Dvě medaile  ze světové soutěže medovin. Menší zásilky na výdejní místo od 65 Kč. Doprava zdarma nad 2300,-

Jak vybrat vánoční dárek pro ženy

Jak vybrat vánoční dárek pro ženy

Výběr vánočních dárku pro ženy nemusí být tak náročný, jak si mnozí muži myslí. Obdarovaná se nepotřebuje nutně cítit jako Popelka a po rozlousknutí tří kouzelných oříšků očekávat jedno překvapení za druhým. Radost v jejích očích probudí hlavně dárek, který je vybíraný s cílem potěšit a ne odškrtnout si splněnou povinnost. Máme pro vás několik rad, jak při výběru dárků pro ženy postupovat. A přejeme vám, aby vás ty správné oříšky při letošních nákupech cvrnkly přímo do nosu.

Dárek není „jenom“ dárek

Ženy vnímají dárky od mužů poněkud jinak. Více než materiální či praktická hodnota daru je často zajímá, jak moc na ni jejich autor myslel, jestli jí naslouchá, rozumí a jestli vůbec tuší, co by ji opravdu potěšilo. Samotný dárek často ztotožňují se vztahem darujícího k obdarované. Když si na ně Ježíšek vzpomene s novou sadou vařeček, výkonnější žehličkou nebo praktickými potahy do auta, může se stát, že vyvalí oči a překvapeně kroutí hlavou. I když se vám v takových případech povede ženu překvapit, nejsou praktické dárky pro většinu žen nejšťastnější volba.

Vycházejte tedy z toho, co vaši dámu těší a jak a čím ráda tráví čas. A myslete také na to, že většinu žen nejvíce ze všeho potěší čas strávený s vámi. Proto radost z dárku zdvojnásobíte, pokud se vám do něho povede nějakým způsobem zakomponovat i společně strávený čas. Zkrátka, abyste potěšili ženu, základem úspěchu je zapojit do vymýšlení dárku především srdce.

Tipy na dárky schraňujte průběžně

Zapisujte si průběžně každý náznak, nebo vyslovené přání. Ve chvíli, kdy budete shánět dárek, stačí do "seznamu přání" nahlédnout, případně nenápadně položit pár doplňujících otázek a hned budete mít s výběrem dárku jasno. Navíc obdarovanou oslníte tím, že si všímáte jejích přání a toto vědomí ji potěší možná víc než samotný dárek.

Jen a jen pro tebe, drahá

Ženy samozřejmě spoustu praktických věcí dostávají nebo si je dokonce přejí, protože považují za rozumnější říci si tchyni o sadu šesti skleniček než se nechat překvapit novým svetrem s jelenem nebo obrazem podle vkusu maminky svého muže.

jak vybrat vánoční dárek pro ženu

Jenže ony se praktické dárky nasčítají: to máte jeden od vlastních rodičů, druhý od partnerových rodičů, třetí od prarodičů, od tety, sestry nebo bráchy. Domácnost bude v novém roce perfektně vybavena a praktické dárky mají samozřejmě něco do sebe, ovšem alespoň od svého partnera žena většinou čeká něco originálního, zajímavého a určeného jen a jen pro ni.

Určitému typu žen uděláte radost originálním vánočním dárkem vlastní výroby. Velmi je potěší vlastnoručně vyrobené, nalepené a okomentované fotoalbum, originální výšivka na polštářku nebo vyřezávaný stojan na tužky nebo kosmetické štětce. Někteří muži dokonce vyrobí krabičku na šperky, náhrdelník z pastelek nebo společně s dětmi vytvoří zajímavou dekoraci. Pěkným vlastnoručně vyrobeným dárkem mohou být zarámované fotografie symbolizující váš vztah, ať už se jedná o profesionální svatební fotografie nebo rozverné momenty z dovolené.

