotaz
Sdílejte produkt s přáteli