Pro menší zásilky balíkovna za 60 Kč, nebo zásilkovna za 69 Kč. Doprava zdarma nad 2300,-.
Zpět do poradny

Pigmentové skvrny, jak na ně

Najdete zde odpovědi na nejčastější otázky z naší poradny, zkušenosti našich zákazníků nebo rozcestník souvisejících článků.

Otázky a odpovědi

Na lupénku můžeme doporučit mast s propolisem nebo bambucký balzám s propolisem. V oblasti obličeje je vhodnější použít bambucký balzám s propolisem, který má čistě přírodní složení. Léčbu je vhodné doplnit užíváním propolisu v medu - 1 čajovou lžičku denně nebo užíváním propolisových kapek 2x denně 10 kapek do 1 dcl vlažné vody.

O lupénce a jejích možnostech léčby jsme napsali článek, můžete si ho přečíst na následujícím odkazu - https://www.pleva.cz/news/lupenka

Adéla Kubánková,rodinná firma Pleva

Na základě zkušeností našich zákazníků Vám na lupénku ve vlasové části můžeme doporučit šampon s propolisem nebo čistě přírodní šampon Propolis pro vaše vlasy a vlasovou vodu s propolisem, kterou je vhodné střídat s vlasovou vodou s mateří kašičkou. Vlasovou vodu pečlivě vmasírujte bříšky prstů po dobu 3 minut do vlhkých vlasů a pokožky. Tato voda se již neoplachuje.

I při lupénce ve vlasové části doporučujeme užívat propolis v medu - 1 čajovou lžičku denně nebo propolisové kapky 2x denně 10 kapek do 1 dcl vlažné vody.

.
Veronika Plevová,rodinná firma Pleva

Zkušenosti našich zákazníků:

„Děkuji za rychlé dodání tohoto úžasného krému..Používám asi týden a vidím jak se pleť krásně vypla,rozjasnila a sjednotil se tón pleti.Pleť je hebounká jako samet a všechny pupínky jsou pryč..Mám dvě malé pigmentové skvrnky,tak jim dám určitě delší čas,aby se alespoň trochu ztratily.“

Michaela | zdroj: e-shop, zákazník hodnotil Elixír mládí s mateří kašičkou


Články k tématu:

Poraďte si s pigmentovými skvrnami nejen od slunce

Odstranění pigmentových skvrn: EPS White

Chcete se na něco zeptat? Využijte naši zákaznickou poradnu
Vložit dotaz
Sdílejte produkt s přáteli