Pro menší zásilky balíkovna za 60 Kč, nebo zásilkovna za 69 Kč. Doprava zdarma nad 2300,-.
Zpět do poradny

Molusky

Najdete zde odpovědi na nejčastější otázky z naší poradny, zkušenosti našich zákazníků nebo rozcestník souvisejících článků.

Otázky a odpovědi

Při léčbě molusek doporučuji používat na mytí mýdlo s propolisem a jednotlivé pupínky potírat tinkturou z propolisu (stačí 2 x denně). Jakmile se vytvoří stroupek je vhodné začít mazat propolisovou mastí nebo bambuckým balzámem s propolisem.

U propolisu je dobré nejprve vyzkoušet, zda na něj není dítě alergické. Potřete spodní stranu zápěstí propolisovou tinkturou, pokud se do 48 hodin neprojeví alergická reakce, tak dítě není alergické a můžete začít s léčbou.

Více informací o moluskách a dalších možnostech léčby se dočtete v našem článku.


Adéla Kubánková,rodinná firma Pleva

Propolisovou tinkturu doporučujeme pro děti starší tří let. U propolisu je vždy dobré nejprve vyzkoušet, zda na něj není dítě alergické. Potřete spodní stranu zápěstí propolisovou tinkturou, pokud se do 48 hodin neprojeví alergická reakce, tak dítě není alergické a můžete začít s léčbou.


Adéla Kubánková,rodinná firma Pleva

Zkušenosti našich zákazníků:


„Tejto tinktúre som veľmi vďačná. Našu 2-ročnú dcérku trápili dlhé mesiace molusky. Vyskúšali sme asi všetko. Náhodou sme natrafili na propolisovú tinktúru a molusky začali miznúť. A dnes, po moluskách ani stopy.“

Anna Strúčková | zdroj: facebook, zákazník hodnotil Propolisové kapky


„Na molusky! Dcerka je měla půl roku a nic nezabíralo. Propolis zabral skvěle! Do nového roku jsme vstoupili bez trápení. Moc Vám děkuji.“

Dana Hácová | zdroj: facebook, zákazník hodnotil Propolisové kapky


Články k tématu:

Moluska trápí děti do 8 let věku

Chcete se na něco zeptat? Využijte naši zákaznickou poradnu
Vložit dotaz
Sdílejte produkt s přáteli