Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

Bambucký balzám s propolisem: naše zákaznice ho vyzkoušely a prozradí vám, jaký je

Bambucký balzám s propolisem: naše zákaznice ho vyzkoušely a prozradí vám, jaký je

Nejcennější zpětná vazba je ta od přímých zákazníků a uživatelů produktu. Proto jsme oslovili všechny ženy, které si v uplynulých měsících zakoupily náš 100% přírodní Bambucký balzám s propolisem a zeptali se jich na jejich problémy s pletí, účinky balzámu a celkové hodnocení.


Náš obsáhlý dotazník vyplnilo 79 respondentek a rádi bychom se s vámi o výsledky průzkumu podělili. Předčily totiž naše očekávání.

Celkové hodnocení: líbí se mi, jsem nadšená

Když na nás z grafů začaly vyskakovat výsledky průzkumu, byli jsme unešeni.

„Krásně voní, příjemně se roztírá, nemám pocit mastné pleti, prostě super.“

Marcela

„Celkově mi produkt připadá výborný, používám ho dvakrát týdně na celou pleť na noc… Krásně ji vyživí, častěji by bylo v mém případě příliš. Balzám je také výborný lokálně na různé oděrky, boláky, popraskané rty.“

Melanie

Bambucký balzám oslovil všechny respondentky a žádná neuvedla, že není s výrobkem spokojena. 59,5 % respondentek uvádí, že se jim produkt líbí a 40,5 % je dokonce nadšených. Slovní hodnocení jenom ilustruje spokojenost zákaznic:

"Mám velmi pozitivní zkušenost, opravdu skvělý výrobek."

Petra

„Jsem s Vaším Balzámem velmi spokojená.“

Radomíra

Dokonale vyživuje pleť a nádherně voní

„Úžasná vůně, manžel to popsal, že voním, jako bych byla v úlu.“

Martina

„Skvělé vyživení pleti během studených dní.“

Klára

„Velmi mi vyhovuje, po jeho použití vypadá pleť velmi dobře, vyživeně, projasněně, barevně se sjednocuje, ozdravuje se a je zklidněná, zmenšily se póry, což vzhledově pleť omlazuje, vyrovnává se smíšená pleť. Účinky byly pro mne rychle viditelné.“

RK

Protože Bambucký balzám s propolisem má pleť vyživovat a ozdravovat, zeptali jsme se našich zákaznic na viditelné změny.

S vyživením pleti je spokojených 35,9 % respondentek a 64,1 % respondentek je dokonce velmi spokojených. Nenašla se ani jediná, která by byla s výživou své pleti po použití balzámu nespokojená.

Velmi pozitivně zákaznice hodnotí i vůni Bambuckého balzámu s propolisem, necelých 60 % uvádí, že jim vyhovuje a necelých 40 % hodnotí vůni jako krásnou, jednotkám respondentek vůně nevyhovuje.

Pleť je pevnější, pružnější a vláčnější

Zní to jako z televizní reklamy? Máte pravdu, nám to taky tak připadá, ale jde o skutečné hodnocení našeho balzámu ženami, které ho na podzim vyzkoušely. Procenta spokojených zákaznic jsou opravdu vysoká:

98,7 % zákaznic mělo pocit zvláčnění a jemnější pleti

73 % zákaznic mělo po balzámu pevnější pleť

90,3 % zákaznic uvedlo, že jejich pleť je pružnější

A proč by také balzám doporučily?

„Skutečně vyhlazuje menší vrásky."

Irena

„Krém byl výborný, pleť promazal, navoněl a na exém neuvěřitelně pomáhal, to jsem nečekala.“

Martina

„Neočekávala jsem, že má pleť bude okamžitě jemná. Cítím se mladší.“

Michaela

"Krásně se roztírá a vsakuje do kůže."

Petra

Naše respondentky o sebe pečují

Mezi zákaznicemi, které přírodní Bambucký balzám s propolisem vyzkoušely, byly ženy od 20 do 65+ let zastoupené v poměrně rovnoměrných skupinách.

„Výrazné zlepšení hojení problematických míst.“

Lenka

„Několik měsíců jsem se nemohla zbavit vyrážky, která se mi objevila na obličeji. Balzám jsem si koupila právě kvůli tomu a zabralo to. Děkuju.“

Andrea

„Nezanáší póry a nemám ani vyskyt akné jako po jiných krémech.“

Erika

"Mám nekvalitní nehty, balzám mi pomáhá, také vnučky si rády natírají prstíky, zase objednám."

Majka

Necelých 70 % z nich pracuje ve vnitřních prostorách, administrativních budovách či kancelářích, zbylých 30 % se pohybuje částečně venku a částečně uvnitř. Jedná se např. o maminky na rodičovské dovolené, důchodkyně, pojišťovací agentky nebo ženy s různorodou prací.

Na hodnocení balzámu se neprojevuje ani typ pleti, shodně ho hodnotí ženy se smíšenou, suchou, mastnou i problematickou pletí. Více než polovina z nich ho používá denně, 45 % balzám používá 2–3x týdně a jednotky žen ho používají 2x týdně či jen občas na suchá místa.

Více než 80 % zákaznic, které balzám zkoušely, naštěstí netrpí ekzémy. Ovšem těm, které ekzémy opakovaně či dlouhodobě trápí, pomohl.


Děkujeme všem zákaznicím za zpětnou vazbu i slovní hodnocení. Vážíme si času, který jste nám věnovaly, a zároveň děkujeme za to, že dáváte přednost přírodním produktům a tolik oceňujete naši práci. Velmi si toho vážíme.

Bambucký balzám s propolisem
najdete zde