0 Kč(0 ks)
Zpět

Několik tipů, jak vyznat lásku na sv. Valentýna

Několik tipů, jak vyznat lásku na sv. Valentýna

07. 02. 2017

Zpříjemněte svátek svatého Valentýna sobě a své lásce! Nemusí to být přitom hned drahé šperky a výlety do Paříže, tu správnou zamilovanou atmosféru můžete navodit i jednoduššími způsoby. Z našeho sortimentu vybíráme několik romantických produktů a přidáváme pár rad.

 

I když je Valentýn považován za americký svátek, slaví se prakticky po celém světě a velmi populární je také u nás. Jeho kořeny sahají až do starověkého Říma, když podle legendy kněz sv. Valentin oddával navzdory vůli císaře Claudia II. vojáky s jejich snoubenkami. Stálo ho to ale nakonec život.

Valentýn 2015

Svátek všech zamilovaných postupně dostal hodně komerční nádech, ale podobně jako u Vánoc záleží jen na nás, jak si jej uděláme. Můžeme chodit do restaurací a kupovat šperky, hodinky nebo kabelky, můžeme zvát do drahých restaurací nebo kupovat romantické víkendy ve wellness centrech. Anebo také nemusíme...

Pár našich tipů

Sv. Valentýn je především o vyjádření lásky, a pocit, když nás někdo miluje, se nedá koupit žádnými penězi. Daleko více potěší, když můžeme být spolu, povídat si a cítit blízkost toho druhého. A k tomu stačí opravdu málo.

Naší nejhezčí romantickou představou je společná koupel při svíčkách a dobré medovině. Původně jsme chtěli přichystat romantický balíček se vším potřebným, ale lepší bude, když si produkty na voňavou atmosféru vyberete sami.

Koupel je základ

Praskání bublinek, krásná medová vůně, horká voda a romantické objetí. Medová pěna do koupele je základ.

Pěna do koupele

Pro správnou atmosféru

Ať už máte rádi lesní nebo lipové, medové víno nesmí chybět. U nás najdete buď medová vína, nebo medoviny pro zahřátí.

Medovina z Potštejna

Vůně pro uvolnění

Vonné sáčky jsou skvělé hlavně pro usínání, ale určitě báječně zafungují i při masáži nebo povídání při svíčkách.

Vonné sáčky s bylinkami

Bez svíček to nejde

A když už mluvíme o svíčkách... Najdete u nás jak „zvířátkové“, tak i decentní vysoké svíce pro hodiny a hodiny plápolání.

Vonné svíčky

Romantické chvilky ve vaně pak mohou pokračovat masáží, takže nezapomeňte dokoupit masážní olej. Výbornou relaxační pomůckou jsou také masážní sady s baňkami nebo lávovými kameny. V nabídce takové zboží nemáme, ale určitě jej doporučujeme,

Nezapomínejme na to, že Valentýnem to nekončí. Dopřejte si druhý den ráno společnou snídani, bude neděle a spousta volného času. V týdnu můžete svému milému / své milé nachávat hezké vzkazy připnuté třeba na lednici magnetkou. A pokud chcete opravdu vykouzlit úsměv na rtech a máte šikovné ruce, nic nepotěší tolik jako ručně vyráběné dárky. Užijte si svátek a mějte se rádi

Vaši Plevovi


SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz