Pro menší zásilky balíkovna za 60 Kč, nebo zásilkovna za 69 Kč. Doprava zdarma nad 2300,-.

I letos jsme dárky zabalili za vás: nové dárkové sady

I letos jsme dárky zabalili za vás: nové dárkové sady

Opět se nám blíží Vánoce a s nimi také naše nabídka oblíbených vánočních dárkových sad. Protože taky vybíráme dárky a víme, jak je to těžké: občas člověku schází inspirace, má pocit, že dárek nebude vhodný nebo se mu zkrátka nedaří jednotlivé výrobky poskládat do úhledného balíčku. Proto jsme i letos dárky zabalili za vás.

Tak jako každý rok najdete mezi našimi dárkovými sadami ty nejoblíbenější z předchozích let, zároveň jsme pro vás také připravili sady nové, které jsme poskládali tak, aby si každý našel to své a sady tak udělaly pod stromečkem radost.

S dárkovou sadou určitě potěšíte

Výběr vánočních dárků občas bývá samá svízel, a to i když ho neodbýváte a snažíte se druhé překvapit. Protože někdy se i dobře míněný a předlouze vybíraný dárek může stát zdrojem rozpaků a rozporuplných reakcí. Proto jsme pro všechny tety, strýčky, babičky, dědečky, maminky i tatínky, kolegyně a kolegy, bráchy i bratrance, ségry i sestřenice a také švagry a švagrové připravili takové dárkové sady, které rozhodně potěší, nestanou se dalším lapačem prachu a některé z nich i vnitřně zahřejí.

Sady pro vaše milé

Seznamte se s letošními čerstvými novinkami! Mezi krásně zabalenými a voňavými sadami najdete tu pravou nejen v případě, kdy víte, co obdarovanému udělá radost, ale také pokud hledáte dárek pro někoho, koho máte rádi, vážíte si ho a zkrátka si na něj nejde s vánočním dárkem nevzpomenout, ovšem nechcete být příliš osobní nebo se bojíte nevhodného výběru.

Vánoční dárková sada Kouzlo času pro sebe, Pleva

Kouzlo času pro sebe

Voňavá dárková sada pro všechny ženy, které mají občas problém zastavit se a odpočinout si. Většinu času stráví starostí o své blízké, ale na sebe mnohdy zapomínají. A kdy jindy než na Vánoce byste jim měli připomenout, že je čas zpomalit a najít si chvilku pro sebe. Dopřejte své oblíbené ženě kvalitní kosmetiku a šálek voňavého bylinkového čaje, aby se mohla znovu nadechnout.
Kouknout na sadu


Vánoční dárková sada Pro chvilky pohody, Pleva

Pro chvilky pohody

Relax s voňavým bylinkovým čajem oslazeným lahodným medem. Sledování života vznikajícího v semínkových kuličkách a radost z budoucích květů, o kterou se můžete podělit se včelkami. Mlsání květového medu z krásně zpracované dřevěné lžičky. Příjemný večer s poctivou medovinou za svitu medově vonící svíčky ze včelího vosku, jejíž mihotavé světlo jemně ozařuje elegantní keramický svícen. Darujte chvilky pohody, které jsou tak vzácné!
Kouknout na sadu


Vánoční dárková sada Medové pečení, Pleva

Medové pečení

Základem každého pečení je ta pravá kuchařská kniha. A jednu takovou, medovou, najdete v této voňavé dárkové sadě. Je plná nápaditých sladkých i slaných receptů s medem a přinese spoustu radosti z tvoření i ochutnávání do každé kuchyně. Přibalili jsme k ní lahodný květový med a dřevěnou lžičku na jeho nabírání. Při posezení nad některou z dobrot se může obdarovaný potěšit pohledem na rozkvétající život z malých semínkových kuliček.
Kouknout na sadu


Vánoční dárková sada Když příroda pohladí, Pleva

Když příroda pohladí

Darujte přírodní péči pro krásné a zdravé vlasy. Zaručeně potěší každého, kdo si své vlasy hýčká. Přírodní medový šampon dodá vlasům jemnost, lehkost a úžasný lesk a zároveň omezí jejich poletování. Rozčesávání ručně vyráběným hřebenem z elegantního dřeva černého ořechu se stane příjemným a k vlasům šetrným rituálem. Do sady jsme ještě přibalili malé milé překvapení ukrývající se v kuličkách.
Kouknout na sadu


Vánoční dárková sada Myslím na přírodu, Pleva

Myslím na přírodu

Balíček potěší všechny milovníky přírody, kteří se zajímají a chtějí také přispět svou troškou do mlýna. A zároveň si umí přírodní krásy vychutnat. Stačí totiž i pár nektarodárných květin, malý kousek kvetoucí louky, na zahrádce nebo v květináči balkoně. Potěší nejen hmyz, ale i nás všechny. Hmyzí hotýlek poskytne potřebné útočiště užitečnému hmyzu a dovolí nám nahlédnout do jeho fascinujícího života. A při mlsání medu si můžeme připomenout, co všechno pro nás včelky, ale i jejich hmyzí kolegové dělají. A že to není samozřejmost.
Kouknout na sadu


Vánoční dárková sada Pro lepší den, Pleva

Pro lepší den

Dárková sada plná úžasných maličkostí, které přinesou velkou radost. Dopřejte svým nejbližším chvilky relaxu v horké vaně plné medové pěny do koupele za svitu voňavé svíčky ze včelího vosku i hezké chvilky s přáteli a rodinou nad sklenkou lahodné medoviny z limitované edice. I všední dny pak budou pro obdarovanou osobu stejně nádherné jako ty sváteční.

Dřevěnou krabici jsme vybrali záměrně, nejen proto, že dobře vypadá a jde hezky recyklovat. Ve skutečnosti kromě krabice darujete i společně strávený čas a hezkou vzpomínku. Obdarovaný ji totiž může rovnou použít na stavbu hmyzího hotelu, což je dle naší zkušenosti velmi oblíbená aktivita, do které se může snadno zapojit celá rodina. A nakonec se bude radovat také hmyz, který v hmyzím hotelu na jaře najde klidné útočiště.

Kouknout na sadu


Vánoční dárková sada Medové pohlazení, Pleva

Medové pohlazení

Luxusní dárková sada v krásné dřevěné krabici s lanovým uchem potěší každou ženu. Produkty jsme do ní poskládali tak, aby byla co nejuniverzálnější a stala se milým dárkem pro každou ženu. Hodí se pro maminku, babičku i přítelkyni. Každá bude s radostí objevovat její kouzelné medové poklady a těšit se z rozkvétajícího života ze semínkových kuliček.

I u této sady počítáme s možností následné přestavby na hmyzí hotel, svými dispozicemi je předurčena stát se luxusním hmyzím obydlím. Do jeho výroby se může zapojit celá rodina, máme vyzkoušeno, že při tvoření hmyzího hotelu se vyřádí malí i velcí kutilové.

Kouknout na sadu


Vánoční dárková sada Pozornost z úlu pro pány, Pleva

Pozornost z úlu pro pány

Dárkový balíček pro pány, na kterém ocení především to, že neobsahuje žádné zbytečnosti. Medový sprchový šampon se hodí pro rychlou sprchu po sportu i dlouhé vyvalování ve vaně. Ústní voda s propolisem rozzáří jeho úsměv a poctivá potštejnská medovina mu zase osladí večery. A k tomu ještě kousek kvetoucí louky pro včely a brouky.

Dárková sada Pozornost z úlu pro pány také patří mezi sady v elegantních dřevěných krabicích, které udělají nejen parádu pod stromečkem, ale samy o sobě jsou krásným dárkem, který si vždy najde své místo a využití. Například jsou jako dělané pro přestavbu na hmyzí hotel.

Kouknout na sadu


Vánoční dárková sada Včelí dobroty, Pleva

Včelí dobroty

Každý mlsný jazýček potěšíte touto sadou plnou chutí inspirovaných včelami. Sladká snídaně s medovým müsli s ovocem, medem a květovým pylem. Voňavá chvilka s ovocným čajem, který si přímo říká o oslazení medem. Lahodná čokoláda s květovým pylem, když přijde chuť na zdravý mls. Příjemný večer se sklenkou poctivé medoviny. A radost z rozkvétajícího života, ukrytého v malých semínkových kuličkách, jejichž květy budou zároveň poděkováním pro včely za jejich dary.
Kouknout na sadu


Přejeme šťastnou ruku při výběru a mnoho radosti kolem vánočního stromečku. A kdybyste si náhodou nevěděli rady, napište Jitce, ráda vám pomůže, umí dobře poradit a doporučit vhodnou dárkovou sadu nebo výběr jednotlivých produktů.

 

Kouknout na všechny dárkové sady

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit