0 Kč(0 ks)
Zpět

Medová pěna do koupele - Pleva

• povzbuzuje tělo i mysl
• příjemně voní
• zjemňuje pokožku a dodává živiny
Více >>

Cena s DPH
101 Kč

83,47 Kč

Dostupnost
Skladem
Kód 6,2
Výrobce Pleva
Varianta neexistuje
ks
 • Podrobný popis

  Čas jen pro sebe

  „Najděte si každý den 20 minut pro své myšlenky a uvolnění. Zapalte svíčky, ponořte se do horké vody a vnímejte šumící pěnu s medovou vůní. Svaly si odpočinou a povolí, stres opadne a zase pocítíte svou dřívější sílu. Med vám navíc úžasně zjemní pokožku, bude jako hedvábí.“

  Hanka Plevová
  zakladatelka rodinné firmy

  Medová pěna do koupele

  Voňavý med proti stresu

  Hodně jsme si zvykli řešit naše problémy pomocí prášků. Bolí nás hlava? Prášek. Máme zatuhlá záda? Jiný prášek. Příčinou ale často bývá naše duše a psychika, které ignorujeme a nijak se o ně nestaráme. Najít si 20 minut na uvolňující koupel by přitom měla být povinnost pro každého.

  Medová pěna do koupele

  Díky medové složce v této pěně do koupele se nádherně uvolníte, a to nejen tělesně, ale i duševně. Působí totiž jak na svaly, kterým pomáhá s tvorbou glykogenu, tak i na naši psychiku. Během koupele se zklidníme, máme čas utříbit si své myšlenky a zjistit, co nás opravdu trápí.

  Svěží medová vůně působí relaxačně, pomalé šumění pěny nás vrátí z hektického vnímání času do normálních kolejí. A až z koupele vyjdete uvolnění a odpočatí, hned napoprvé si všimnete krásně jemné pokožky. I za tímto efektem hledejte med, který pokožku vyživuje a dělá ji pružnější.

  • uvolňuje zatuhlé svaly
  • voní po medu a tvoří bohatou pěnu
  • podporuje tvorbu svalového glykogenu

  Co je to glykogen?

  Je to živočišný škrob, který tělo využívá jako zdroj energie po vyčerpání glukózy. V lidském těle se nachází přibližně ze 2/3 ve svalech, zbytek najdeme v játrech. Ukládání glykogenu je dobré podporovat, ať už jste sportovec nebo zatěžujete mozek při programování. Bez energie to totiž nepůjde.


  Hmotnost: 200g

  Nepřítel stres

  Tělo odpradávna reaguje na stresové podněty zvýšeným napětím svalů, které jsou pak lépe připravené k rychlé reakci – útěku z nebezpečí. Při dlouhodobém stresu, kterému jsme dnes a denně vystavení, ale svaly značně trpí a dostávají se až do křeče. Často se pak cítíme špatně i v době klidu, kdy už si myslíme, že stres pominul. Svaly jsou stále napnuté, říkáme si, co se to děje, a pochybujeme o svém zdraví. A další pochybnosti znovu způsobují stres. Vše může přerůst v dlouhodobé problémy, nejčastěji například s trávením. Relaxace je proto základní prevencí, jak udržovat organismus v dobré kondici. Dobrým prostředkem je cvičení a sportování, výborným prostředkem je také koupel a uvolňující hudba. Pamatujte – tělo není stroj!

  plovoucí svíčky

  Český výrobek

  Rodinná firma Pleva je ryze česká firma bez cizího kapitálu a veškerá výroba probíhá pouze v  České republice.

  logo český výrobek pleva

  Naše kosmetika, ani suroviny, které při výrobě používáme
  nejsou testovány na zvířatech.

 • Parametry 3
  Hmotnost 200 g
  Podle obsahu Med
  Rádce Pro ženy; Péče o tělo a duši
 • Recenze 2
  Jana Kamanová 14. 10. 2020 | 15:46

  Super vůně,a kůže je jemnější.

  Super vůně,a kůže je jemnější.

  Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

  Lenka Čmaradová 19. 08. 2017 | 19:12

  Tak to je pecka, bez komentáře...:))

  Tak to je pecka, bez komentáře...:))

  Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

 • Diskuse

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz