Pleva představuje: Hydratační krém s medem

Pleva představuje: Hydratační krém s medem

Náš zbrusu nový Hydratační krém s medem si poradí se suchou pletí, hydratuje a posiluje kožní bariéru a ochrání vaši pleť před všemi škodlivými okolními vlivy.

Vstupní brána pro vitamíny a imunita pro pleť

Unavená, extrémně vysušená, každodenně namáhaná i stárnoucí pleť mají jednu věc společnou: potřebují pořádnou dávku hydratace, vytvoření bariéry pleti a zároveň zvýšení imunity pleti.

Hydratační krém s medem na sebe naváže molekuly vody, což vytvoří bariéru, která kůži ochrání před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí, změnami teplot, klimatizací i dalšími radostmi 21. století. Aktivní složky krému mění strukturu pleti, proto se krásně vypne a budu vypadat daleko mladší.

Zároveň zlepšují prostupnost pokožky pro příznivé látky, doslova otevřou cestičky pro vitamíny a navodí příznivé podhoubí pro další aktivní látky. Hydratovaná pleť má velkou energii, vypadá úžasně a zároveň je svou imunitou chráněna proti všem škodlivým vlivům.

Hydratační krém s medem, Pleva

Hydratační krém s medem, Pleva

Vláčná a pevná pleť

  • poradí si se suchou pletí
  • chrání před okolními vlivy
  • hydratuje a posiluje kožní bariéru
  • pomáhá vyhlazovat vrásky

Ať už pracujete jako letuška nebo sekretářka v moderní budově, den co den bojuje vaše pleť s klimatizací a velkými teplotními výkyvy. Každá změna teploty při vstupu do metra, cestě autem, obědě v klimatizované restauraci, pochůzkách po městě i návratu do klimatizované pracovní zóny pleť vysušuje a oslabuje. Nepříjemně vysušená a oslabená pleť pak nezřídka vypadá starší, než ve skutečnosti je. Díky hydratačnímu krému se složkou pro dlouhodobou hydrataci se pokožka dokáže s takovými teplotními výkyvy snadno vyrovnat. Krém posílí její ochrannou funkci, takže přečká i dobu bez přímé aplikace krému.

Čas nazastavíme, ale jeho následky zmírnit můžeme

Některé typy žen vydrží vypadat mladě velmi dlouho, a to dodržují jen základní poučky – dopřávají si dlouhý spánek na zádech, dodržují pitný režim a vyhýbají se stresu. A možná mají taky krásnou pleť po mamince, některé věci zkrátka zcela ovlivnit nemůžeme, ovšem můžeme jim výrazně pomoci. Nám ostatním, pro které je 24 hodin během dne málo a žijeme v neustálém shonu, může pomoci kosmetika. Dodáním vláhy, antioxidantů a důležitých vitamínů můžeme omezit účinky negativních vlivů a uchovat si pleť mladou i v časech, kdy je toho na nás mnoho. Hydratační krém s medem zpevní a vypne pleť a dodá tak vytíženým ženám kompletní denní péči.

Hydratační krém s medem, Pleva


„Složení tohoto krému vaši pleť nejen hydratuje, ale i posiluje přirozenou ochranu proti jejímu vysušování. Účinná látka Pentavitin působí na vodu jako magnet a udržuje pokožku dlouhodobě hydratovanou. Pro téměř okamžitý efekt jsem přidali výtažek z květů africké rostliny Spilanthes Acmella (Gatuline In-Tense), který zpevňuje a vypíná pleť, a tím i pomáhá vyhlazovat vrásky. Stručně řečno: kompletní denní péče pro vytíženou ženu.“

Hanka Plevová zakladatelka rodinné firmy

Zázračná složka Gatuline In-Tense

Exoticky znějící název složky označuje výtažek z africké rostlinky Spilanthes Acmella. Do krému pak přidáváme čistě přírodní olejový koncentrát Gatuline In-Tense, který zpevňuje pokožku a vyhlazuje dokonce i hluboké vrásky. Příjemně voňavý medový krém tak nahradí váš běžný krém proti vráskám a zároveň hydratuje pleť, což umožňuje jeho každodenní používání místo klasického denního krému. Při pravidelném používání získává pleť zcela novou hebkost a jemnost.

Jak funguje Gatuline In-Tense

Hydratační krém s medem, Pleva

Základní buňkou vazivové tkáně je tzv. fibroblast. Dokáže se přeměňovat hned na několik typů pojivových buněk, a je proto zcela zásadní pro správnou funkci kloubů, svalů a regeneraci poškozených buněk.

Výtažek Gatuline In-Tense umí fibroblasty stimulovat, takže si pokožka uchovává stále dostatek kolagenu. A kolagen už určitě znáte – stojí za pružností a pevností naší pleti.

Používání tohoto výtažku zlepšíte kvalitu pleti i v nižším věku, kdy jí dodává větší hebkost na dotek. U starších ročníků, kde z fyziologických důvodů postupně klesá produkce kolagenu a pleť je postupně povadlejší, pak umí výrazně omezit tvorbu vrásek a postupně vyhladit i ty již vzniklé. Pleť také výrazně zpevní.

Hydratační krém s medem
najdete tady

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit