Jak používat pleťovou masku?

Jak používat pleťovou masku?

Jestliže, chcete používat pleťovou masku tak je vám asi jasné, že to zabere trochu víc času, než běžné ošetření pleti. Udělejte si z toho takový svůj rituál. Nezapomeňte, že i vy si zasloužíte čas jen pro sebe. A když na chvilku zavřete oči, nebo si u toho přečtěte svou oblíbenou knihu nebo časopis, tak i po této chvilce budete jako znovuzrozená.

Základní očištění

  • Pleťové mléko

Ani před použitím masky nesmíme zapomínat na to, že pleť potřebuje očistit. Na mýdlo rovnou zapoměňte, tím si můžete mýt ruce nebo tělo. Raději sáhněte po pleťovém mléku. Podle potřeb vaší pleti si z naší nabídky můžete vybrat Pleťové mléko s mateří kašičkou, vhodné pro normální, suchou i citlivou pleť nebo Pleťové mléko s propolisem, které je skvělé především pro péči o mastnou, problematickou či aknózní pleť. Pleťové mléko zbaví pleť makeupu a mastných nečistot. Nechte jej chvíli působit a poté opláchněte vlažnou vodou.

Pleťové mléko s mateří kašičkou

Pleťové mléko s propolisem

  • Pleťová voda

Nevynechávejte ani očištění pleťovou vodou. Naneste ji na vatový tamponek a jemně otřete obličej. Tím se zbavíte zbytků mléka a zbylých nečistot rozpustných ve vodě. V naší nabídce najdete Pleťovou vodu s mateří kašičkou, která je určena zejména pro normální, smíšenou pleť a sušší pleť a Pleťovou vodu s propolisem, která, jak už asi tušíte, má skvělé účinky při péči o problematickou, mastnou či aknózní pleť.

Pleťová voda s mateří kašičkou

Pleťová voda na akné s propolisem

  • Peeling

Před nanesením pleťové masky můžete také pleť ošetřit peelingem, který nejenže napomáhá přirozené obnově kožních buněk a vyhladí vaši pleť, ale peelingem důkladně vyčištěná pleť zbavená odumřelé svrchní vrstvy navíc lépe vstřebává účinné a výživné látky z následně použitého krému nebo právě pleťové masky.

Pro normální, smíšenou až mastnou a zdravou pleť doporučujeme náš mechanický Medový pleťový peeling. Velmi jemnou a pro pleť šetrnou cestou k odstranění odumřelé svrchní vrstvy pokožky a rozjasnění pleti je náš Vitamínovým enzymatický peeling, který odstraňuje odumřelé kožní buňky bez mechanického působení, díky čemuž je vhodný pro všechny typy pleti i pro pleť citlivou, zralou, problematickou nebo s výskytem akné.

Medový pleťový peeling

Vitamínový enzymatický peeling na pleť

S peelingem to však nepřehánějte, vždy dodržujte doporučený interval pro jeho použití, jinak své pleti můžete spíše uškodit, než prospět.


Chvilka odpočinku s pleťovou maskou

V tuto chvíli je pleť připravená na výživu pořádnou dávku péče, relaxace, výživy, regenerace a vitamínů. Můžeme jen doporučit naši Pleťovou masku se včelími produkty, má zvláčňující, čistící i regenerační schopnosti a dodá pleti novou energii a vláčnost. Díky medu v ní najdeme mix vitamínů a minerálů, které běžné hydratační krémy nemohou nabídnout.

Pleťová maska se včelími produkty

Pleťová maska se včelími produkty

Masku naneste na pleť a nechte ji 15 minut působit. Vyhraďte si pro tuto dobu čas jen pro sebe, relaxujte a užívejte si tu chvilku. Vaše pleť se vám odmění.

Pleťová maska se včelími produkty

Pleťová maska se včelími produkty

Poté masku smyjte vlažnou vodou a jemným poklepáváním naneste vhodný pleťový krém. Minimálně jednou týdně až jednou za 14 dní své pleti pleťovou masku určitě dopřejte. Uvidíte, že si tyto chvilky zamilujete a vaše pleť také. Můžete je sdílet s maminkou či kamarádkou u kávy nebo třeba s oblíbenou knížkou :-)

Skvělé je také spojit použití pleťové masky s koupelí či sprchou. Rozmazlete se příjemně teplou vodou, pára otevře póry a usnadňuje tak vstřebávání účinných složek pleťové masky.Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit