Zpět do poradny

Bradavice

Otázky a odpovědi

Na bradavice doporučujeme surový propolis nebo propolisové kapky, s oběma máme velice dobré zkušenosti.

Surový propolis se na bradavice používá následovně: oddělíme kuličku propolisu, mírně prohněteme mezi prsty, až změkne, tak tuto kuličku namačkáme na bradavici a přelepíme omyvatelnou leukoplastí s polštářkem. Nechá se tam bez přestávky až do vypadnutí bradavice. Pokud se náplast odlepí, tak přilepíme znovu.

Propolisové kapky se používají podobně, jen s tím rozdílem, že kapky nakapeme na kousek vaty a přilepíme. Občas na vatu přikápneme další kapky, aby bradavice byla neustále v kontaktu s propolisem. Takto necháme do samovolného vypadnutí bradavice. Pokud se odlepí, tak přelepíme stejným způsobem znovu.

U obou způsobů ošetření platí, že by se bradavice neměly rýpat ani stříhat. Důležité je, aby propolis působil na bradavice neustále a tím je dostal ven. Výhodou této přírodní látky oproti různým lékařským zásahům je, že bradavice již nevyroste.

Na toto téma jsme napsali zajímavý článek Bradavice: co s nimi?

Veronika Plevová,rodinná firma Pleva

Malé bradavičky stačí 1 x denně ošetřit propolisovou tinkturou a přelepit náplastí, takto postupujeme 2 týdny.

Při výskytu velkého množství bradavic je velmi náročné ošetřovat jednu po druhé. Proto se vytipuje jedna bradavice, nemusí to být právě matečná. Nejlepší je bradavice umístěná tak, aby její ošetření bylo dobře přístupné. Tato bradavice se ošetřuje kašovitou hmotou připravenou z medu a z jemného surového propolisu. Tuto kašičku ob den nanášíme okolo bradavice a přelepujeme. Během 2 až 3 týdnů všechny ostatní bradavice postupně odpadnou, přičemž ta ošetřovaná odpadne jako poslední. Tímto způsobem se odstraní i bradavice, které doposud odolávali všemu ostatnímu.

Veronika Plevová,rodinná firma Pleva

Zkušenosti našich zákazníků:


„Velký dík za tento produkt a za informace o jeho použití na Vašem webu. Pomohl nám se po měsících opakovaného vypalování na kožním zbavit bradavic. Dcera měla vždy do pár týdnů od vypálení bradavice zpět ještě ve větším rozsahu. Nic jiného nepomohlo. Ušetřili jste nám mnoho trápení.
Děkujeme.“

Markéta Koňariková | zdroj: e-shop, zákaznice hodnotila Surový propolis


„Lepíme ho náplastí synovi na bradavice na noze. Sice to trvá delší dobu (cca dva měsíce), ale nakonec bradavice vždy zmizela a už se na to místo nevrátila.“

Marie Brichtová | zdroj: e-shop, zákaznice hodnotila Surový propolis


„Díky propolisu jsem si vyléčila bradavici na noze. Léčba sice dlouhodobější, ale za to stoprocentní, od té doby klid. Je to už 15 nebo 16 let.“

Marta | zdroj: Facebook, zákaznice hodnotila Surový propolis


„Dobrý den, zdravím do Plevy 😊,
toto bude, myslím, moje první recenze na nějaký produkt, ale nedá mi to a prostě musím, protože jsem NADŠENÁ.
Synovi (8 let) se na patě začaly dělat bradavice, které jsme řešili různými přípravky z lékárny či přímo od lékařky, avšak s nulovým efektem, bradavice se rozmnožovaly a já už nevěděla, jak to řešit a byla nešťastná. K možnosti vypálení bradavic jsem se uchýlit nechtěla, i když to vypadalo jako snad poslední a jediná možnost.
A pak jsem narazila na Váš web a Vaše produkty, kde bližším zkoumáním jsem zjistila, že propolis se dá použít na léčbu bradavic.
Nejdříve jsem zakoupila surový propolis, který jsem po nahřátí na lžičce přenášela na bradavice a zalepila jsem, ale s rozehřátým propolisem se mi moc špatně manipulovalo a špatně se mi nanášel.
Poté jsem se dočetla, že i propolisové kapky se dají využít na léčbu bradavic. Začala jsem tedy synovi na bradavice dávat propolisové kapky, které jsem nakapala na kosmetický tampónek, přiložila jsem na bradavice a zalepila jsem náplastí. Musela jsem být opatrná, neboť propolis velmi barví a to nejen na pokožce, ale vlastně kdekoliv, kam skápne.
Začali jsme 26.10.2020 a za dva měsíce jsme díky proplisovým kapkám dosáhli toho, co se nám nepodařilo po dlouhou dobu před tím – bradavice jsou fuč. V příloze zasílám fotky, které jsou označené dle toho, jak jsme procházeli léčbou.
Tímto bych Vám ráda poděkovala za skvělý produkt a budu moc ráda, když moje recenze a výsledky léčby pomůžou i jiným stejně nešťastným rodičům, jako jsem byla původně já.“

Zkušenost produkty Pleva a bradavice
Fotka před zahájením léčby…

Zkušenost propolisová tinktura a bradavice
Po 5 dnech léčby…

Zkušenost propolisové kapky na bradavice
Po měsíci od zahájení léčby (propolis barví 😊 )...

Zkušenost propolis na bradavice
Po dalších 11 dnech, vypadá to nadějně 😉...

Zkušenost propolis léčba bradavic
Za dva měsíce od zahájení léčby vyléčeno díky propolisovým kapkám.

Dana Sobotová | zdroj: e-mail, zákaznice hodnotila Propolisovou tinkturu


„Normálně hodnocení nepíšu, ale na tento produkt musím! Už přes rok jsem bojovala s plantárními bradavicemi a chodila na vypalování. Nepomáhalo nic, kolodium forte, masti.. náhodou jsem na internetu narazila a nemohu nic než vynachválit. Přidala bych foto, ale nejde (fotografie nám zákaznice poslala dodatečně, pozn. redakce). Zachránili jste mi život!“

zkušenost s propolisovou tinkturou na bradavice

zkušenost s propolisovou tinkturou na bradavice

zkušenost s propolisovou tinkturou na bradavice

zkušenost s propolisovou tinkturou na bradavice

zkušenost s propolisovou tinkturou na bradavice

lentilka | zdroj: e-shop + e-mail, zákaznice hodnotila Propolisovou tinkturu


„Hodně let jsem se léčila s jednou bradavicí na noze... po čase to začalo růst, tak jsem chodila na vypalování… po vypalování a bolestivých zákrocích se mi bradavice ještě více rozlezly... Byla jsem zoufalá a nevěděla jsem, co s tím mám dělat… Strašně jsem se za to styděla... nikdy jsem nebyla bez ponožek, bála jsem se, že to někdo uvidí... v letních botách to strašně bolelo, a celkově každé došlápnutí strašně bolelo. Zakoupila jsem si v lékárně pero na bradavice za 699,- Kč, které vůbec nepomohlo... opět jsem byla strašně zoufalá…
Jeden den jsem projizdela na internetu jak se zbavit bradavic... a vyjela tam na mě Vaše stránka. Po @ jsem se poradila s paní, co na to nejvíce pomáhá a následně jsem objednala Surový propolis v tuhé formě. Moje léčba trvala 2 měsíce… nyní nemohu uvěřit, co propolis dokázal… a já mam po tolika letech "krásné" chodidlo... teď už se nebudu nikdy stydět zajít si na pedikúru apod.
Foto můžete klidně zveřejnit. Velice děkuji, za to že máte tak dokonalé produkty!!!“

Zkušenost produkty Pleva a bradavice

Aneta | zdroj: e-mail, zákaznice hodnotila Propolis surový


Články k tématu:

Bradavice: co s nimi?

Kuří oko: jak ho poznat a léčit

Propolisová tinktura - zkušenosti s použitím

Chcete se na něco zeptat? Využijte naši zákaznickou poradnu
Vložit dotaz
Sdílejte produkt s přáteli