0 Kč(0 ks)
Zpět

Získávání a zpracování mateří kašičky

Otázky a odpovědi

U včelích produktů si zakládáme na tom, aby pocházely z České republiky, u mateří kašičky to bohužel momentálně není možné. Pokoušeli jsme se rok sehnat ji od českého dodavatele, nejdříve jsme sehnali, ale cena byla 3x dražší, nakonec spolupráce nedopadla. Bohužel kvůli ceně se to českým (ani v okolních státech) včelařům nevyplatí dělat, proto to ani nedělají. Do budoucna (již na tom pracujeme), bychom měli rádi také českou mateří kašičku, máme na to připraveny i krabičky, ale bohužel nyní nemáme pravidelného dodavatele. Navíc si také dáváme pozor, aby byla opravdu česká, aby to nebyl pouze vykuk, který to objedná z Číny a nám prodá za draho jako českou. Není to jednoduché. A proč právě čínská mateří kašička? Zkoušeli jsme i jiné země, ale bohužel Čína (cenou a technologií) převálcovala před pár lety Francii (která měla do té doby výsadní postavení v Evropě). Aktuálně má Čína kvalitní mateří kašičku za bezkonkurenční cenu, takže, i když jsme sehnali evropskou MK, za daleko vyšší cenu, tak kvalita byla nižší. Nakonec jsme vybrali čínskou.

Veronika Plevová,rodinná firma Pleva

Ano, představuje.

Veronika Plevová,rodinná firma Pleva

Nesmí se užívat z toho důvodu, že obsahuje látky, které pomáhají buňkám regenerovat. Není však úplně prokázané, že pomáhají regenerovat jen těm zdravým buňkám.

Veronika Plevová,rodinná firma Pleva

Doporučujeme užívat maximálně dvě kávové lžičky denně pro dospělé. Dětem a těhotným a kojícím ženám tento med s mateří kašičkou nedoporučujeme.


Veronika Plevová,rodinná firma Pleva

Zkušenosti našich zákazníků:


„Výborný produkt a dobré zkušenosti s jeho účinky.“

JLL | zdroj: e-shop, recenze Mateří kašičky v medu


Články k tématu:

Afrodiziakum nebo elixír mládí? Mateří kašička může být obojím

Získávání a zpracování mateří kašičky

Přírodní zásobárna minerálů i jedový lék. Co možná nevíte o včelích produktech

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz