Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

VIDEO: Výroba adventního věnce se svíčkami ze včelího vosku

VIDEO: Výroba adventního věnce se svíčkami ze včelího vosku

Hanka Plevová poradí a názorně ukáže, jak si doma jednoduše vyrobit svůj adventní věnec - můžete si ho dát na stůl (se svíčkami ze včelího vosku), nebo i na dveře (bez svíček).

Musíme mít představu, jaký věnec chceme a jak má vypadat. Podle toho si připravíme materiál. Možností je určitě více, níže je seznam materiálu, který byl potřeba pro adventní věnec ve videu.

Připravíme si nejdříve materiál:

  • základ věnce (ze slámy nebo z polystyrenu),
  • nůžky a nožík,
  • ohebný drát,
  • čtyři hřebíky,
  • čtyři svíčky ze včelího vosku,
  • a samozřejmě i různé ozdoby – šišky, bukvice, skořici, plátky sušeného pomeranče, šípek, stuhy a jiné.

Nastřiháme si větve stálezelených rostlin. Například z borovice, jedle, tisu, zeravu, nebo buxusu. Z větví nastřiháme krátké větvičky.

4x svíčky na Advent

4x svíčky na Advent

Zapíchneme drát do základu věnce a obtočíme, aby držel. Přikládáme větvičky vedle sebe na věnec a drátkem upevňujeme. Klademe větvičky za sebou a zakrýváme postupně podložku věnce. Občas přidáme něco barevného nebo větvičku se šiškami.

Když máme věnec pokrytý, drátek upevníme. Přidáme hřebíky, které propíchneme skrz věnec, na které napíchneme svíčky ze včelího vosku. Ozdobíme skořicí, šiškami, stuhami a věnec je hotov.

Přeji vám krásné chvíle při tvoření a napište mi, jak se povedl ten váš adventní věnec, nebo mi rovnou pošlete fotku :-)

Hanka Plevová majitelka - o autorce článku

Vždy plná dobrých nápadů, ráda vymýšlí, vylepšuje a realizuje. Bdí nad chodem firmy, důležitý je pro ni spokojený a šťastný zákazník i zaměstnanec. Nejvíce nových výrobků má na svědomí právě Hanka. Ve volných chvílích ráda cestuje, maluje, čte, nebo se stará o zahrádku plnou květin.

Podívejte se na články, které Hanka napsala:
Kachna na medu na dva způsoby