Ne každá žena však ocení samovýrobní kreativní vánoční dárek – zkuste se proto o vhodnosti výrobku poradit s jejími kamarádkami nebo se sousedkou.

Na výzvědy za kamarádkami

Pokud se vám stále nedaří zjistit, jaký dárek by mohl vaší dámě vykouzlit úsměv na tváři, často stačí zeptat se kamarádky. I když se při příchodu holek často klidíte z obýváku a v předsíni zakopáváte o nepraktické kozačky spíše s nechutí, mohly by se při výběru vánočních dárků pro ženu stát cennými spojenci. Ony totiž často nejlépe ví, o čem vaše žena sní, jaké jsou její nenaplněné plány a touhy. Zkuste vzít telefon a vysvětlit její kamarádce, že jste s výběrem dárku v koncích a potřebujete svoji ženu potěšit. Nezapomeňte se zmínit o tom, že ona má výborný vkus a že má s vaší ženou úžasný vztah a nejlépe ví, co by ji potěšilo.

Garantujeme vám, že najdete skvělého spojence při výběru vánočních dárků pro vaši ženu, a ve výjimečných případech se může dokonce stát, že při nákupech pořídí dárky pro vaši ženu jedním vrzem s nějakými maličkostmi pro sebe.

Vydejte se na průzkum

Další možností, kterak najít inspiraci pro vánoční dárek, který potěší, je vydat se na sondáž do koupelny. Vhodným dárkem je například kvalitní parfém, držte se však kousků nalezených v koupelně a nepouštějte se do nejistých vod experimentů (pokud ovšem zrovna nespadá do kategorie tajných přání, zjištěných od kamarádky :-). 

tipy na vánoční dárek pro ženu

Jestliže o sebe vaše žena ráda pečuje, prozkoumejte kosmetiku, kterou používá. Zaměřte se spíše na tělová mléka, pleťové krémy, šampony a sprchové gely konkrétních značek, které v koupelně naleznete.

Pečující kosmetika je obecně jako dárek pro ženu vhodnější než kosmetika dekorativní. Laky na nehty, oční stíny či rtěnky bývají spíše jednorázovým nákupem, takže po nich nedoporučujeme sahat. Pokud byste chtěli přeci jenom volit dekorativní kosmetiku, zkuste spíše balzám na rty, make-up, pudr nebo tvářenku, většina žen se totiž drží osvědčených produktů a značek.

Obhlédnout také můžete (pokud to tedy už nevíte :-), zda vaše žena nosí spíše šperky či bižuterii. Šperky představují velkou sázku na jistotu, málokterá žena totiž pohrdne šperkem. S bižuterií to tak jisté není – pokud ji v koupelně, na nočním stolku či ve šperkovnici neobjevíte, rozhodně se touto cestou nevydávejte.

Dárkový poukaz nemusí být dárkem z nouze

Z vlastní zkušenosti dobře víme, že někdy je těžké trefit se s výběrem dárku do vkusu. Obzvláště, pokud si obdarovaná ráda vybírá věci podle sebe. V takovém případě může být dobrou volbou dárkový poukaz do oblíbeného kadeřnictví, kosmetického či wellness studia, na vysněný kurz, nebo do oblíbeného obchodu.

Vánoční dárkový poukaz pleva

Náš vánoční dárkový poukaz lze uplatnit na všechny naše výrobky – od léčivé a pečující kosmetiky se včelími produkty, přes knihy a další dárečky až po širokou nabídku voňavých dárkových balíčků a našich poctivých medovin. Náš dárkový poukaz je skvělým řešením nejen v případě, kdy si s výběrem toho pravého dárku nejste jistí, ale také tehdy, když vám na výběr nezbývá dostatek času. Jeho elektronickou formu můžete totiž objednat i na Štědrý den (jen to musíte stihnout do 15 hodin). A jakmile vám přistane v emailu, stačí ho jen vytisknout a darovat.

Pokud dárkový poukaz vychází z výše uvedených pravidel a bude odrazem toho, co obdarovanou těší, nebo po čem touží, určitě nešlápnete vedle. Pokud si navíc dáte práci s originálním zabalením poukazu, popř. ho doplníte nějakou trefnou drobností či osobním věnováním, určitě zabodujete.

Dárkové sady

Pokud máte rádi úhledně zabalené a pečlivě připravené dárky, ale zároveň je pro vás těžké zkombinovat kosmetiku tak, aby oku lahodila a zároveň se dámě vašeho srdce hodila, můžete si vybrat některou z našich dárkových vánočních sad pro ženy. Jsou velmi oblíbené, určitě mezi nimi vyberete ten pravý dárek pro manželku či přítelkyni, babičku i dceru, ale také maminku nebo tu zlatou kolegyni v práci, která občas udělá nepříjemné papírování za vás.

Každoročně také přidáváme mezi oblíbené dárkové stálice několik sad nových, podívejte se na letošní novinky! Do několika sad jsme také přidali Louku v kuličce, která představuje originální způsobe, jak darovat květiny a zároveň udělat něco pro přírodu. Semínkové kuličky, ze kterých vyrostou medonosné rostliny, potěší obdarovanou a následně i včely, motýly a další hmyz. Více o Louce v kuličce a jejím pěstování se dozvíte v článku Seedballs: Kuličky plné louky pro včelky a brouky

Podívejte se na pár tipů z bohaté nabídky našich dárkových sad pro ženy:


Dárek pro ženu

Pro lepší den

Každý den může být o trochu lepší, často stačí jen drobnost. Třeba kousek delikátní hořké čokolády v dokonalé kombinaci s blahodárným včelím pylem. Chvilka pohody nad šálkem pečeného čaje, jehož chuť dokonale vystihuje jeho název: Medová malina. Spolehlivý pomocník v podobě pečujícího a hojivého balzámu, který je po ruce, kdykoli je potřeba. Nebo příjemný večer se sklenkou lahodné medoviny z limitované edice. Komu touto sadou zlepšíte nadcházející dny?

Krásnou dřevěnou krabici jsme vybrali záměrně, nejen proto, že dobře vypadá a jde hezky recyklovat. Obdarovaná ji  může rovnou použít jako základ pro stavbu hmyzího hotelu a užít si tak nejen zábavu při jeho tvorbě, ale také radost z nového příbytku pro hmyz, který v něm na jaře najde klidné útočiště.

Kouknout na sadu


Dárek pro ženu

Kouzlo času pro sebe

Každá žena by si měla najít chvilku, kdy se bude věnovat jen sama sobě. Vykouzlete pár takových chvilek obdarované ženě. Během jemného působení enzymatického peelingu si může vychutnat neodolatelnou hořkou čokoládu s rouskovaným pylem nebo lahodný pečený čaj s medem. To vše při svitu voňavé svíčky ze včelího vosku. Pleťový krém s mateří kašičkou bude rozmazlovat její pleť při každém nanesení.

Kouknout na sadu


Dárek pro ženu

Medový balíček pro ni

Rozmazlete ženu, na které vám záleží. Maminku, sestru, babičku, partnerku nebo manželku. Voňavá sada pro medové rozmazlení potěší každou milovnici sladkého medu a kvalitní kosmetiky, která těží z jeho účinků. Touhle dárkovou sadou totiž jednoznačně řeknete: Užij si svoji medovou chvilku, moje drahá.

Kouknout na sadu


Dárek pro ženu

Když příroda pohladí

Tato vlasová sada v sobě ukrývá to nejlepší z přírody. Přírodní šampon s propolisem, kondicionér na vlasy a vlasová voda s propolisem dodají vlasům sílu, vitalitu a podpoří růst nových vlasů. Medová maska na vlasy, kterou si obdarovaný může snadno připravit podle našeho oblíbeného receptu, vlasy regeneruje a dodá jim úžasný lesk. Rozčesávání ručně vyráběným hřebenem ze dřeva černého ořechu se stane příjemným a k vlasům šetrným rituálem. Uklidňující vůně svíčky ze včelího vosku navodí příjemnou atmosféru třeba k vychutnání medového pečeného čaje.

Kouknout na sadu


Dárek pro ženu

Vůně včelích pokladů

Touto menší dárkovou sadou plnou vůní včelího úlu zaručeně potěšíte každou milovnici včelích pokladů. Poklidný večer při svitu medově vonící svíčky ze včelího vosku a s lahodnou chutí pečeného malinového čaje s medem. Jemná mýdla s propolisem, medem a mateří kašičkou rozmazlí a provoní pokožku a přírodní regenerační Medový krém na ruce dopřeje namáhané pokožce rukou intenzivní péči a ochranu bez pocitu mastnoty.

Kouknout na sadu


Dárek pro ženu

Medové pohlazení

Produkty do této luxusní dárkové sady jsme poskládali tak, aby byla co nejuniverzálnější a stala se milým dárkem, který potěší každou ženu. Hodí se pro maminku, babičku, přítelkyni i kolegyni. Každá bude s radostí objevovat její kouzelné medové poklady a těšit se z rozkvétajícího života ze semínkových kuliček.

Také tato sada v krásné dřevěné krabici je jako stvořená pro následnou přestavbu na hmyzí hotel, svými dispozicemi je předurčena stát se luxusním hmyzím obydlím. Do jeho výroby se může zapojit celá rodina, máme vyzkoušeno, že při tvoření hmyzího hotelu se vyřádí malí i velcí kutilové.

Kouknout na sadu


Dárek pro ženu

Dárek z úlu pro královnu

Každá žena, které si vážíte, si zaslouží, aby se cítila jako královna. V této sadě jí věnujete péči, díky které bude krásná, plná energie a dobré nálady. Elixír mládí zajistí královskou péči pleti od 45 let, aby ji netrápil úbytek kolagenu, vznik hlubších vrásek ani pigmentové skvrny. Mateří kašička, výstižně nazývaná "výživa královen", dodá přírodní cestou životní sílu. Jemná, mezi ženami velmi oblíbená sladce akátová medovina potěší chuťové pohárky obdarované a Louka v kuličce vykouzlí příjemný pocit a úsměv při objevení prvního kvítku. Už víte, komu Dárek z úlu pro královnu věnujete?

Kouknout na sadu


Dárek pro ženu


Krabice plná pokladů

Překvapte nádherným dárkem plným chutí a vůní včelího úlu. Krásná dřevěná krabice ukrývá voňavou medovou kosmetiku pro denní i noční rozmazlení pleti, lahodnou hořkou čokoládu s rouskovým pylem a provokující chuť kakaových bobů v medu pro potěšení chuťových buněk, voňavý pečený čaj s medem a malinami a jemnou lipovou medovinu pro pohodové chvíle. Poklady, které přinesou radost i dlouho po Vánocích :-)

Dřevěná krabice nabízí možnost stát se snadno a rychle hmyzím hotelem, který bude dlouho dělat radost také hmyzu a jeho nájemníci se odmění pilnou prací na zahrádce.

Kouknout na sadu


Kromě naší pleťové, tělové či hojivé kosmetiky se včelími produkty, lahodných medovin a voňavých dárkových balíčků můžete vybírat také z našeho dárkového sortimentu, najdete tam mimo jiné krásné knihy ze světa včel a hmyzu vůbec, dobroty inspirované chutěmi ze včelího úlu a další dárky a dárečky pro radost. Přejeme šťastnou ruku při výběru, krásné chvíle kolem vánočního stromečku a mnoho radosti při rozbalování těch nejúžasnějších dárků.

 

Kouknout na všechny dárkové sady pro ženy

 

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit