Tipy na luxusní vánoční dárky pro muže

Tipy na luxusní vánoční dárky pro muže

Také vám připadá, že pro muže se dárky shání „nějak obtížněji“ než pro ženy? Úplně nejdřív obvykle nakoupíte dárky pro nejmenší děti, potom pro kamarádky, mamku, tetu, babičku a švagrovou. Teenageři dají občas zabrat, o tom víme své. No ale úplně nejvíc práce a přemýšlení míváme s dárky pro muže. Naše skromné drahé polovičky většinou všechno mají, nepotřebují ani polovinu toho, co my, a navíc, pokud už něco potřebují, tak si to většinou také sami obstarají. A člověk si pak dva měsíce láme hlavu tím, čím je vlastně potěšit. Proto jsme pro vás vybrali oblíbené dárkové sady, které vaši partneři, manželé, tátové, synové, dědové, strýčkové, švagři či kamarádi zajisté ocení.

Ponožky už dostal vloni a předloni

tipy na vánoční dárky pro muže

Musíme si to přiznat – když už nevíme, co vybrat, sáhneme po něčem praktickém, co hned na První svátek vánoční neodloží na horní polici do skříně a tam to nezůstane ležet dalších deset let. A tak se občas stává, že jsou dárky poněkud monotematické: ponožky, rukavice, čepice, košile, svetr, ponožky, rukavice… Občas potěší kniha. Jindy sada nářadí. A naši drazí muži jsou většinou skromní a spokojeně si užívají poklidu Vánoc při uždibování cukroví.

Pokud je letos chcete příjemně překvapit a zároveň si být jistá, že dárek opravdu využijí a možná se mu začnou věnovat hned pod stromečkem, vyberte si některou z našich dárkových sad určených pro vaše drahé polovičky. Níže jsme pro vás pár sad vybrali, ale nabídka je mnohem širší. Každoročně také přidáváme mezi oblíbené dárkové stálice několik nových, podívejte se na letošní novinky!

Nabídku dárkových sad jsme letos obohatili také o nové balení - ve spolupráci s malou českou firmou z Pardubic jsme vytvořili nové luxusní krabice s magnetickým zavíráním, při jejichž vymýšlení jsme si dali za cíl, aby neskončily 25. prosince v popelnici, ale naopak se používaly dál a dál až do roztrhání těla. Z toho důvodu na nich nenajdete naše logo, ale jen jemnou vlnku, která krabici nijak nespojuje s naší firmou. Krásná a praktická černá krabice tak určitě najde své další využití - na ukládání dokumentů, sbírek či kravat, nebo může putovat dál jako dárkové balení na překvapení pro někoho dalšího.

Zkraťte si zdlouhavé vymýšlení, vyberte si některou z praktických dárkových sad a s klidem se pusťte do pečení vanilkových rohlíčků.


Pro něho

Ne každý muž ocení hromadu kosmetických produktů, proto jsme vymysleli dárkovou sadu, která spojí příjemné s užitečným. Ústní spray pomáhá nejen při bolesti v krku, ale také zajistí svěží dech, voda po holení s propolisem zamezí podráždění pokožky i zarůstání vousů, medovina báječně osladí večer a díky Louce v kuličce si obdarovaný snadno dokáže, že zvládne vypěstovat pár květin pro potěchu oka i včelek :-)

Vánoční dárková sada Pro něho, Pleva


Pro každou příležitost

Pokud váš strýček, dědeček, manžel nebo přítel patří mezi milovníky medoviny, ale rád si také občas vychutná něco ostřejšího, zaručeně bude nadšený z této sady, která mu nabídne obojí. Medová pálenka z archivní potštejnské medoviny, kterou po vypálení necháváme zrát ve včelím záření včelího úlu je tak trošku naším splněným snem. Do sady jsme k ní přibalili i naši tradiční potštejnskou medovinu, která (ve své 5leté podobě) tvoří základ, který Medovci propůjčuje charakteristickou vůni a výraznou chuť vyzrálé, za studena kvašené medoviny. Perfektní dárek pro každého, kdo umí ocenit dobré pití.

Vánoční dárková sada Pro každou příležitost, Pleva


Dárková kazeta - Energie pro muže

Překvapí. Potěší. Nadchne. Dárková sada Energie pro muže by měla v očích vašeho oblíbeného muže rozzářit ohníčky štěstí. Dárkovou kazetu jsme koncipovali tak, aby kombinovala příjemné s užitečným i praktické s lahodným. Zabalili jsme do ní dávku radosti, energie, péče o tělo i potěšení pro chuťové pohárky. To vše v naší nové elegantní a praktické krabici s magnetickým zavíráním. S tímhle dárkem budete za toho nejoblíbenějšího Ježíška.

Dárková kazeta - Energie pro muže, Pleva

Dárková kazeta - Energie pro muže, Pleva


Vnitřní pohlazení pro dva

Chcete-li potěšit strýčka, dědečka, manžela nebo přítele příjemně hřejivou sadou, vsaďte na Vnitřní pohlazení pro dva. Dárková sada pro muže obsahuje výběr tří jednodruhových medovin. Výraznou Medovinu ze slunečnicového medu, jemnou Medovinu z akátového medu a nezaměnitelnou Medovinu z medu lesního. Součástí jsou i dva krásné keramické pohárky z chráněné dílny Kopeček, které budou lákat k degustaci hned pod stromečkem. Garantujeme, že tato sada vnitřně pohladí a zahřeje určitě víc než ponožky!

Vánoční dárková sada Vnitřní pohlazení pro dva, Pleva


Mužská záležitost

dárková sada pro muže, Mužská záležitost

Pokud se vám kombinace potštejnské medoviny a naší medové pálenky zalíbila, ale hledáte více luxusní záležitost, pak tato Mužská je zárukou úspěchu. Je totiž praktická, protože to je přesně to, co muži ocení. Obsahuje zklidňující propolisovou vodu po holení, která obdarovaného po prvním použití přesvědčí, že už nechce žádnou jinou, pánský krém s propolisem, vyvinutý speciálně pro specifické potřeby pánské pleti a medový sprchový šampon pro tělo i vlasy, který je oblíbený mimo jiné i díky své příjemné vůni. Tradiční potštejnská medovina a z její 5leté sestřičky vypálený Medovec potěší každého milovníka dobrého pití.

Sada je zabalena v pěkné dřevěné krabici, která udělá nejen parádu pod stromečkem, ale sama o sobě je krásným dárkem, který si vždy najde své místo a využití. Obdarovaný ji například může rovnou použít na stavbu hmyzího hotelu a užít si tak nejen zábavu při jeho tvorbě, ale také radost z nového obydlí pro hmyz, který v něm na jaře najde klidné útočiště.


Degustace – zážitek pro celou rodinu

Máte-li doma muže, který nedá na med dopustit a žádným sladkým ho nikdy neurazíte, potěšte ho dárkovou sadou Degustace pro muže i jejich blízké obsahující 8 výborných kvalitních medů s příměsí z naší nabídky. V každé skleničce je jiná příměs: mateří kašička, propolis, květový pyl, guarana, rakytník, ženšen, schizandra, pohyb, kakaové boby nebo zázvor. Na takhle sladké Vánoce jen tak nezapomene.

Součástí sady je ručně vyráběná dřevěná lžička, ideální právě pro nabírání medu. Má mimo jiné tu úžasnou vlastnost, že při styku s potravinami neničí blahodárné látky v nich obsažené.

Vánoční dárková sada Degustace - zážitek pro celou rodinu, Pleva


Dárková kazeta - Vůně medu

„Tati, a co by sis letos přál od Ježíška?“ „Ále prosím tě, vždyť já už všechno mám, hlavně to zdraví, aby mi sloužilo. Já přece nic nepotřebuju.“ Tuhle konverzaci známe všichni. Samozřejmě v různých obměnách. Ovšem se skromnými příbuznými či kolegy má zkušenost opravdu každý. Líbí se jim každý dárek, nadšení pod stromečkem je veliké, ať už jim pořídíte sadu nových ponožek nebo pěkný houbařský košík. Jenže vy si každoročně lámete hlavu, co takovému zlatému a skromnému člověku nadělit. Právě pro takové příležitosti jsme připravili tuto univerzální dárkovou sadu, která potěší všechny smysly obdarovaného. Sestavili jsme ji z produktů, které vždycky přijdou k chuti a vhod!

Dárková kazeta - Vůně medu, Pleva

Dárková kazeta - Vůně medu, Pleva


Pozornost z úlu pro pány

Milá pozornost pro pány, na níž ocení především to, že neobsahuje žádné zbytečnosti, což jistě každý praktický muž docení. Medový sprchový šampon se hodí pro rychlou sprchu po sportu i dlouhé vyvalování ve vaně. Ústní voda s propolisem rozzáří jeho úsměv a poctivá potštejnská medovina mu zase osladí večery. A k tomu ještě kousek rozkvetlé louky pro včely a brouky.

Také tato sada je zabalena v krásné dřevěné krabici, kterou může obdarovaný mimo jiné použít jako základ pro výrobu hmyzího hotelu, což je dle naší zkušenosti velmi oblíbená aktivita, do které se může snadno zapojit celá rodina. Garantujeme, že při stavbě hmyzího hotelu se vyřádí malí i velcí kutilové. A nakonec se bude radovat hmyz, který v hmyzím domečku najde potřebné útočiště.

Vánoční dárková sada Pozornost z úlu pro pány, Pleva


Pro skvělého chlapa

Překvapte svého muže či tatínka luxusní dárkovou sadou pro muže obsahující účinnou pánskou kosmetiku vonící propolisem a naši tradiční potštejnskou medovinu. Naše kosmetická dárková sada Pro skvělého chlapa obsahuje zklidňující Vodu po holení s propolisem, přírodní Pánský pleťový krém s propolisem a krásný keramický pohárek, ve kterém bude radost si poctivou medovinu z Potštejna vychutnat. Navíc svému drahému můžete říct: „Psali tam, že je to pro skvělého chlapa, přesně pro tebe, tak jsem měla s výběrem jasno.“

Vánoční dárková sada Pro skvělého chlapa, Pleva


Kromě hotových dárkových sad můžete také vybírat z naší široké nabídky poctivých medovin, mezi kterými najdete také náš Medovec - medovou pálenku z archivní potštejnské medoviny, kterou po vypálení necháme vyzrávat v úlu za působení včelího záření, účinné pánské pleťové, tělové či hojivé kosmetiky, nebo se nechte inspirovat naším dárkovým sortimentem. Najdete v něm mimo jiné elegantní dárkové krabice na medoviny a křišťálové sklenice pro dokonalý požitek z medovin, různé dobroty inspirované chutěmi ze včelího úlu, krásné knihy ze světa včel a hmyzu vůbec, hmyzí hotely a hotýlky, nebo třeba krásná keramická zahradní pítka pro hmyz a ptáky.

dárkový poukaz Pleva, dárek pro muže

Pokud si však stále s výběrem toho pravého dárku nebudete jistá, můžete přenechat volbu na obdarovaném a darovat mu poukaz na nákup v jeho oblíbeném obchodě. Třeba u nás :-) Náš vánoční dárkový poukaz lze uplatnit na celý náš sortiment. A to jak při nákupu na eshopu, tak v naší kamenné prodejně v Potštejně.

Dárkový poukaz je skvělým řešením nejen v případě nejistoty při výběru dárku, ale také tehdy, když vám na výběr nezbývá dostatek času. Jeho elektronickou formu si u nás můžete totiž objednat i na Štědrý den (jen to musíte stihnout do 15 hodin). A jakmile vám přistane v emailu, stačí ho jen vytisknout a darovat.

Pokud chcete, aby si obdarovaný pod stromečkem přece jen něco rozbalil, můžete poukaz dát do krabičky s jeho oblíbenou dobrotou, třeba vlastnoručně upečenými perníčky, nebo jinou drobností. Nebo ho darujte spolu s některou z našich medovin či medíků s příměsí. Nebo poukaz jednoduše vložte do obálky, kterou vyzdobíte dle vlastní fantazie a připište originální věnování přímo pro něho.


A dárky pro mužskou část rodiny budou vyřešeny za chvilku a velmi originálním způsobem. Tak ať se líbí, potěší a chutnají!

Kouknout na všechny dárkové sady pro muže

 

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit