Menší zásilky poštovné od 67 Kč. Doprava zdarma nad 2300,-

Nejčtenější články roku 2018

Nejčtenější články roku 2018

Každoročně zkoumáme, jaké články čtenáře našeho Magazínu v minulém roce zajímaly nejvíc. Tradičně to bývají recepty na nějaké zdravé dobroty nebo vitamínové bomby, ale taky informativní články o včelách nebo rostlinách s plody plnými vitamínů. Dodržely i tentokrát 3 nejoblíbenější články roku 2018 tento trend?

Na nejčtenější články jsme se podívali do statistik Google Analytics, kde jsme zjistili, že nejčtenějšími za loňský rok se staly tyto články:


Zázračný zázvorový sirup s citronem a medem, pleva

1. Zázračný zázvorový sirup s citronem a medem

Předloni se na druhém místě nejčtenějších článků umístilo tolik oblíbené Zlaté mléko z kurkumy, které dokáže tahat nemocné z postele. Vloni jste si zase nejvíce připravovali Zázvorový sirup.

Psali jste nám, že ho preventivně mlsáte celou zimu, a že vaši imunitu udržuje v perfektním stavu. Určitě si jednoduchý postup připomeňte, v tomhle chřipkovém období ho oceníte dvojnásob!

Přečíst celý článek


afty - přírodní a domácí léčba, pleva

2. Afty – příčiny vzniku, přírodní léčba, babské rady

Nikdo z nás nemá rád boláky, natož ty v ústech. Proto jsme se v loňském roce podívali na zoubek aftům a zjišťovali jsme, jak se jich co nejlépe a přírodní cestou zbavit.

V článku se tak dozvíte, jak na tyhle vracející se bolístky vyzrát, když už je máte, ale hlavně, jak jejich výskytu předcházet.

Přečíst celý článek


Bradavice babské rady, domácí a přírodní léčba, pleva

3. Bradavice: co s nimi?

Nejen afty, ale i bradavice dokáží pěkně a dlouho potrápit. Třetí nejnavštěvovanější článek tak byl právě o nich a radili jsme v něm, jak si přírodní cestou poradit s bradavicemi na rukách i nohách.

Bradavice jsou úzce spojeny s imunitním systémem, proto k jejich celkovému vyléčení a proti nežádoucímu rozšíření pomůže často právě podpora imunity.

Přečíst celý článek


Jsme moc rádi, že náš Magazín čtete a doufáme, že jsou pro vás informace z něj užitečné i v každodenním životě. I letos se můžete těšit na nové články, ve kterých vám přineseme informace ze světa včel a včelích produktů, naší kosmetiky i tipy na dobré zdraví s pomocí přírodní lékárničky. Pokud máte nějaký tip na článek, který byste si chtěli přečíst, určitě nám neváhejte napsat.

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit