Dvě medaile  ze světové soutěže medovin. Menší zásilky na výdejní místo od 65 Kč. Doprava zdarma nad 2300,-

Dárky z lásky (nejen k Valentýnu :)

Dárky z lásky (nejen k Valentýnu :)

Valentýn. 1. máj. Narozeniny. Svátek. Výročí svatby. Výročí seznámení a prvního hlubokého pohledu do očí. Ženy by slavily lásku pořád, ať už je únor nebo máj. Ovšem ne vždy očekávají velkorysé a zbytečně nákladné dárky. Občas stačí petrklíč z lásky nebo rozmazlovací maličkost, kterou by si samy rozhodně nekoupily.

Máme se rádi celoročně, bez ohledu na datum v kalendáři

O kvalitě vztahu a hloubce vašeho partnerského souznění nerozhoduje to, jestli dostanete k výročí nebo Valentýnu zlaté náušnice nebo zmuchlanou kytku, kterou váš drahý ulovil na benzinové pumpě cestou domů. To, jak se máte rádi, ukazuje především každodennost. Když po prvních třech měsících vztahu opadne zamilovanost, začne se ukazovat, kolik tolerance, pozornosti a velkorysosti si dokážete vzájemně poskytnout.

srdce, dárky k Valentýnu

A každý další rok, který společně začínáte, je nová zkouška pevnosti vašeho vztahu. Z lásky na první pohled se stane životní partnerství, za pár let možná role rodičů a za několik let prarodičů. A když budete mít trochu štěstí, budete se na sebe dívat stále stejně okouzlenýma očima jako první den, kdy jste se potkali. I proto je třeba uvažovat realisticky. Muži obecně nejsou příznivci velkých oslav. S výběrem dárku si často neví rady. Když přijdou na Valentýna s prázdnýma rukama, nemusí to být jenom otázka lenosti, ale také nerozhodnosti a obav z nevhodného výběru. A vybrat dárek pro muže může být často také pěkný oříšek.

„Po osmi letech vztahu jsem pochopila, že to, o co si neřeknu, nemám. A tak pravidelně posílám manželovi odkazy na hezké věci, oblíbenou kosmetiku nebo pěkné obrázky a papírenské zboží, které mi cvrnkne do nosu, ale sama bych si ho nekoupila. Když pak přijde třeba Valentýn a já rozbaluji dárkovou sadu s šampony a vlasovými vodami, na které jsem už mezitím dávno zapomněla, vždycky mě to potěší a říkám si, jakého skvělého chlapa mám.“

Tak komentuje svůj předvýběr dárků Hanka (34 let)

Vyberte své drahé polovičce rozmazlovací dárek

Člověka vždycky potěší, když jeho obdarovaná polovička dárek ihned otevře, vyzkouší a se zájmem se mu začne věnovat. Pokud máte s výběrem chronicky problémy a nikdy se nemůžete trefit, zkuste některou z našich dárkových sad. Každá z nich obsahuje více produktů – riziko, že se nebude vaší drahé polovičce hodit a líbit vůbec nic, je tedy poměrně nízké. Zároveň vyřešíte problém s balením a estetikou celého dárku: zabalili jsme je totiž za vás. A co bychom doporučili?


Degustace - zážitek pro celou rodinu

Degustační sada medů

Sladký tip na dárek z lásky pro všechny mlsaly, milovníky medů a zajímavých chutí. Tato lahodná sada obsahuje 8 skvělých medíků s příměsemi a přímo se nabízí pro společné mlsání, ochutnání každého z nich bude pro vaše chuťové pohárky novým zážitkem.

Dárková sada obsahuje také dřevěnou lžičku, která je pro nabírání medu ideální a navíc si tak medy můžete vychutnat klidně hned, ať už jste kdekoli.

Kouknout na degustační sadu medů


Voňavé chvíle s medovým punčem

Voňavé chvíle s medovým punčem

Dárková sada plná chutí a vůní je určená pro každého, kdo ví, že hezké chvíle se mají vychutnávat a že život se odehrává právě teď, takže není kam se hnát.

Obsahuje naši tradiční Medovinu z Potštejna pro příjemně strávené večery, voňavou svíčku ze včelího vosku pro příjemnou atmosféru, květový med pro sladké chvíle a voňavé koření na přípravu punče pro zahřátí třeba po romantické procházce.

Kouknout na sadu Voňavé chvíle s medovým punčem


Vše po čem ženy touží

Vše po čem ženy touží

Toho by bylo, že? Pokud čekáte dvoustránkový seznam, budete překvapeni. Ženy touží po lásce. Něze. Rozmazlování. A pozornosti. Jednu malou pozornost jim můžete přinést díky dárkové sadě Vše po čem ženy touží.

Pleťové mléko s mateří kašičkou pro jemné vyčištění pleti. Krém s kapičkou včelího jedu a pěstícími, hydratačními a regeneračními účinky pro každodenní péči. Mateří kašička - pokrm všech královen - v medu potěší chuťové buňky a pytlíček s ledvandulí příjemně provoní domácnost. V balíčku se navíc ukrývá malý kousek louky v podobě semínkových kuliček, které potěší nejen obdarovanou, ale svými budoucími květy následně i včely, motýly a další hmyz.

Kouknout na sadu Vše po čem ženy touží


dárková sada Pro skvělého chlapa

Pro skvělého chlapa

Název sady hovoří za vše :-) Překvapte svého muže luxusní dárkovou sadou, která je šitá mužům na míru. Obsahuje pánskou kosmetiku s pořádnou porcí propolisu - zklidňující propolisovou vodu po holení, která ho po prvním použití přesvědčí, že už nechce žádnou jinou a účinný pánský pleťový krém s propolisem, vyvinutý speciálně pro specifické potřeby pánské pleti.

A krásný keramický pohárek, ve kterém bude radost vychutnat si lahodnou potštejnskou medovinu, která zahřeje na těle i na duši. 

Kouknout na sadu Pro skvělého chlapa


dárková sada Krabice plná pokladů

Krabice plná pokladů

Překvapte svou milou nádherným dárkem plným chutí a vůní včelího úlu. Krásná dřevěná krabice ukrývá voňavou medovou kosmetiku pro denní i noční rozmazlení pleti, lahodnou hořkou čokoládu s rouskovým pylem a provokující chuť kakaových bobů v medu pro potěšení chuťových buněk, tradiční pečený čaj a lipovou medovinu pro pohodové chvíle.

Dřevěnou krabici jsme vybrali záměrně, nejen proto, že dobře vypadá a jde hezky recyklovat, ale také proto, že díky svým rozměrům je jako skvělým základem pro snadnou výrobu hmyzího hotelu. A přinese tak nejen zábavu při jeho tvorbě, ale také radost z nového útočiště pro hmyz, který v hmyzím hotelu na jaře najde klidné útočiště.

Kouknout na sadu Krabice plná pokladů


dárková sada Mužská záležitost

Mužská záležitost

Potěšte svého milého praktickou - protože to je přesně to, co muži ocení - sadou pro muže v dřevěné dárkové krabici, která je nejen krásná, ale také se skvěle hodí třeba na přestavbu na hmyzí hotýlek. Obsahuje zklidňující propolisovou vodu po holení, pánský krém s propolisem, vyvinutý speciálně pro potřeby mužské pleti a medový sprchový šampon pro tělo i vlasy.

Každého milovníka dobrého pití pak potěší naše tradiční potštejnská medovina a z její 10leté sestřičky vypálený Medovec - naše letošní novinka, medová pálenka, kterou necháváme zrát ve specifickém prostředí úlu za působení včelího záření.

Kouknout na sadu Mužská záležitost


dárková sada Luxusní medoviny Jin - Jang

Luxusní medoviny Jin - Jang

Originální dvoubarevná sada medovin dvou jedinečných chutí se nejmenuje Jin a Jang jen tak pro nic za nic! V teple ochladí, v zimě zahřeje, přes den potěší, v noci pobaví... Krásnou sadou jednodruhových medovin potěšíte každého milovníka či milovnici dobrého pití.

Medovina z lesního medu naláká nádhernou barvou a potěší plnou chutí a průzračná medovina z akátového medu nadchne svou jemností. Obě jsme připravili s velkou péčí a jsme na ně pyšní, stejně jako na možnost přibalit k nim kalíšek zvoucí k ochutnání z chráněné dílny Kopeček. Tak na zdraví!

Kouknout na sadu Luxusní medoviny Jin - Jang


dárková sada Medovinový přípitek z Potštejna

Medovinový přípitek z Potštejna

Medovině se od pradávna přisuzovaly afrodiziakální účinky a proto bývala také označována jako nápoj lásky. Umíte si představit lepší přípitek na oslavu lásky, než právě medovinou?

V dřevěné dárkové krabici se ukrývá naše tradiční potštejnská medovina, kterou vyrábíme přírodní cestou zastudena, čímž je zaručeno zachování skvělých látek a chuti včelího medu. Dokonalý požitek z medoviny umožní krásné křišťálové sklenky od předního českého výrobce Bohemia Crystal s příjemně zabroušeným okrajem a originálním potiskem hradu Potštejn na jedné a vlnek, které symbolizují let včel na druhé z nich. Z dřevěné krabice si pak můžete společně snadno vytvořit domeček pro hmyzí přátele.

Kouknout na sadu Medovinový přípitek z Potštejna


Pokud byste chtěli svou lásku k Valentýnu obdarovat nějakou jinou drobností, vyberte si ten pravý dárek z lásky mezi našimi valentýnskými tipy na dárky. Inspiraci na vykouzlení romantické nálady najdete také v článku Jak vyznat lásku na sv. Valentýna. A pokud jste si nevybrali z námi vytipovaných dárkových sad, podívejte se i na další, které jsme pro vás sestavili, zabalili a načančali, najdete mezi nimi i čtyři valentýnsky laděné novinky. Vše je připraveno a hotovo. Vám stačí jenom říct: "Mám tě rád, přesně takovou/takového, jaká/ý jsi."

Kouknout na všechny dárkové sady

 

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit

Kalendář alergika

Pylová sezona trvá zpravidla deset měsíců v roce, od pylových alergií si nejvíce odpočinete v zimním období, ovšem zase častěji hr ...

Celý článek